Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-28 от 28 отговора
Здравейте мами ,вчера бях пуснала тема  по нашия проблем    http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=445089.0   Та след вашите отзиви решихме с мъжа ми да заведем детето и то по спешност на специалисти които наистина да ни помогнат .
Сега вече толкова много кашля...че се повръща чак...свирят му гардите по някога..дави се  уж не било астма викат лекарите...на алергограма го водих ..към нищо няма алергия...но всичко това е толкова съмнително не им вярвам на нашите лекари(велико търново) та много бих била благодарна ако някой помогне с  информация за истински лекари които НАИСТИНА помагат. Какво ще кажете за доктор Куфарджиева ?Ако ми кажете и за други би било чудесно .Благодаря предваротелно
Цитирай

Пратих ти ЛС.Доволни сме и от двете лекарки.
Дано по-скоро се оправи малкият юнак!Кураж!

П.П.В Плевен има и др.лекари,но ние ходим при тази за която ти писах.Работното време на центъра е 9-19ч.от понеделник до петък.
П.П.2Давам ти инф.за пулмолози.За алерголог не мога да ти препоръчам-след горчивия опит с тази от нашия град не съм търсила помощ от такива специалисти.
« Последна редакция: Четв., 12 Ноем. 2009, 08:27 от Pepi-Titi »
Цитирай

Пратих ти ЛС.Доволни сме и от двете лекарки.
Дано по-скоро се оправи малкият юнак!Кураж!
[
П.П.В Плевен има и др.лекари в този център,но ние ходим при тази за която ти писах.Работното време на центъра е 9-19ч.от понеделник до петък.
Цитирай

Здравейте незнам от София ли сте но аз мога да ви препоръчам доц. Тодоров работи в Исул той  е уши нос гърло страхотен специалист. И  Мандаджиева тсъщо уши нос гърло и същевременно алерголог във Военно Медецинска Академия!!!
Цитирай

Здравейте,ние имаме същият проблем остра кашлица и сополи,и като се почне спиране няма.Да при нас има установен алергичен ри нит,но нали знаете че алергиите много често водят до асма!За това най добре е ако имате възможност  потърсите др.Мустафов ,(София ).много добър алерголог  е!Успех!
Цитирай

mimi4650, писах ти на лични.
Цитирай

Моя син го тестуваха на 4г когато беше силна кашлица постоянно кашля особено вечер беше кошмар все едно е болен от бронхит. И д-р Мандаджиева го тестува между другото вчера по БТВ я  даваха в новините че има безплатни тестове във Военно Медецинска Академия за установяване на алергии. При сина ми беше установено алергия от плесени и мухали при промяната на сезоните се прояваваше потискахме я с Зиртик. Казаха че с напредване на възрастта при децата алергията отшумява.Пожелавам успех на всички!!!
Цитирай

Здравейте,ние имаме същият проблем остра кашлица и сополи,и като се почне спиране няма.Да при нас има установен алергичен ри нит,но нали знаете че алергиите много често водят до асма!За това най добре е ако имате възможност  потърсите др.Мустафов ,(София ).много добър алерголог  е!Успех!
Моя братовчедка е водила детето си при д-р Мустафов и е много доволна.
Цитирай

Д-р Мустаков
 Peace
напишете името в гугала и ще му откриете координатите
успех
Цитирай

Водила съм детето си на пулмолог във Велико Търново (ако авторката е от тука,поне с такова впечатление останах) при д-р Кюлиева.
Цитирай

От къде  си Мими  в  Плевен  има  Астма  център  идва  един  много  добър професор  ако  искаш ми  пиши  ще  ти дам  телефон.Съпругът ми  ходи  при  него  и  е  много  доволен.
Цитирай

Ние също ходихме при д-р Мустаков и изобщо не сме доволни!
Никакво внимание не обърна на детето! Mad
Лично аз не го препоръчвам!
Цитирай

Здравейте,знаете ли дали днес има преведени детски
Цитирай

Това  е  темата  за  детски  едва  ли  тука  някой  ще ти  отговори.http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=447819.0;topicseen
Цитирай

добре де един остър бронхит или бронхиолит не може ли да овладее вашият педиатър? предписаха ли вентолин? фликсотид? детето има ли температура?
защо се хвърляте да търсите асма и алергии /не че е задължително между двете да има нещо общо/?
Цитирай

добре де един остър бронхит или бронхиолит не може ли да овладее вашият педиатър? предписаха ли вентолин? фликсотид? детето има ли температура?
защо се хвърляте да търсите асма и алергии /не че е задължително между двете да има нещо общо/?
Добре де, а вие кога ще се научите да четете целите постове на хората и после да давате от вашите съвети тип - всичко е много просто...?! Ми жената беше пуснала цяла тема, прочетете я, пък после коментирайте!!!
Цитирай

Добре де, а вие кога ще се научите да четете целите постове на хората и после да давате от вашите съвети тип - всичко е много просто...?! Ми жената беше пуснала цяла тема, прочетете я, пък после коментирайте!!!
Вас ли питам?
Цитирай

Авторката  защо  не  пише  дано  всичко  е  наред при  тях.
Цитирай

Авторката  защо  не  пише  дано  всичко  е  наред при  тях.
дано... горките, доста изстрадаха.
Цитирай

Момичета извинявам се ,но дали ще може някой да ми обясни какво представлява теста за деца/за алергии/,детето ми е на 2 г.и ще трябва да го тествам
Цитирай

Момичета извинявам се ,но дали ще може някой да ми обясни какво представлява теста за деца/за алергии/,детето ми е на 2 г.и ще трябва да го тествам
Много е  малък за  тест,доколкото  знам се  прави  след 4  годишна  възраст.
Цитирай

Подкожно вкарват алергени малки капчици в ръчичиката за няколко минути и после отчитат резултата ако реагира зачервява се кожата или се надува поне при нас беше така.
Цитирай

Използвам темата, за да не отварям нова.След кръвен тест на алергии се  налага да направим и кожен.Но съм чувала, че не е особено подходящо за деца до определена възраст.Не съм от хората, които се доверяват на "Една жена ми каза", но от друга страна и на лекарите за съжаление нямам особено доверие.

Моля да  ми помогнете със съвет, детето ми е на 4год, опасно ли е за възрастта му да се правят кожни тестове за алергии.Другият проблем е, че аз  /без да претендирам за компетентно мнение/ не виждам някакви кой знае какви признаци и симптоми на заболяване.Проблемът при моето дете е трета сливица и предстоящо  евентуално премахване, затова ни изпратиха и на алерголог

Цитирай

Използвам темата, за да не отварям нова.След кръвен тест на алергии се  налага да направим и кожен.Но съм чувала, че не е особено подходящо за деца до определена възраст.Не съм от хората, които се доверяват на "Една жена ми каза", но от друга страна и на лекарите за съжаление нямам особено доверие.

Моля да  ми помогнете със съвет, детето ми е на 4год, опасно ли е за възрастта му да се правят кожни тестове за алергии.Другият проблем е, че аз  /без да претендирам за компетентно мнение/ не виждам някакви кой знае какви признаци и симптоми на заболяване.Проблемът при моето дете е трета сливица и предстоящо  евентуално премахване, затова ни изпратиха и на алерголог

може би заради анестезията?
Цитирай

И аз да се възползвам от темата да попитам, колко е цената на първичен преглед при д-р Мустаков ?
Цитирай

По една случайност вчера разбрах, че в учебниците пишело минимална възраст за кожни тестове-5 години.Моят син наскоро навърши 4 .Алерголожката настоява за тест, GP- също.

Моля, кажете какво да правя, няма да си простя ако навредя на детето.
Има ли мами лекарки?
Цитирай

Ние бяхме в университетската болница в Пловдив. Там му направиха пълни изследвания.
Такава картина като вашата дадохме миналата година. Кашлица, задух .... без Т, без почти никакви промени. Астматичен спазъм...и така 2-3 седмици. Направихме снимка и даде картина на бронхит + емфизем. Това е точно рисунъка на астмата. Да ама не. Оказа се бронхиолит. На кръвната картина с диф. броене нямаше данни за алергия и това ни наведе на мисълта за бронхиолита. 1 курс с правилния АБ оправи нещата. Но после имаше 3 месеца пазене.
Цитирай

На кръвната картина с диф. броене нямаше данни за алергия и това ни наведе на мисълта за бронхиолита.

За първи път чувам, че от ПКК с диф. броене може да се устонови дали детето има някаква алергия. По кой параметър се търси?
Питам, понеже синът ми е чувствителен към алергени, но ПКК и диф. винаги са му наред. За да се установи, му правиха IgE total.
Цитирай

На кръвната картина с диф. броене нямаше данни за алергия и това ни наведе на мисълта за бронхиолита.

За първи път чувам, че от ПКК с диф. броене може да се устонови дали детето има някаква алергия. По кой параметър се търси?
Питам, понеже синът ми е чувствителен към алергени, но ПКК и диф. винаги са му наред. За да се установи, му правиха IgE total.
търсят се увеличени еозинофили.
Цитирай

1-28 от 28 отговора