Есенен купон без повод!

  • 5 792
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15 198
Иво можете да видите на аватара ми. Не мога да обещая, че ще се задържим много дълго, защото той предпочита да тича пред това да се кичи с листа Laughing, та вероятно на няколко пъти ще претичаме около вас, но пък ако си хареса някоя 3-4 годишна "какичка", може и да се задържим.  Grinning

# 46
  • Мнения: 7 831
Момичета,
Уточнихте ли деня и часа, за да мога да включа мероприятието в Календара?

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 563
Засега остана неделя 11:00, нали?

# 48
  • Мнения: 3 161
Ако го направим на този край на езерото, който гледа към паметника и към кв. Изток (където беше миналия път), лесно ще се намерим.

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Жалко, ще изпуснем купона.  Sad
В неделя заминаваме на море (най-после!). Не обещавам, че ще се върна с тен.  Whistling

Сещам се за нЕкои морета, от които и с тен може да се върнеш-ако ти остане време, де Grinning

Последна редакция: пт, 07 окт 2005, 00:46 от Vivi

# 50
  • Мнения: 5 877
Ух, язък, вие пък - на море. Елате, при нас има езеро!

# 51
  • София
  • Мнения: 2 828
ако може и аз да се появя Embarassed

само ако някой ме светне на кое му викате езеро с лилии Crazy

неделя, 11 часа нали в Борисовата?

# 52
  • В офиса
  • Мнения: 3 998
Ако сме в София - и ние сме на линия! Най-много малко да позакъснеем.
И мен някой да ме светне кое е езерото с лилиите. И Анде, ще ми пратиш ли ГСМ на лични, ако нещо се разминем.

# 53
  • Мнения: 3 663
току що виждам темата, обаче идваме и ние с таня Simple Smile нищо, че сме още дребчовци Simple Smile
неделя, 9окт, 11ч на езерото с лилиите ли е последно ?

за тези, които питаха - като хванете борисовата градина от орлов мост, вървите по която и да си изберете от централните алеи и след 5 мин стигате до езероро
няма начин да го пропуснете Simple Smile

кажете да донесем ли нещо ?

# 54
  • Мнения: 2 792
  Така, стига да не вали, ще се домъкнем тримцата Grinning. Може би няма да участвам много ,много с подръчни материали, защото ще мъкна багажа им от при баба Confused
 Мога да бутна някоя и друга, кутийка с безопасни игли в джоба  Wink

  Викаме езерото с лилии на онова голямо езеро с лилии, дето е в Борисовато градина Mr. Green Сериозно, като отидете там, които и да попитате ще ви упъти.

   Тъй или иначе, не ни очаквайте съвсем навреме, вероятно ще сме от закъснелите.

# 55
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Дами-мами, моля после да ни направите съпричастни на купончето посредством снимки и подробни разкази, че ние, мамите от Дива Индия няма начин ни до Сф да дойдем, да не говорим при езерото с лилиите да цъфнем. Айде, весело ви...  bouquet

# 56
  • Мнения: 463
Сега изчетох темата. Включваме се и ние. Ще донеса пастели за лице - може и нас си да изрисуваме, като ще е карнавал.... майтап да става!

# 57
  • Мнения: 5 877
А, и да попитам кой може да е фотограф, че камерата ми се скапа  Sad

# 58
  • Мнения: 2 258
Момичета,този път най-вероятно и ние ще се присъединим Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 2 828
А, и да попитам кой може да е фотограф, че камерата ми се скапа  Sad

АЗ АЗ АЗ

фото- то /задълже/ и камера /ама с камерата не мога да качвам снимките Embarassed Rolling Eyes/

Общи условия

Активация на акаунт