«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора

ћнени€: 1 238
 »мам дълга коса, накълцана. ƒългото е малко над-кръста а най- късото е вече стига до под раменете. ќбаче ми е тънка! » със трахотен косопад......» понеже имам малко бузки.....и по-широко лице, гледам да докарам визи€та от обем....—ъответно ползвам преса за вафлички по ц€лата коса и дължина. ƒобре е , но се изтощава доста въпреки препаратите за термична обработка, п€ните, и балсам....
ѕроблема е че немога да се реша.....дали да € направ€ на средно къса черта.....или да € остав€ така. дълга накълцана. Ќо ми изглежда така достра проскубана отдолу....  ак да и направ€ обем и лесна прическа без да € изтощавам с пресите.......
ѕреди година - две ходих около 3 години със средно дълга филирана прическа и винаги се издухвах а път€ ми е на една страна и седеше перфектно. ќсвен всичко ми и отива много. Ќо...............това издухване през ден ме изнерв€. ј косата ми се омазн€ва бързо в корена. ѕосле пък става така че с вързана коса от вс€къде падат рошки.................
 акво ще ме посъветвате....?

’аресвам ето това  http://i39.tinypic.com/2zirfae.jpg
и това    http://www.bissiwig.com/p-images/1218033000.jpg

обаче косата ми е ето такава .....р€дка и тънка........и права като праз.....обаче отдолу е като проскубана заради филирането...и седи разхвърчана....
http://roshavka.files.wordpress.com/2009/04/11827.jpg - —амо дето не е толкова дълга......
  ажете какво да се прав€......?
 ƒори така немога да изглеждам без да е издухана....http://l.yimg.com/img.tv.yahoo.com/tv/us/img/site/55/61/00000355 … 0070208112106.jpg
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 023
“ова, което си показала и харесваш са косища - дълги и гъсти.
“р€бва да имаш реална преценка какво можеш да искаш от тво€та коса.
ј т€ ако е р€дка и тънка и на етажи - ти€ прически не можеш да ги имаш.
ќсвен с екстеншъни, от които тво€та собствена коса ще се развали още повече.
—лед като косата ти е права, защо тр€бва да € издухваш на вс€ко къпане и да € мъчиш с пресата?
» между другото, та€ визи€ - изправена коса с вафли в корените е ужасно демоде вече!
Ќе знам защо младите момичета в Ѕ√ € нос€т.
¬ момента всички световни звезди са с коса на едри букли/вълни/.

Ќаправи си дълга черта - нещо като Ќиколета Ћозанова, ако ти отива бретон.
÷итирай

“ова, което си показала и харесваш са косища - дълги и гъсти.
“р€бва да имаш реална преценка какво можеш да искаш от тво€та коса.
ј т€ ако е р€дка и тънка и на етажи - ти€ прически не можеш да ги имаш.
ќсвен с екстеншъни, от които тво€та собствена коса ще се развали още повече.
—лед като косата ти е права, защо тр€бва да € издухваш на вс€ко къпане и да € мъчиш с пресата?
» между другото, та€ визи€ - изправена коса с вафли в корените е ужасно демоде вече!
Ќе знам защо младите момичета в Ѕ√ € нос€т.
¬ момента всички световни звезди са с коса на едри букли/вълни/.

Ќаправи си дълга черта - нещо като Ќиколета Ћозанова, ако ти отива бретон.

Ќезнам защо другите момичета си прав€т косата по този начин - аз € прав€ защото само така имам обем. » как да не € издухвам след като е права....?  ато е тънка и залепнала като €йце на главата ми как да и направ€ обем иначе....................

ѕ.ѕ. Ѕретон не ми отива. »мам късо чело и ме захлупва.  ато гъбка съм.... Whistling
÷итирай

—офи€

јми пробвай примерно един път само да € подсушиш леко със сешоара в корените - без да € издухваш по ц€лата дължина.
÷итирай

ѕробвала съм. Peace
 огато косата е дълга не става само с издухване. Ќито лак нито п€на може да € държи. “€ просто тежи и пада и слепва.  ато ход€ на фризьор ме издухват само отгоре а обема е основно и само от вафлите и най-силни€ фиксатор. »наче не седи.
÷итирай

—офи€

јми тогава най-горни€ етаж тр€бва да се скъси. »ли ц€лата прическа - за да не тежи.
«ащото така се получава затворен кръг - косата се уврежда от обработката и стои лошо и затова се прави още обработка, от ко€то пак след ден-два стои лошо.
—амо като си представ€ с колко неща € мажеш - препарат за термична обработка, п€на, лак.
“ези неща привличат мръсоти€та от въздуха като магнит.
» след ден пак тр€бва да € миеш, сушиш и пак п€на и лак.

ѕо-добре наистина си направи малко по-къса, раздвижена прическа, ко€то може да се поддържа само с леко издухване.
÷итирай

¬ къўи.

ћнени€: 346
—лед като косата ти е тънка и р€дка,н€ма нищо по/неподход€що от дълга и етажирана коса.“и сама казваш,че стои като проскубана. ј и обем с толкова дълга коса е трудно да постигнеш,косата тежи и се залепва за главата.
ћо€ съвет е да посетиш фризьора си и да € скъсиш до рамото или малко под него, с най/много един или два етажа само в долната част,така ўе имаш доста повече обем,косата ўе е по/лека и само с леко издухване със сешоар ўе имаш обемна коса Peace  азваш ,че къс бретон не ти отива,аз бих си оставила бретон,но с дължина до бузките н€къде,филиран и настрани.
ўе се поров€ за снимки,дано намер€ нещо подобно.
÷итирай

ƒобре звучи....
ƒайте подход€щи снимки и заминавам с т€х на фризьор.
ќбаче.....е толкова красиво като се върна от фризьор........— дълга обемна и красиво подредена коса...супер женствено и €ко. Ќо, до следващото изкъпване...
ƒоста време н€мах толкова дълга коса - да не кажа от предучилищна......и много и се кефих на дължината но...не изглежда добре..
÷итирай

ћнени€: 15
—лед като косата ти е тънка и р€дка,н€ма нищо по/неподход€що от дълга и етажирана коса.“и сама казваш,че стои като проскубана. ј и обем с толкова дълга коса е трудно да постигнеш,косата тежи и се залепва за главата.
ћо€ съвет е да посетиш фризьора си и да € скъсиш до рамото или малко под него, с най/много един или два етажа само в долната част,така ўе имаш доста повече обем,косата ўе е по/лека и само с леко издухване със сешоар ўе имаш обемна коса Peace  азваш ,че къс бретон не ти отива,аз бих си оставила бретон,но с дължина до бузките н€къде,филиран и настрани.
ўе се поров€ за снимки,дано намер€ нещо подобно.
  Ќапълно подкреп€м Peace ћисл€, че едно каре би сто€ло супер, а може да помислиш и за подход€щ цв€т, който да  даде плътност. ўе видиш, че подстригването ще се отрази добре на косата и на самочувствието ти Hug јз също винаги съм мечтала за дълга коса , но имам дребно лице и коса с тънък косъм. ...“ака, че атака към фризьорката... и да не забравиш снимки bouquet Hug
÷итирай

—офи€,¬итоша

ћнени€: 660
ще след€ темата,че и мойта коса е такава права и с тънък косъм,аз също н€мам бретон,но съм с малко лице и н€ма да ми отива,ще събирам идеи,че тр€бва да посет€ фризьора и дано ми направи хубава прическа  с повечеко обем.
Ќ€ма ме,какъв цв€т ти е косата,на мен коафьор ми препоръча да € подържам черна,защото то ва оплътн€вало косъма и изглеждала по-добре тънката коса и аз от години съм с бо€дисана черна коса.
÷итирай

„ерна, но ми омръзна. Ѕ€х с каф€ва и € бо€дисах синьо-черна преди н€колко месеца. —ега искам пак да € направ€ по-светла ама не съм решила.....“оест да € остав€ да израсте де...защото иначе на процедури н€ма да се полагам.
÷итирай

¬ къўи.

ћнени€: 346
≈то така си те представ€м аз .јко ти се струва много къса,може дължината да е малко под рамото,мисл€ че пак ўе стои много добре. Ќарочно избрах тази,защото е доста естествена и натурална,постига се много лесно, а не като други прически,който искат посто€нно да се оформ€т с п€на и сешоар.
÷итирай

ћнени€: 7 474
Ќещо такова бих направила на тво€ тип коса http://www.slusham.com/img/nikoleta_lozanova_fhm.jpg
÷итирай

ћнени€: 58
«а обем опитвала ли си самозалепващи ролки, дават повече обем от сешора, не скуб€т и не гор€т косат? —поред мен след т€х даже н€ма нужда от стилизиращи продукти. ‘илирането, ако е направено както тр€бва и не е прекалено, също дава обем и раздвиженост, а не обратното. “акъв тип коса си представ€м на пластове може би до раменете.
анаморф , щом си с черна коса, опитвала ли с къна? “€ наистина дава плътност на косъма и косата с къна наистина изглежда страхотно, но си e и доста плескане.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 231
»мам същи€ проблем, утре ще ход€ да се подсригвам, а още не знам как  ooooh!

Ќ€кой може ли да ме посъветва какъв тип прическа е подход€щ за лицето ми, качвам снимка:

ѕѕ:  осата ми е доста дълга и изтощена  Crying or Very sad, аз самата съм и висока около 1.80. ¬се се чуд€ за бретон, ама вс ми казват, че н€ма да ми е добре, вие какво мислите?

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора