Инфакол- от къде?

  • 10 225
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте, от 2 седмици търся Инфакол, но навсякъде ми казват, че няма в БГ. Казаха ми, че вече го има и тук, но немога да го намеря. Моля ви кажете ми къде го има, защото само това ни остана да пробваме-нищо не помага за коликите на бебчо.

# 1
  • Мнения: 9
Аз продавах преди време, но го купиха. Ако се поровиш из форума ще намериш, имаше разни постинги че в Пловдив се продавал по 10лв. Както и линкове към английския EBAY, където можеш да поръчаш 5 бр и идвали за 2 работни дни. Желая ти късмет

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 16:49 от bebakoko

# 2
  • Мнения: 345
Пиши Infacol в Гугъл, ще ти излезе български сайт, от който да поръчаш, до 2 дена ти ги носи куриер, но излизат около 26-27 лв с доставката, луда работа  Crazy

# 3
Zdravejte, Na men mi ostana Infacol tuj kato za shastie kolikite svurshiha po-rano ot predvidenoto. Ako vse oshte imate nuzhda, obadete mi se na telephon 0888 314 079, za da se utochnim kak moga da vi go dam.

# 4
  • Мнения: 51
Аз също имам останали няколко кутии Инфакол и Дентинокс (аналогично съдържание), закупени в UK от  верига аптеки Boots. Цената им я има на техният саит. Аз го давам по 6 лв.

# 5
  • София
  • Мнения: 175
Detenchuha, аз имам интерес от Инфакол-а Simple Smile Как можем да се свържем?! Нали си е английския Инфакол?! ...

# 6
  • Мнения: 51
Nadomma, Инфаколите са купувани от най-голямата аптечна верига в Лондон - Boots. Написах ти на лични  моя GSM.

# 7
  • Мнения: 51
Nadomma, кутията ти е препълнена и не мога да ти пратя номера си. Ако искаш ми пиши ти лично съобщение, за да се разберем.

# 8
  • София
  • Мнения: 175
Освободих си пощата Simple Smile Писах ЛС, ако искаш пиши или звънни на телефона!!! Поздрави   Peace

# 9
  • Мнения: 309
До преди няколко месеца купувах инфакол от аптеки Ремедиум в София, вече не го давам и не знам дали все още имат!Не го има обаче ежедневно, ами май се поръчва, но дълго време купувахме от там и все си имаше, попитайте в някоя аптека от тази верига и ще ви кажат има ли или кога ще има!Успех!Иначе инфакол има и в Гърция- там е Инфаколик, ако някой може да отиде да си купи! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 10
Благодаря, че се отзовахте веднага, но ми докараха капки от и-бей, а и ми докараха Муликон от Италия та ще видим кои ще са ни от полза. Още веднъж благодаря на тези, които се отзоваха  omm omm omm omm

# 11
  • Мнения: 179
И аз имам 3 или 4 останали опаковки Инфакол, ако на някой ще послужат, да  прати лично съобщение или във форума.

# 12
  • София
  • Мнения: 158
И аз имам 3 Инфакола (по 10 лв). Пишете на лични.
В София съм.

# 13
  • Мнения: 763
До преди няколко месеца купувах инфакол от аптеки Ремедиум в София, вече не го давам и не знам дали все още имат!Не го има обаче ежедневно, ами май се поръчва, но дълго време купувахме от там и все си имаше, попитайте в някоя аптека от тази верига и ще ви кажат има ли или кога ще има!Успех!Иначе инфакол има и в Гърция- там е Инфаколик, ако някой може да отиде да си купи! Peace

Има го още! Поне в тази на Гео Милев и струва около 5-6 лв.

# 14
  • Мнения: 309


Има го още! Поне в тази на Гео Милев и струва около 5-6 лв.

ShockedАз го взимах за 20-23лв

Общи условия

Активация на акаунт