Ураганът"Рита" - лелееее, страх!

  • 2 884
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
Между другото сега дават по ТВ, 4е Ню Орлиънс се наводнява отново  Confused

# 46
  • Мнения: 7 837
Цитат на: Casey link=topic=44906.msg835993#msg835993 date=1127489247 [quote
На западното крейбрежие - Cape Coral  Simple Smile
Цитат

Хе, хе , веднъж в Costco видях младо семейство с дете, говорещо на български - дали не сте били вие...
Може  Simple Smile Макар 4е не сме ходили там от 2 месеца.
Ти във Forth Myers ли си  Grinning

# 47
О йе ,о йе .
На мен изпита по немски   в университета ми беше то4но това глобално затопляне,ами то и аз се затоплих от него /от изпита/ и там беше казано,4е "докато Америка не седне на масата за преговаряне е безмисленно всякаква дискусия,за6тото тя е главният замърсител..." и даже дават ,4е държави като Гърция и Турция ,така 6тяли да им се пока4ат температурите,4е хората 6тияли да ги избягват.
А моми4ета.. 4етох в Сръбски вестник ,4е в Б-я се о4акват такива урагани с 10 м вълни и си мисля -дали може да стане и какво прави на6ето "мило" правителство ...Поне майка ми каза ,4е при нас не е публикувана такава информация и се питам "За6то на6те съседи имат пове4е информация за това -какво 6те става у нас???А на6те са все изненадани и то нео4аквано #2gunfire

# 48
  • София
  • Мнения: 488
Момичета, разкажете нещо по- подробно за Рита и каква е тази нова буря, която се очаквала. Колко е бензина? Дано да няма големи поражения и човешки жертви, стискам палци.

# 49
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ураганьт ,който е бил в Куба е сьЩият-РИТА.Само ,4е ве4е е отминал..... преместил се е в Щатите( Cry Sad Confused).Дано се оправи вси4ко Praynig

Туко Що казаха ,4е един автобус с вьзрастни хора ,които са ги евакуирали се е запалил и има 24 жертви Sad

# 50
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ей сега сьобЩиха ,4е в следваЩите 24 4аса се о4аква в най -засегнатите зони от Катрина да "паднат" 200 литра вода на квадратен метьр Shocked.Това зву4и страшно.И пак има такива които не искат да си трьгват от там.Казват ,4е водата ,Ще се пока4и около 4 метра Confused

# 51
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
О йе ,о йе .
На мен изпита по немски   в университета ми беше то4но това глобално затопляне,ами то и аз се затоплих от него /от изпита/ и там беше казано,4е "докато Америка не седне на масата за преговаряне е безмисленно всякаква дискусия,за6тото тя е главният замърсител..." и даже дават ,4е държави като Гърция и Турция ,така 6тяли да им се пока4ат температурите,4е хората 6тияли да ги избягват.
А моми4ета.. 4етох в Сръбски вестник ,4е в Б-я се о4акват такива урагани с 10 м вълни и си мисля -дали може да стане и какво прави на6ето "мило" правителство ...Поне майка ми каза ,4е при нас не е публикувана такава информация и се питам "За6то на6те съседи имат пове4е информация за това -какво 6те става у нас???А на6те са все изненадани и то нео4аквано #2gunfire
Хе-хе ще стане като с Чернобил,моите родители бяха точно по това време в  сегашната Македония и като се прибраха казаха,че там тръбяли на всякъде,пък при нас съобщиха една седмица по-късно

За съжаление всички ще носим послетствията от това затопляне ooooh!

# 52
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ммомичета ще стискам палци да не пострада никой от вас и ваш близък  Praynig.
Дано няма повече такива бедствия.

# 53
Momi4eta sega 4etoh v BTV ,4e edin na6 korab dnes 6tial da bade to4no v tzentara na Rita i kapitana kazal ,4e niamalo stra6no....ole-ole Thinking

# 54
  • Мнения: 4 244
О йе ,о йе .
.
А моми4ета.. 4етох в Сръбски вестник ,4е в Б-я се о4акват такива урагани с 10 м вълни и си мисля -дали може да стане и какво прави на6ето "мило" правителство ...Поне майка ми каза ,4е при нас не е публикувана такава информация и се питам "За6то на6те съседи имат пове4е информация за това -какво 6те става у нас???А на6те са все изненадани и то нео4аквано #2gunfire
Това не го вярвам
Ние сме с умерено континентален климат за да бушуват у нас урагани!
Флорида и Карибските острови са в субтропика ,където е нормално, но за нашите ширини е просто изключено. Най много някоя силна буря, но ураган - нье!

# 55
  • Мнения: 857
Искрено ти пожелавам урагана да се размине.Тези урагани са много много страшни.Направо тръпки ме побиват Praynig Praynig Praynig

# 56
  • Мнения: 53
Цял ден по телевизията дават за урагана и всяват допълнително паника у хората. В Галвестън, като задухал един вятър, ще отнесе репортера  Grinning ама аз ли съм го карала да ходи там. До Далас май няма да стигне въобще, само дето ни побъркаха с тази евакуация. Един автобус се подпали и изгоряха 24 възрастни на I-45 и казаха, че сигурно това щели да бъдат единствените жертви на Рита.
 А каква жега ни мъчи още, не е истина - стотака почти го ударихме днес Grinning
Верно ли на пострадалите от Катрина им дават дебитна карта с по $2000? Тук в Далас им дават само по $500. Буш - тексаския селянин, нещо много ларш го е дал  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 465
Tuk mai saob6tiha po televiziata, 4e na postradalite ot Katrina sa im dali debitni karti s po 500 dolara /ako pravilno sam razbrala/.

# 58
  • Мнения: 7 837
agito, добре е 4е вси4ко е наред  Grinning
Дано да няма сега много торнада. Ако пък слу4айно се появят - да снимаш  Wink

# 59
  • Мнения: 53
agito, добре е 4е вси4ко е наред Grinning
Дано да няма сега много торнада. Ако пък слу4айно се появят - да снимаш Wink
Е как няма да снимам, само да дойде някое торнадо покрай нас и съм първа на терасата да документирам момента  Grinning Така като гледам обаче какво слънце се е облещило навън, може и дъждът даже да ни подмине.
При вас как е днес цената на бензина? При нас на повечето места е $2.87, но казаха, че щяла да се повиши до $3.

Общи условия

Активация на акаунт