Какъв вид прахосмукачка?

  • 104 439
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
Аз съм вече 4 години със Самсунг с опция постоянна и сменяема торбичка.Освен това има "Циклон".Перфектна е Peace
Никога не съм ползвала с воден филтър

# 16
  • Мнения: 22
Кажи точно какъв модел и доволна ли си от нея.

# 17
  • Мнения: 511
Мен ли питаш? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 100
от 3 год. ползвам Samsung с контейнер и филтър, който се пере; мисля, че вече е време за смяна, а и самият гумен маркуч вече е скъсан. някой имал ли е същия проблем и има ли резервни части?
вие на колко време си сменяте прахосмукачките?

# 19
  • Мнения: 148
Със сменяща се торбичка. Колкото по-малък контакт имаш с боклука /а дали ще изтръскваш постоянната торба някъде или ще изливаш гнусната вода и ще миеш контейнер за мен е все едно/, толкова по-добре. Със сменящата се торба е чиста работа - слагаш, пълни се, вадиш и мяташ в боклука.
Peace

# 20
  • Мнения: 120
моята е с постоянна торбичка и е кофти като се сменя прахта.. направо може да умреш!

# 21
  • София
  • Мнения: 407
моята е с постоянна торбичка и е кофти като се сменя прахта.. направо може да умреш!

Пробвай, дали няма случайно и хартиени торби за такава прахосмукачка, или дали не може да се приспособи нещо.

Иначе спасението е само нова прахосмукачка.

# 22
  • Мнения: 63
Някоя от вас, която има прахосмукачка с воден филтър да сподели дали е доволна или не, че съм тръгнала да купувам, а някои от тези които вече сте обсъждали ги няма в техмомаркет.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
аз съм доволна, не се вдига прах, докато се чисти. След ползване трябва да се измие, но не отнема много време.

# 24
  • Мнения: 282
Някоя от вас, която има прахосмукачка с воден филтър да сподели дали е доволна или не, че съм тръгнала да купувам, а някои от тези които вече сте обсъждали ги няма в техмомаркет.
Нашата прахосмукачка е на KARCHER и е с воден и хепа филтър.Не е перяща.Много съм доволна от нея.Има и приставка тупалка за килимите.

# 25
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
А тези приставки "тупалка", дали са като "турбо четката" на Зелмер, или е нещо по-различно?

И един едит - ако си купувате прахосмукачка с НЕРА филтър, задължително предварително проверете колко струва филтъра като консуматив.

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 14:30 от ku4o

# 26
  • Мнения: 183
Аз съм с такава от една година и съм много доволна  Heart Eyes http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026003 Предната беше по-обикновена и имах чуството, че никога няма да мога да изчистя праха по мебелите (явно половината прах си е излизал отзад ) .Сега го чистя през ден и е много по-малко  Peace

# 27
  • Мнения: 63
Аз съм с такава от една година и съм много доволна  Heart Eyes http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026003 Предната беше по-обикновена и имах чуството, че никога няма да мога да изчистя праха по мебелите (явно половината прах си е излизал отзад ) .Сега го чистя през ден и е много по-малко  Peace
Гледах я аз тази и ми допадна, явно съм уцелила ! Искам да питам нера филтъра за този модел кога се сменя и колко ви струва, ако знаете Simple Smile

# 28
  • Мнения: 183
Все още не съм го сменяла.А търсех къде се продават тези филтри и не можах да намеря  newsm78

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
В техномаркет няма ли, за моята поне си имаше резервни филтри

Общи условия

Активация на акаунт