Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Germany

Здравейте отново момичета Laughing
Както всички хубави неща и нашата почивка имаше край Sad
Прекарахме две незабравими седмици и ето ме отново сред вас. На Леа много добре й се отрази промяната, само дето сега ни е малко скучно в къщи, но ще свикнем Wink Аз и без това имам доста да наваксвам, като гледам колко страници са се изписали Smile
Ето и снимки ако ви се гледат
Цитирай

Мunich

Много е красиво и острова и вие. Hug Smile
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Ох.. големи красоти.. и едно такова релаксиращо ми действа само като гледам снимките!!
А малката е бонбон!!  Love Hug
Цитирай

Прекрасно дете си имаш, цялото семейство сте супер Peace
Виждам малката от сега атакува дискотеките  Laughing
Менорка е едно от райските кът4ета, супер снимки.
Цитирай
Сладури...... Very Happy
Това детско диско организирано от хотела ли е било (в смисъл нещо като време за децата, или кът за децата.....)
На някакво вариете ли сте били?! Някаква кака ли е, батко ли е.......има там с вирнати крака Wink Laughing
И друг въпрос - с ваша кола ли отидохте или наехте под наем там? Ако е под наем ще искам по-подробно инфо на ЛС (ако може Embarassed Flutter)
Цитирай

Germany

Детската дискотека беше една от най-важните точки в плана за деня. Още с отварянето на очите сутрин започваха да се правят пазарлъци за "танци-танци" Laughing (какво ли ме чака след 15 години ooooh! Wink). Диското си беше от хотела- всяка вечер- няколко детски песнички + някаква игра с всички деца, беше интересно за децата, а и за нас де, да гледаме как деца от 4 националности се забавляват без да се притесняват от езиковата бариера Laughing.След диското имаше програма (всяка вечер различна) и за нас беше добре дошло, защото с малката и без това не можехме да обикаляме по нощите по други места.
Колата я наехме за няколко дни, много добра инвестиция, защото островчето наистина е райско кътче и само така имахме възможност да обиколим доста места. Хонде, питай каквото те интересува Smile
Цитирай

Искам да допълня, 4е по4ти във вси4ки хотели има Анимадори, които правят развлекателна програма за вси4ки възрасти. Водила съм Ванина, ревеше после 4е си тръгваме. Има и отделен 1 4ас в който у4астват разли4ни шоута, както в България по казината, пластика, екилибрио, танци....супер забавление е. Мои прятели българи са шоу програма тук по хотелите.
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Много красиви снимки newsm10...а малката ти е голяма сладуранка...а, така - дас виква от малка да ходи на диско Wink ...ама и как танцува newsm68 само..
Катогледам - много красиво място е Menorca, че чак ми се преходи и на мен smile3503, а снимката с черните камъни...като, че ли е рисувана Mr. Green
Цитирай
.... Хонде, питай каквото те интересува Smile
Как вървят цените на кола под наем. Като за нас ще да е голяма. В смисъл очертава де сме с още едно семейство, с тях сме точно 7 като за едно MPV (7 местно Wink). Предварително ли я резервирахте колата, как я избрахте, чакаше ли ви на летището, а компанията, която ги отдава как я намерихте?
Ще те заболи сега главата от мене Laughing
Цитирай

Nederland/Hoofddorp

Много красиво кътче от Рая и бебка е много сладка!
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Много сладка Лея! Отсега мисли къде ще я записваш на танци или балет!  Laughing  Flutter
Цял следобед си ги гледам снимките и се кефя на местенцата дето се видели
А и някои от снимките са истински находки (като фотограф)
Радвам се че сте си прекарали толкова добре!  Hug
Цитирай

Много хубави снимките, а малката е голяма бонбона Smile Smile Smile
А за острова...нямам думи... те на мене Балярите са си ми слабост Wink
Цитирай

Germany

.... Хонде, питай каквото те интересува Smile
Как вървят цените на кола под наем. Като за нас ще да е голяма. В смисъл очертава де сме с още едно семейство, с тях сме точно 7 като за едно MPV (7 местно Wink). Предварително ли я резервирахте колата, как я избрахте, чакаше ли ви на летището, а компанията, която ги отдава как я намерихте?
Ще те заболи сега главата от мене Laughing

Ами колата я наехме съвсем спонтанно при представителя на ТУИ (като видяхме, че без кола няма да видим много). Не сме я избирали специално, избрахме само най- малката категория, защото сме двама човека и половина Wink. Докараха ни я на хотелският паркинг и после пак там я оставихме. Може разбира се, да те чака направо на летището (ако я поръчаш предварително) или пък да я вземеш директно от там, на летището има офиси на няколко различни фирми.
Цената за малка кола (inkl. пълно каско и детска седалка) беше за 1 ден- 40 Е, 3 дни 96 евро. Към края даже бяха още по-евтини, зависи от сезона.
Разгледай тези сайтове, там има цени и можеш да се ориентираш по-добре
www.betacar.es
www.villacars.es
www.ownerscars.com
www.avis.es
Тези фирми най-често ми се мяркаха. Офиси има на всяка крачка, само трябва да се сравняват цени Wink
Вие къде точно отивате?
Цитирай

След завоя в дясно

Ех, newsm68 голямо тоанцуване е паднало
Малката буболина е голяма сладурана Big Grin
Снимките са страхотни,като картички са Wink
Аз имам молба newsm78.ако можеш да разкажеш повечко за снимките с руините
Загледах ги ,и ми стана любопитно
Цитирай
....Вие къде точно отивате?
Бибе, блгадорско за инфото.   bouquet
Ние още не знаем точно на кой от островите ще бъдем, защото главната организация са я поели нашите приятели, но аз искам да си имам резервен вариянт, защото всичко се случва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора