kak i koga?

  • 1 885
  • 17
  •   1
Отговори
Mili mami, molia vi za savet! Skoro...i az shte stavam mama  Simple Smile
i veche mi dadoha napravlenie...spisak i v obshti linii sam podgotvena za goliamoto sabitie  Simple Smile NO
problemat mi e za  Embarassed malko me e sram, NO vsichki vie ste go minali i zatova si pozvoliavam da vi pitam...za obezkosmiavaneto...
kazaha mi gladko izbrusnata...e da ama moia vapros e tochno koga da se napravi? s kakvo? /samobrusnachka, depelatoar?...kakvo e sredstvoto/ i nai veche kak de? zashtoto nali malko mi e goliam korema i ne e lesno da se previa.... Embarassed i kak posle da se predpazaia ot zacherviavane i vazpalenia?
Predvaritelno Vi blagodarya!
Pozdravi na vsichki i do skoro!

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Кога- като наближи раждането. Ако всичко е нормално и усетиш първите контракции, ще имаш достатъчно време за тоалета.
Как- при нас тати беше бръснаря.

# 2
  • Мнения: 2 693
Цитат на: anuschka
Кога- като наближи раждането. Ако всичко е нормално и усетиш първите контракции, ще имаш достатъчно време за тоалета.
Как- при нас тати беше бръснаря.


Същото. Grinning

# 3
  • Мнения: 3 569
И аз съм помагал в тази процедура хи- хи- хи

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Не се притеснявай, на мен ми изтекоха водите през нощта и въпеки това имахме време тати да ни обръсне  Wink

# 5
  • Мнения: 61
Аз отидох вчера на козметик и всичко беше перфектно почистено. струваше ми само 5 лв. Нямах никакви контракции от болка, то и болката я  нямаше. За мен това е най-доброто решение. Терминът ми е за 30/7/04, така че се надявам да си остане почистено мястото.
Поздрави!

# 6
  • София
  • Мнения: 13 200
Преди да тръгнеш за болницата - тати ще ти помогне  Grinning . нашия тати докато вършеше тази работа, каза "Оп, обръснах на бебето главата...: Embarassed  Embarassed  Laughing  Laughing

# 7
  • Мнения: 344
И все пак ако няма кой да свърши тази работа вкъщи не се притеснявай в болницата ще те обръснат и ще ти направят клизма това е тоалета който ти правят преди раждането.

# 8
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Vache
Преди да тръгнеш за болницата - тати ще ти помогне  Grinning . нашия тати докато вършеше тази работа, каза "Оп, обръснах на бебето главата...: Embarassed  Embarassed  Laughing  Laughing

Xaxaxaxaxa Wink

# 9
  • Мнения: 3 634
Хех... при нас няма такива ехм... процедури. С косми или не, ще раждаш и никой няма да те бръсне. Тоест, не се изисква да си порцеланова чашка (тука така им викат) като отидеш и легнеш в родилното.

# 10
  • Мнения: 1 793
Цитат на: Мама от Финландия
Хех... при нас няма такива ехм... процедури. С косми или не, ще раждаш и никой няма да те бръсне. Тоест, не се изисква да си порцеланова чашка (тука така им викат) като отидеш и легнеш в родилното.


и при нас е така. няма такива процедури, обаче тати ги правеше у дома. по-хигиенично ми е и  се чувствам по-добре, а и нали не можех да видя нищо под пъпа, та татито беше майстора Grinning каквото направи това е, ама той пък добре се справи Grinning

# 11
  • Мнения: 1 770
Цитат на: Мама от Финландия
Хех... при нас няма такива ехм... процедури. С косми или не, ще раждаш и никой няма да те бръсне. Тоест, не се изисква да си порцеланова чашка (тука така им викат) като отидеш и легнеш в родилното.


Добре де, то така е в много страни, ама ако отидеш по спешност и няма кой да те почисти у дома, нито в болницата, как те шият след епизиотомия например?

# 12
  • Мнения: X
Rolling Eyes  Rolling Eyes Пък аз се чудя трябва и съвсем отдолу и отгоре или само отдолу, защото аз отдолу си се справям и сега ама отгоре - нищо не се вижда Neutral Face

# 13
  • Мнения: 344
Това се чудя и аз как ще те шият с космите Shocked  ами че то е опасно.

# 14
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Трябва отвсякъде  Embarassed Аз щях да раждам секцио и не знам защо реших, че не е нужно, обаче не - та ме обръснаха там  Embarassed  Embarassed  Embarassed  определено не е приятно! При повечето родилки татковците бяха помагали за манипулацията , а една беше го правила с огледало. Не знам как беше успяла ... Живот и здраве следващия път и при нас тати ще помага! Желая ти леко и безпроблемно раждане  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт