Докога се преварява водата?

  • 27 142
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Явно съм от майките ,които се престарават и все още я преварявам за сина си , който скоро ще стане на годинка, та моля ви кажете ми да спирам ли вече или така трябва Wink

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз я преварявам още, но като че ли по навик (11 м.)

# 2
  • Мнения: 6 315
Преварявах водата до 1 годинка и аз. После започнах да давам трапезна, но постепенно. Първоначално давах на ден по една чаша и увеличавах количеството.....

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 867
Аз също преварявам. Нашето педи каза до 1,5г. Струва ми се доста, но щом е за малчо не ми тежи:). Аз и шишетата още стерилизирам, но мисля като почнем с кухята да спра че и без това там ми е съмнителна хигиената на бурканчета и кел файда че стерилизирам шишетата.

# 4
  • Мнения: 1 089
водата се преваря по принцип до годинката. Аз още след 11 месец започнах да и давам Девин за бебета. До преди седмица стерилизирах и шишета, но само тези за млякото.

# 5
  • Мнения: 1 613
Докато си бяхме в БГ давах Девин за бебета, не съм я преварявала, направо така. Тогава бебка беше на 6 месеца.
Но тук си преварявам водата. Педито каза, че е почнала да дава на нейните деца направо от чешмата след годинката. Само, че на мен водата от чешмата ми е гадна и едва ли бих дала на Зори  newsm78 Може би ще я прекарвам през Брита, но това след годинката.

# 6
  • Мнения: 8 505
Аз преварявах до 8. месец.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 213
И защо да се преварява като имаме късмета вече и у нас да има вода в бутилки за бебета? Кой както иска, но аз винаги съм използвала розовия Девин, още от раждането - правя и млякото с наго и нямам проблеми. Използвам по-малки бутилки, че да не престоява водата от големите като ги отворя.

# 8
  • Мнения: 3 537
До 10 месеца му давах преварена вода ,вече пие Девин изворна,и отвреме на време от чешмата. Wink

# 9
  • Мнения: 3 663
поне до годинка

# 10
  • Мнения: 1 427
И защо да се преварява като имаме късмета вече и у нас да има вода в бутилки за бебета? Кой както иска, но аз винаги съм използвала розовия Девин, още от раждането - правя и млякото с наго и нямам проблеми. Използвам по-малки бутилки, че да не престоява водата от големите като ги отворя.
Напълно подкрепям.Откакто е излязла позовата Девин си я пием така и храната я приготвям с тази вода.

# 11
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Вече сме на 7 месеца; все още преварявам водата. Скоро, може би, ще я сменим с "Девин". До 1,5 г. трябва да не е директно от чешмата baby_neutral

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Изобщо не се престараваш  SunglassesПреварявах докато стана на годинка. След това минах на розовия Девин. От време на време пак и преварявам за разнообразие  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 2 298
И защо да се преварява като имаме късмета вече и у нас да има вода в бутилки за бебета? Кой както иска, но аз винаги съм използвала розовия Девин, още от раждането - правя и млякото с наго и нямам проблеми. Използвам по-малки бутилки, че да не престоява водата от големите като ги отворя.
Напълно подкрепям.Откакто е излязла позовата Девин си я пием така и храната я приготвям с тази вода.
То и на нея пише да се ползва след преваряване !

# 14
  • Мнения: 255
Истината е, че и аз от няколко дни минах на розовия Девин и оттам тръгнах да си задавам въпроси щото ми се стори ,че  тази вода не се преварява, но и никъде няма уточнение, че трябва да се превари, така че...си оставам с чуденето. Пък в крайна сметка нищо не ми коства да го правя поне до годинката.
А , за да не пускам нова тема  ще ми кажете ли докога се дава и жълтък през ден?
Мерси много за отговорите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт