Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 366 785
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 6
http://apogee99.com/index.php?main_page=index има и техника и резервни части  Simple Smile

# 1 921
  • Мнения: 382
Шани, благодаря!

# 1 922
  • Мнения: 10
Някой може ли да даде мнение за този климатик - става ли за отопление, качествен ли е, проблемен ли е. Стаята е 15 квадрата с дограма без изолация, целта е да се смени стар Panasonic DKE, който е конвенционален и топлеше добре, докато не започне да замръзва, а и вече се повреди? Та става ли този Самсунг, на тази хубава цена, за нещо?

http://klimaonline.bg/stenni-klimatici/235-samsung-ar09hsfs-wifi.html

# 1 923
  • Мнения: X
Здравейте момичета и момчета! Много съм доволна от моята хотпойнт аристон пералничка. Но сега искам друго нещо да питам.

Понеже сме със стар хладилник искаме да го сменим-живеем заедно с баба си. Искам да питам някой купувал ли е от тези магазини в столицата където имат външни дефекти, чукнато, следа от транспортирането? На Ломско шосе в Надежда видях такъв магазин и бях шашната колко ниски са цените. Хладилник с правене на лед и диспенсер за вода  иноксов от порядъка на 1000 лв беше за 470 заради едно хлътнало място-чукнато. Същото беше и с другите уреди но си харесах тоя магазин. Ако някой е вземал от такива магазини може ли да ми каже дали тези стоки имат гаранция все пак?

# 1 924
  • Варна
  • Мнения: 2 036
milittana, ние миналата година взехме 2 климатика MHI. Отопляваме на отворене врати целият апартамент. 12-ка в дневната, която е преходна със спалнята (южно изложение - 30на кв.) и 9-ка в кухнята на север (10на кв.) + коридор помежду им от 6-7 кв. Зимата се представиха машинките страхотно. Дори в кухнята можеше да е 7-ца. За преходните големи стаи обаче се усеща разликата в температурата мужду двете.
Сега да попитам нещо. Тъй като лятото единият климатик е капел на перваза на съседи от долен етаж, трябваше да вмъкнем тръбичката във водосточната тръба. Но сега в студеното време и ветровито, го включих и се чува един шум като бълбукан, а и вятъра. Този шум го е нямало преди да вмъкнем тръбата. И още един въпрос, дали тази тръба ще замръзва зимата? На съседите е вмъкната в изолацията, а нашата е отвън.

# 1 925
  • Мнения: 1 210
milittana, ние миналата година взехме 2 климатика MHI. Отопляваме на отворене врати целият апартамент. 12-ка в дневната, която е преходна със спалнята (южно изложение - 30на кв.) и 9-ка в кухнята на север (10на кв.) + коридор помежду им от 6-7 кв. Зимата се представиха машинките страхотно. Дори в кухнята можеше да е 7-ца. За преходните големи стаи обаче се усеща разликата в температурата мужду двете.
Сега да попитам нещо. Тъй като лятото единият климатик е капел на перваза на съседи от долен етаж, трябваше да вмъкнем тръбичката във водосточната тръба. Но сега в студеното време и ветровито, го включих и се чува един шум като бълбукан, а и вятъра. Този шум го е нямало преди да вмъкнем тръбата. И още един въпрос, дали тази тръба ще замръзва зимата? На съседите е вмъкната в изолацията, а нашата е отвън.


Pepsilight, ами сподели моля те кой модел MHI ползвате?

# 1 926
  • София
  • Мнения: 2 367
Накой да разполага с инструкции за сушилня Siemens Siwatherm 7400 IQ series?Необходими са ми на английски или български, не знам немски

# 1 927
  • Мнения: 2 820
И аз търся упътване за сушилня Zanker KE 2041 на английски, руски или български. Имам само на немски, но не мога да се оправя с този език, а и от преводачите в интернет излизат големи глупости и се отказах.

# 1 928
  • Мнения: 17 972
И аз търся упътване за сушилня Zanker KE 2041 на английски, руски или български. Имам само на немски, но не мога да се оправя с този език, а и от преводачите в интернет излизат големи глупости и се отказах.

Ако ти трябват само функциите, снимай, ще ти ги преведа  Peace

# 1 929
  • Мнения: 2 820
И аз търся упътване за сушилня Zanker KE 2041 на английски, руски или български. Имам само на немски, но не мога да се оправя с този език, а и от преводачите в интернет излизат големи глупости и се отказах.

Ако ти трябват само функциите, снимай, ще ти ги преведа  Peace

И това ще ми свърши работа на първо време. Много ти благодаря   bouquet, ще ти пратя вечерта снимката на лични.

# 1 930
# 1 931
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Това е модела.

# 1 932
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Много е важно да се види съотношение ененгиен разход за отопление спрямо отдавана топлина. Не разбрах и какви сметки за ток се плащат с този климатик, изключая зимата, която отмина, тъй като беше доста топла. По-добра отправна точка ще е зимата на 2012-2013 г.

# 1 933
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Веднага казвам, без да са спирани двата климатика, сметките ни се въртят около 120-150лв. Лятото не сме ги ползвали и сметката ни е около 60-70лв.

# 1 934
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Уточнявам, че съм доста зиморничева и обичам да ми е топличко.

Общи условия

Активация на акаунт