А кои са ви любимите места в България?

  • 5 031
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 116
Много са ! Wink
Напоследък най любимото ми място е Рибарица, влюбена съм в това място !  Hug

Я кажете къде се намира тази Рибарица, че всички приказвате за нея?  Wink

Намира се след Тетевен !

# 46
  • Мнения: 149
А най-странно ми е, че сума ти хора ми казват, че ходят на Иракли, а то все пак не е чак толкова голямо място.....

4 км плажна ивица!!!!!
Но да, ако питате мен, съгласна съм да се засекрети както картата на "Плажът".
Даже наскоро си мислех същото .....  Sunglasses

# 47
  • Мнения: 6 320
off...

За съжаление се вижда краят и на това райско място.
В момента се прокарва път директно към плажа.
Ще се строят заведения и дискотеки.
Паркинг за 300 коли и т.н.

Плажът щял да стане платен и идеята на концесионера е Иракли да остане затворено за българи. Щяло да се прави кей, на който да акустират яхти с чуждестранни туристи от Сл. бряг, Елените и т.н.

Не знам доколко е изпълнимо и дали и кога ще стане това, но силно се надявам да не е скоро.

# 48
  • Мнения: 1 735
off...

За съжаление се вижда краят и на това райско място.
В момента се прокарва път директно към плажа.
Ще се строят заведения и дискотеки.
Паркинг за 300 коли и т.н.

Плажът щял да стане платен и идеята на концесионера е Иракли да остане затворено за българи. Щяло да се прави кей, на който да акустират яхти с чуждестранни туристи от Сл. бряг, Елените и т.н.

Не знам доколко е изпълнимо и дали и кога ще стане това, но силно се надявам да не е скоро.
Всички райски кътчета ни развалят!!!  Tired
И понеже сме дупедавци,ще ни съсипят приказната държавица съвсем.След някоя друга година няма да я познаем  Sick
Червенската крепост беше едно от любимите ми места за посещение и релакс,ама и там взеха да строят заведения и простотии!!!  #Crazy

# 49
  • Мнения: 9 903
ужасссссс....
инфинити, ще ходиш по Дунава, има страхотни местенца.

# 50
  • Мнения: 149
Мамма, горещо се надявам това, което казваш да не е истина.
Защото една част е защитена местност и има все пак режим на защита. Та там мисля, че даже и къмпингуването не беше позволено! 
Не могат да забранят достъпа ни до там. Въпросът е ако осъществят всички тези мероприятия дали на нас ще ни се ходи все още.... newsm17 newsm45

# 51
  • Мнения: 1 735
ужасссссс....
инфинити, ще ходиш по Дунава, има страхотни местенца.
Аз и сега редовно си ходя по Дунава,ама ако знаеш колко е мръсно и пренаселено... #Crazy

# 52
  • Мнения: 404
Не съм пътувала из Бъгария много,но пък много ми харесват гр.Варна,Велико Търново и Велин град.

# 53
  • Мнения: 5 370
Айде да почна подред;
1.Планини-Говедарци,Банско,Априлци-кв.Острец,Боровец.....с някои уговорки.Мальовица също. И Арбанаси,макар че то е по-скоро на хълмче.
2.Море-Синеморец и Резово......просто не си струва да споменавам въобще къде съм ходила преди това. Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2 609
Варна,Банско(пък и целия Пирин)

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 288
Много харесвам крепостта 'Баба Вида' във Видин, Белоградчик - скалите и крепостта, пещерата 'Магурата', Копривщица, езерата в Рила.
Не съм ходила в Перперикон, но гледах филма за него и сега очаквам другото лято с нетърпение да го посетя.
От морето - харесвам Балчик и Селестер от преди 5-6 години - кристална вода, чист пясък, плитко с десетки метри навътре, много топла вода и 3-4 вида риби плуващи около мен докато лежа във водата. Ох, потръпвам.   grinning039

Но като ви чета има още много да видя   car003

# 56
  • Мнения: 857
Поморие най-вече,защото имам много хубави спомени Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 579
Много хубава темичка,но ако почна да изреждам ще стане много дълго

Затова си казвам че цяла Б-я ми е любимо място.

Толкова е красива нашата страна.

# 58
  • Мнения: 805
Село Зорница в Родопите и Обзор на морето.

# 59
  • Мнения: 603
Това за комерсиализирането на Иракли много ужасно звучи!!!
И аз се надявам да не е вярно. Мисля, че концесионера може да контролира само брега, но не и плажната ивица. Но пък ако сложат ограда и бариера - ще трябва със лодки да отиваме до там Rolling Eyes
Много, много ме е яд, че се допускат подобни неща.
И все пак 4 км плажна ивица - дали ще я заградят цялата. newsm78
Бе както и да го погледнеш - звучи УЖАСНООООО!

Общи условия

Активация на акаунт