Бял равнец - "избавление от всички беди"

  • 474 024
  • 767
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 741
Опааа здравейте момичетаа наскоро научих за тази билка и попаднах на вашата тема - четох ви, но все пак искам да попитам за бяло течение, който е пил билката да ми сподели по колко - в момета я пия по следния начин - 2 спени лъжици в 500 мл вряща вода запарвам 30 мин и прецеждам и това го пия 4 пъти на ден преди хранене. Вие как мислите добре ли е?

# 496
  • Мнения: 4 097
Здравей, аз пия билката след като я оставя да престои два часа.

# 497
  • Мнения: 561
Фъстъче, аз пия по 1 ч. л. бял равнец и цариче в 250 мл вода сутрин, на гладно. По препоръки от книгата на Мария Требен  Peace Тя казва, че е най-добре концентрацията да е 1 ч.л. билка на чаена чаша вода.

# 498
  • Мнения: 3
От 4 месеца имам проблем с цикъла, все ми закъснява и от днес реших да пия сутрин по една чаша под формата на чай само че задължително без захар ! Надявам се до 2-3 дни да ми дойде,но интересното е че веднага започнах да усещам напрежение в яйчниците,което обнадеждава.Много пъти съм прибягвала към него, тъй като имам много болезнена менструация и разбира се когато знам че трябва да ми идва(разбира се когато се сетя) вместо 1 аулин пия 1 чай от бял равнец и след това ми идва много леко и без болки.Уникален е просто,няма друг като белия равнец !!!    Heart Eyes  Simple Smile  bouquet

# 499
  • Мнения: 3
Опааа здравейте момичетаа наскоро научих за тази билка и попаднах на вашата тема - четох ви, но все пак искам да попитам за бяло течение, който е пил билката да ми сподели по колко - в момета я пия по следния начин - 2 спени лъжици в 500 мл вряща вода запарвам 30 мин и прецеждам и това го пия 4 пъти на ден преди хранене. Вие как мислите добре ли е?

Здравей,аз го пия заради цикъла по една лъжичка си го запарвам в чаена чаша вода.Започнах да го пия преди няколко месеца и то обикновенно само когато трябва да ми идва,но макар и да не го пия постоянно ми изчезна бялото течение.Уникален е !

# 500
  • Мнения: 3
Бял равнец - срещу заоблено коремче.
Всеки ден изпивайте по три чаши чай (сутрин, обед и вечер) и винаги ще имате плосък корем. Дъбилните вещества и горчивите съставки на белия равнец ще ви помогнат да се справите с подутия корем. За 1 чаша чай залейте 1 препълнена лъжица бял равнец със 150мл вряща вода. Похлупете го и го оставете да се запарва 15 минути, прецедете го и го изпийте


С билки прочиствате организма, тънеете




Определено имах нужда от това!  bouquet

black-russian, предупреждавм те - много горчи, но се свиква :pe

Е да ама е хубавото е,че бързо преминава горчивото,не остава горчивина в устата след това.Абе има и по-горчиви гадости от него,за мене той е приятен  Simple Smile

# 501
  • Варна
  • Мнения: 316
Някъде бях чела че се запарва 2 минути. Май от книгата на Мария Требен. Сега като ви чета да запарвате по 2 часа и се зачудих  Thinking

# 502
  • Мнения: 741
Еми аз го пия по два пъти на ден на гладно по 1 супена лъжица запарена за 20 мин. От 1 месец го пия - има подобрение и съм си казала, че 3 месеца ще го пия пък да видим. Почнах и бани да си правя  Simple Smile помагат за сърбеж

# 503
  • Sofia
  • Мнения: 26 362
сега му е сезона за беритба

миналата година по това време си набрах доста от Боровец,но все още имам,дали може да се ползва още или вече няма лечебните свойства Thinking

# 504
  • Мнения: 3
Бъдете постоянни, не се отказвайте.

Лечението с билки е продължителен процес и когато успеете ще сте щастливи. newsm39

# 505
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Здравейте дами,

изчетх цялата тема, но така и не разбрах последно ако се цели нрмализиране на цикъла и Ову и се правят опити за бебе кога точно се пие чая? Спира ли се след Овулация? И при такива с нередовен цикъл как точно мога да разбера кога ми е овулацията. newsm78
Мисля да се прехвърля и в темата на меренето на БТ..

# 506
  • Мнения: 41
"Всеки ден изпивайте по три чаши чай (сутрин, обед и вечер) и винаги ще имате плосък корем. Дъбилните вещества и горчивите съставки на белия равнец ще ви помогнат да се справите с подутия корем. За 1 чаша чай залейте 1 препълнена лъжица бял равнец със 150мл вряща вода. Похлупете го и го оставете да се запарва 15 минути, прецедете го и го изпийте"

Изпробвано, страхотен ефект  Peace
Белият равнец наистина е билката  'избавление за всички беди"!

# 507
  • Мнения: 887
Момичета, не мога да изчета цялата тема и затова направо ще питам. Някой лекувал ли е хормонален дисбаланс с бял равнец и има ли резултати?

# 508
  • Мнения: 741
Аз спрях да го пия...3 месеца го пих ту имаше подобрение ту не сега почивка след време пак ще почна, но мисля да добавя и цариче пък да видим

# 509
  • Мнения: 4 097
При мен също имаше ефект. Досега почивах, но тези дни пак започвам.

Общи условия

Активация на акаунт