?А какво няма да ви липсва?

  • 1 862
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
Провокирана от темата "какво Ще ви липсва" искам да ви попитам какво няма да ви липсва.,ако напуснете страната в която в момента живеете?
На мен няма да ми липсват адските гореЩини,комШийката отгоре,миризмата на некъпани валенсианци, Mr. Green и ве4ния израз "Валенсия-най-добрата земя на света!"
ДА ЖИВЕЯТ БАЛКАНИТЕ!!!!!-казвам аз. smile3534

# 1
  • Мнения: 3 491
влагата през лятото

# 2
  • Мнения: 456
Е, мисля мисля, ами.... немога да се сетя... Wink

# 3
  • Мнения: 7 837
и жегите  sweating

# 4
Аз малко встрани от темата, ама Кейси вие не бяхте ли в Key West?
Какво става при вас?
Тоя новия ураган Рита ще мине ли близо Shocked

Дано поне този път да не е толкова силен Praynig

# 5
  • Мнения: 5 183
влагата
дъждовете
островитяните - Тонга, Маори, Самоа, Фиджи - не биват
боси деца по улиците, парковете /да се каляват/
3-4-5-годишни деца с биберон и в коли4ка
косенето на тревата към 14 часа, тъкмо когато моя син заспива
забраната да се пуши /по4ти навсякъде/
ужасно високите цени на цигарите
детските градини - пове4ето не се вместват в представите ми за място, където да оставя детето си с кеф
татуирани лица /Маорите и Маорките/

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Вятъра. Тук разбрах какво е истински вятър и го намразих  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 4 399
Вятъра. Тук разбрах какво е истински вятър и го намразих  Twisted Evil

И аз така, от вятъра бих се лишила с голямо удоволствие.

Освен това никак не биха ми липсвали:
1. австрийския национализъм. Идеята че нещо е най-доброто по подразбиране, не защото е такова, а защото е австрийско;
2. консерватизма на местните;
3. бавните им пощи, които уж доставяли 96% от писмата за 24 часа, но аз някак си винаги попадам в тия 4% дето чакат по 2 седмици пощата си. Но пък били най-добрите пощи в Европа  Rolling Eyes(за спpaвка вижте точка 1).

Последна редакция: вт, 20 сеп 2005, 11:16 от Vjara

# 8
  • Мнения: 508
А сега де-от де да почна че май са много нещата дето няма ама хич да ми липсват
На първо място в класацията са разбира се англичаните мъртво пияни по улиците по никое време на деня,негрите=нагли и отвратителни, продаващи дрога където и когато си поискат,мръсотията/говоря за големите градове като този където живея/,пакистанци,индийци и т.н.забрадени сякакаш са в арабския сват а не в Англия/чудно ми е що не забранят тук да ходят облечени по тоя начин-все пак 21-и век е /,невъзпитаните дечица и по-големи дето всяка втора дума им е псувня,ицемерните усмивки на сужители и тем подобни дето хем ти се усмихват ,хем си казват на ум че ти си никой,едва ли не второ качество човек.......................много неща няма да ми липсват.

# 9
  • Мнения: 2 825
На мене .... може би само вятъра, защото тука духа 365 дни в годината, къде силно, къде слабо, но го има

# 10
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Влагата и вятъра през зимата. От както живея тук разбрах какво е да "замръзваш" от студ при 3-4 градуса на вън Sad.

# 11
  • Italia
  • Мнения: 4 492
На първо място няма да ми липсва влагата,и през зимата и през лятото  Sick
СъЩо така бих се разделила с удоволствие с мръсния въздух тук в града  Sick
Няма да ми е мъ4но и за тъпата им бЮрокрация ( само дето нея я има навсякъде така,4е май няма отърване  #2gunfire ) и за тромавите им държавни институции  #Cussing out
Бих се разделила с огромно удоволствие и с ужасния трафик и задръстванията по големите булеварди и магистралите  #2gunfire
Ами като за на4ало това,като се сетя за оЩе Ще допълвам  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 5 183
Бих се разделила с огромно удоволствие и с ужасния трафик и задръстванията по големите булеварди и магистралите

Kak movah da go propusna  ooooh! newsm78

# 13
  • Мнения: 4 212
Марибел и аз така, непосилните жеги, комшийката, само 4е отляво , миризмата от некъпани бих казала нашенци.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 7 605
6овиниzмът на француzите
лудото движение по улиците/ло6ите 6офьори/хората които ударят или надраскат колите и после иz4есват беz следа (поzдрав на хората, които одраскаха цялата ни кола, и то въпреки 4е е френска марка  #Cussing out)
големите жеги преz лятото
ста4ките
Хората, които си мислят 4е могат да ни лъжат zа6тото сме 4ужденци. Това, 4е не сме француzи не оzна4ава 4е сме глупави

Общи условия

Активация на акаунт