Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора
Здравейте, от 2 седмици търся Инфакол, но навсякъде ми казват, че няма в БГ. Казаха ми, че вече го има и тук, но немога да го намеря. Моля ви кажете ми къде го има, защото само това ни остана да пробваме-нищо не помага за коликите на бебчо.
Цитирай

Аз продавах преди време, но го купиха. Ако се поровиш из форума ще намериш, имаше разни постинги че в Пловдив се продавал по 10лв. Както и линкове към английския EBAY, където можеш да поръчаш 5 бр и идвали за 2 работни дни. Желая ти късмет
« Последна редакция: Пет., 20 Ноем. 2009, 16:49 от bebakoko »
Цитирай

Пиши Infacol в Гугъл, ще ти излезе български сайт, от който да поръчаш, до 2 дена ти ги носи куриер, но излизат около 26-27 лв с доставката, луда работа  Crazy
Цитирай

Zdravejte, Na men mi ostana Infacol tuj kato za shastie kolikite svurshiha po-rano ot predvidenoto. Ako vse oshte imate nuzhda, obadete mi se na telephon 0888 314 079, za da se utochnim kak moga da vi go dam.
Цитирай

Аз също имам останали няколко кутии Инфакол и Дентинокс (аналогично съдържание), закупени в UK от  верига аптеки Boots. Цената им я има на техният саит. Аз го давам по 6 лв.
Цитирай

Detenchuha, аз имам интерес от Инфакол-а Smile Как можем да се свържем?! Нали си е английския Инфакол?! ...
Цитирай

Nadomma, Инфаколите са купувани от най-голямата аптечна верига в Лондон - Boots. Написах ти на лични  моя GSM.
Цитирай

Nadomma, кутията ти е препълнена и не мога да ти пратя номера си. Ако искаш ми пиши ти лично съобщение, за да се разберем.
Цитирай

Освободих си пощата Smile Писах ЛС, ако искаш пиши или звънни на телефона!!! Поздрави   Peace
Цитирай

До преди няколко месеца купувах инфакол от аптеки Ремедиум в София, вече не го давам и не знам дали все още имат!Не го има обаче ежедневно, ами май се поръчва, но дълго време купувахме от там и все си имаше, попитайте в някоя аптека от тази верига и ще ви кажат има ли или кога ще има!Успех!Иначе инфакол има и в Гърция- там е Инфаколик, ако някой може да отиде да си купи! Peace
Цитирай

Благодаря, че се отзовахте веднага, но ми докараха капки от и-бей, а и ми докараха Муликон от Италия та ще видим кои ще са ни от полза. Още веднъж благодаря на тези, които се отзоваха  omm omm omm omm
Цитирай

И аз имам 3 или 4 останали опаковки Инфакол, ако на някой ще послужат, да  прати лично съобщение или във форума.
Цитирай

И аз имам 3 Инфакола (по 10 лв). Пишете на лични.
В София съм.
Цитирай

До преди няколко месеца купувах инфакол от аптеки Ремедиум в София, вече не го давам и не знам дали все още имат!Не го има обаче ежедневно, ами май се поръчва, но дълго време купувахме от там и все си имаше, попитайте в някоя аптека от тази верига и ще ви кажат има ли или кога ще има!Успех!Иначе инфакол има и в Гърция- там е Инфаколик, ако някой може да отиде да си купи! Peace

Има го още! Поне в тази на Гео Милев и струва около 5-6 лв.
Цитирай

Има го още! Поне в тази на Гео Милев и струва около 5-6 лв.

ShockedАз го взимах за 20-23лв
Цитирай

1-14 от 40 отговора