«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒиети и отслабване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
40-54 от 736 отговора

ћнени€: 226
«дравейте,момичета! Hug
Ќека новата ни тема е изпълнена с много минусчета!
јз днес съм на плодове-приготвила съм  си €бълки, €дки и сушени смокини.
Ћек ден на всички!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 14

--------------------------------------------------------------------------------

да ви почерп€-детето има днес имен ден!честито на всички,които нос€т името александър,александра,александрина и т.н.!

÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 96
Da ti e jiv i zdrav!Chestit imen den na vsi4ki praznuvashti! bouquet
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 38
 Hug Ne6to mi se skapa flex tipa ,posle 6te go opravqm ,ama da se zapi6a da ne vi zagubq.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 14
 newsm40
« ѕоследна редакци€: пн, 23 ное 2009, 13:28 от jakinka »
÷итирай

dobrich

ћнени€: 1
здравейте сладуранки и от мен честита нова темичка да е изпълнена с много минусчета и малко прегрешени€ аз днес съм на въглехидрати и си хапнах малко чеснови спагетки със кетчуп Party трети€ цикъл върви без прегрешени€ вижда му се  кра€ успех
÷итирай

ћнени€: 2
здравейте момичета  аз сьм нова  в форума bouquet разбрах за тука от ''розали'' тази диета там е с др име казва се тримесечна диета'Bat Cat''там сьщо може да намерите много коментари за диетата ,б€х много се разочаровна за 20 дена само 1.5кг, Sad а имам доста за смькване 10- 15кг,по време на бременността много качих newsm45,ма сега не мисл€ така много ми помогнахте с вашите коментари  Winkсега в€рвам  в себеси че ще отслабна , днес ми е бобови€ ден ,благодар€ ви много Praynig
÷итирай

област —офийска

ћнени€: 1 602
ƒа се запиша и аз в новата тема, за ко€то  bouquet на *janeta!
ƒнес съм бобова и хапнах преди малко сърмички за об€д. ¬ижда му се вече кра€т при мен.
Ћека, успешна и минусова нова седмица!
÷итирай

USA

ћнени€: 11
«дравейте момичета при мен нищо ново, н€ма и минуси всичко на всичко -3кг за вече 23 дена Crazy
јзмира ако четеш при нас мол€ разчисти си кути€та не мога да ти прат€ на лични съобщение Blush
÷итирай

ћнени€: 656
≈хо, и аз в новата тема.
—амо като четох рецептата за квадратите и качих половин кило.
ѕодготв€м се психически, че в недел€ на вода.
÷итирай

ћнени€: 6
„естита темичка и от мен ,момичета Peaceјма €ката сте писали ,не мога да ви изчета #Crazy«а протокола-днес плодов ooooh!вече из€дох н€колко €бълки и ми се плаче,искам да дойде утре.
÷итирай

при лъвовете :)

ћнени€: 762
ƒобър ден и от мен
 bowuu
’рупам плодове Mr. Green
имах прегрешени€ събота и недел€ та ............... ще си нос€ последстви€та 

„естит »мен ден на всички празнуващи
Ћек и хубав ден на всички пишещи и чет€щи  bouquet bouquet bouquet
÷итирай

ћнени€: 2
milena80, мислех, че сме стартирали заедно, но на линийката ти пише 23 дни, аз съм от 04.11., но както и да е, дните ни съвпадат, така че съм съпричастна с теб! “ака ми се привиждат вече утрешните белтъчни, но ще си държа устенцата затворени, че събота и недел€ се освиних  #Crazy.
÷итирай

ћнени€: 6
Tedy 132,аз съм от 31.10 на диетата.¬ момента умирам от глад cryƒнес готвих на домашните кисело зеле с месце ,така мирише,че ми идва да го почна направо от тенджерата,но ще стискам до утре smile3505
÷итирай

ћнени€: 127
milena80 с теб съм нали знаеш, че вървим заедно и аз съм плодова. —тискай зъби н€ма нищо по-хубаво от меренето след плодов ден, в който виждаш ---- поне при мен е така . „естит имен ден на всички празнуващи от мен. ћо€ плодов върви по план на две чепки грозде съм Peace и една круша за закуска. Ѕ€х се зарекла да не €м вече грозде, но вчера ходихме за ћј–√ј–»Ќ » /така и казва мойта малка принцеса на мандаринките/ и като вид€х това хубаво грозде не му усто€х, но е за последвно обещавам. Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
40-54 от 736 отговора