Отзиви за 78 ОДЗ "Детски свят", София!

  • 13 931
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 64
я да побутна малко темата Simple Smile
записахме дъщеря ни във втора яслена група в тази градина, вече  седмица отива с рев, за оставане за цял ден не знам кога ще сме готови Sad кофтито е, че когато я водим или взимаме е мисия невъзможна да се говори с който и да е, , т.к. детето плаче между нас, а ми се иска да имам малко повечко инфо - да зная този плач постоянен ли е, с какво се занимават през деня, проявява ли интерес към нещо или пък някого, да ме насочат как да й помогна да се адаптира по-бързо и по-лесно ... ей такива неща

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 18:22 от Valleriana

# 31
  • Мнения: 7
Zdraveite,napulno razbiram emociite vi i na detence.V momenta sme sborna grupa,sled praznika ste doide i drugata kolejka ot vtora qsla i ste se populni ekipa.Az se kazvam Violeta .Znaete li i na nas ni e trudno,Ima decica koito svikvat po trudno,ne iskam da vi ot4aivam,no moje da produlji i mesec ili pove4e adaptaciqta.Li4no az mislq 4e obrustam vnimanie na vsi4ki roditeli,podnasqm izvineniq ako sum vi propusnala v ludnicata.Ako mi kajete ime na detence ,ste moga da sum po konkretna.
                                                                                                 
                                                                                                      C Uvajenie Violeta

# 32
  • Мнения: 64
Ооо определено ми обръщате внимание, аз съм майката на Ивката-онова ревливичкото и неядящото, зная че има деца които много по-лесно приемат яслата/градинатаа, уви обаче Ива не е от тях Wink Сигурна съм че и на вас не ви е лесно, открих че е и по-лесно да получа инфо като ви звънкам през деня, защото сутрин и на обяд, когато я оставяме/взимаме и тя е между нас-разговор не може да се води, т.к. тя плаче и се разстройва още повече . Интересно ми е може ли по някакъв начин от вкъщи и сега през почивните дни да и помогна някак си с адаптацията, евент. ако правите нещо там и тя проявява интерес-да го правим и вкъщи, като цяло мисля да я срещам повечко с дечица на нейната възраст, не знам ако имате някакви други съвети към мен-с радост ще ги приема. Разбира се може и на лични да си пишем, ако ви е по-удобно Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 12:10 от Valleriana

# 33
  • Мнения: 64
гледам никой не се е интересувал скоро от темата, но предвид на това, че наближава тазгодишното класиране, искам само да спомена, че след повече от половин година посещение на дъщеря ми в яслата сме много доволни от 78ОДЗ и госпожите и лелите там Simple Smile Вчера в нашата група имаше Пролетно тържество и беше страхотно, поздравявам госпожите,за това което успяха да потигнат с децата Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3
Здравейте,

vvvbbbr, Дали може да ми кажете нещо за храненето на децата, сами ли се хранят или им се помага и как процедирате в ситуации когато детето не иска да яде?
При адаптацията към новата среда как наистина може да помогнем по-бързо да стане за децата и в къщи?

# 35
  • Мнения: 4
я да побутна малко темата Simple Smile
записахме дъщеря ни във втора яслена група в тази градина, вече  седмица отива с рев, за оставане за цял ден не знам кога ще сме готови Sad кофтито е, че когато я водим или взимаме е мисия невъзможна да се говори с който и да е, , т.к. детето плаче между нас, а ми се иска да имам малко повечко инфо - да зная този плач постоянен ли е, с какво се занимават през деня, проявява ли интерес към нещо или пък някого, да ме насочат как да й помогна да се адаптира по-бързо и по-лесно ... ей такива неща
Привет,разбира се помагаме при храненето,ако има нужда!

# 36
  • Мнения: 3
Здравейте,тъй като темата е доста стара,бих искала да попитам наскоро правен ли е ремонт на детската градина?
Ние кандидатсваме за прием през септември,но ми е далеч и не мога да проверя тази седмица,какви точно са условията....
Затова ще ви помоля,да коментирате! Предварително благодаря!

# 37
  • Мнения: X
Здравейте,тъй като темата е доста стара,бих искала да попитам наскоро правен ли е ремонт на детската градина?
Ние кандидатсваме за прием през септември,но ми е далеч и не мога да проверя тази седмица,какви точно са условията....
Затова ще ви помоля,да коментирате! Предварително благодаря!
Условията в 2 те яслени групи са добри, доколкото позволява това за държавна ясла/градина

# 38
  • Мнения: 4
Mili mami,ne se pritesnqvaite,za hranata ,pasirame q,staqta vuv vtora qsla e dostatu4no topla i slun4eva i svetla,pomagame na mini4kite da se hranqt,razbira se nasu4r4avame gi da opitvat i sami4ki,bsi4ko s vremeto si ,vse pak tazi godina imame suvsem muninku bebenca!

# 39
  • Мнения: 121
Виждам че в двора е направен много хубав ремонт. Пресни отзиви от персонала дали има някой

Общи условия

Активация на акаунт