Какъв вид прахосмукачка?

  • 104 432
  • 311
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 52
И моята е Полти 710 както бях писала и в другата тема :
Всъщност е комбинирана прахосмука4ка ,пара , изпиране с пара. Има 5 бара.Мият се прозорци,фуги,дивани,килими,фурни и т.н.
http://www.euronics.it/acquistaonline/pulizia-casa-stiro-e-cucit … rod444480755.html

# 166
  • Мнения: 52
Полти 710,712, и останалите номера с 700 са едни и същи ,само цвета е разли4ен ,единствената разлика с белия модел е 4е: когато свърши водата в контеинера за пара ,трябва да се спре за да се зареди,а останалите се долива вода постоянно,без да се изклю4ва уреда....Аз съм супер доволна,и въздуха се освежава с парата....След приклю4ване,,,вси4ко се измива под те4аща вода ,филтъра и водния  контеинер където се събира мрасотията,и готово.

# 167
  • Мнения: 6 274
Има и някои други разлики, не е само цветът. Например моята е с алуминиево котле. Сигурно и други дребни разлики има, но не са съществени изобщо.

А за парата, в едно от клипчетата в диска има показан един трик да се овлажни въздуха в стаята със струя от пара преди чистенето. Това помагало на частиците прах, които са във въздуха да натежат и да се спуснат на пода. Аз не бих се сетила сама и останах доволна от този "трик". Simple Smile

# 168
  • Мнения: 52
Бараб ,аз в на4алото за да видя дали е вярно вси4ко това от рекламата и от диска които ти дават ,защото не вярвам кои знае колко на реклами,правех вси4ко по диска....е вярно е  Grinning  Вси4ко прави.
Мъжа ми решил да 4исти,,прибирам се аз и ми се оплаква колко го болял пръста от натискане на бутона на командната дръжка,и като марманисва колко е дървена ,докато не му показах 4е бутона е за отклю4ване и заклю4ване (защита за деца) . А тои натискал ли натискал със сила и пара не излизало ,нито пък степените на мощност. Laughing Laughing

# 169
  • Мнения: 6 274
Така е, като не четат. Twisted Evil

# 170
  • Мнения: 19 471
Има и някои други разлики, не е само цветът. Например моята е с алуминиево котле. Сигурно и други дребни разлики има, но не са съществени изобщо.

А за парата, в едно от клипчетата в диска има показан един трик да се овлажни въздуха в стаята със струя от пара преди чистенето. Това помагало на частиците прах, които са във въздуха да натежат и да се спуснат на пода. Аз не бих се сетила сама и останах доволна от този "трик". Simple Smile
Оказа се, че тия машинки се продавали и в България - ВИЖТЕ ЦЕНАТА ОБАЧЕ - http://www.centralfashionmall.com/search.php?phrase=pOLTI. И ако не беше супер подробното твое обяснение от предишната тема,  за което много ти благодаря, нищо нямаше да разбера от това, което е написано в цитирания от мен сайт. За сега суми над 1000 лв. нещо ме колебаят, и ще се въздържа, но така или иначе явно е супер качествена паро/прахосмукачка. Ще следя развитието с цената в БГ и ако влезе в допустими за мен граници - ще си я закупя.

# 171
  • Мнения: 52
Има и някои други разлики, не е само цветът. Например моята е с алуминиево котле. Сигурно и други дребни разлики има, но не са съществени изобщо.

А за парата, в едно от клипчетата в диска има показан един трик да се овлажни въздуха в стаята със струя от пара преди чистенето. Това помагало на частиците прах, които са във въздуха да натежат и да се спуснат на пода. Аз не бих се сетила сама и останах доволна от този "трик". Simple Smile
Оказа се, че тия машинки се продавали и в България - ВИЖТЕ ЦЕНАТА ОБАЧЕ - http://www.centralfashionmall.com/search.php?phrase=pOLTI. И ако не беше супер подробното твое обяснение от предишната тема,  за което много ти благодаря, нищо нямаше да разбера от това, което е написано в цитирания от мен сайт. За сега суми над 1000 лв. нещо ме колебаят, и ще се въздържа, но така или иначе явно е супер качествена паро/прахосмукачка. Ще следя развитието с цената в БГ и ако влезе в допустими за мен граници - ще си я закупя.

може и да се закупи и през интернет и определено цената е по малка:

http://www.eplaza.it/Vaporizzatore-LECOASPIRA-710-Giallo-PVEU001 … ampaign=Affiliati

http://shop.ebay.it/i.html?_nkw=polti+710&_sacat=0&_odkw … 286.c0.m270.l1313

# 172
  • Мнения: 224
Такав амашина със същети функции имат и Karcher модела съм го виждала в офиса на Керклийн в София имат и сайт, ценат абеше около 1 500лв.

Аз имам само парочистачка, но дреди чистенето с нея трябва да се пусне прахосмукачка.

# 173
  • Мнения: 16
здравейте момичета
Zelmer 919.0 SP Aquawelt 1600 W прахосмукачка с воден филтър или SAMSUNG SC-9150, от всичко изчетено до тук съвсем се обърках, а малката ми щерка е с алергия и исках да си подменя сегашната прахосмукачка Панасоник от която по принцип съм доволна и още си работи, но е вече на 10год. и искам нещо по съвременно, та какво ще ме посъветвате между тези двете коя да избера.

# 174
# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Седите, седите, че се изцепите нЕкоя гигантска глупост...
Къде е Зелмер, къде е Рейнбоу... Че нека направо бизнеса на фирма "Василка" да си купи, а...? Wink

Само за протокола, мнениятя в този подфорум не се отчитат... И еднодумни постинги с емотикон не трупат нищо... Mr. Green

Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 01:03 от Ekcnpec

# 176
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
А някой има ли мнение за роботчето Румба? Дали почиства колкото една добра прахосмукачка?

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
А някой има ли мнение за роботчето Румба? Дали почиства колкото една добра прахосмукачка?
Не!
Почистването му след всяко чистене отнема същото, че и повече време, отколкото да си изчистя с обикновена прахосмукачка. Лично аз не съм впечатлена.  Peace

# 178
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Благодаря!

# 179
  • Мнения: 8
А някой има ли мнение за роботчето Румба? Дали почиства колкото една добра прахосмукачка?
Не!
Почистването му след всяко чистене отнема същото, че и повече време, отколкото да си изчистя с обикновена прахосмукачка. Лично аз не съм впечатлена.  Peace

Това изобщо не е вярно!!! Живея в голяма къща и без Румба съм загубена. Почистването и става супер бързо и за нищо на света не бих си извадила старата(хубава, мощна Ровента) от мазето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт