Отговори
  • морето
  • Мнения: 36
Здравейте!  

Искам да ви поканя отново в моят сайт с Коледни филми, където ще намерите най-голямата колекция и ще се забавлявате в дните около Коледа (и Нова година). Simple Smile

1 месец преди най-светлия християнски празник отново пускам сайта. Той вече не е с домейн-цифри от IP адрес, а с чудесно и лесно запомнящо се име:

www.koleda.bg.tc

Добавени са нови филми, с които този портал става най-големия в България за коледни филми... Общо филмите сега са 69, но постоянно допълвам нови и нови. Някой филми са без превод, други са със субтитри, а трети - с БГ дублаж. За филмите без превод за съжаление не мога да намеря субтитри, трябва да помолим някой преводач.

Сайтчето съм го кръстил "Коледни филми за Габи" и е посветен на моето любимо момиче, с което скоро ще направим 1 година и 3 месеца!  kiss Flushed   Както подобава на един спасител - запознахме се на морето.  Mr. Green С нея сме нераздели, нищо че е чак от Габрово и ни делят 312 km.   Да знаете, че границите не са от значение - всяка седмица сме заедно. Или тя е при мен, в София, или аз при нея.  

Всички, които са влюбени и свързват Коледата с това прекрастно чувство - да посетят ftp сайтчето.

АДРЕС НА САЙТА: www.koleda.bg.tc

Не забравяйте преди да гледате филм, да си приготвите чашата с горещ шоколад и да се настаните удобно в канапето вкъщи на топло, докато навън вали снега.  

Сайта го обновявам постоянно!
-------------------------------------------------------------------------------------------

За тези, които ще имат проблем с влизането: сървърът е без парола и потребителско име. Ако случайно ви излезе box с искане за username и password - просто цъкнете на "OK".
Възможно е също да ви откаже достъп до някой файлове и папки ... Причината е, че заради вашата Firewall сте на "активен режим" на download и трябва да минете на пасивен (pasive mode). Aко не знаете как да смените режима - изключете вашата Firewall, докато теглите филм и после пак я включете!  Успех!!  

# 1
  • София
  • Мнения: 221
Коледните филми   само англоезични ли са, странно  , но филмите , които съм запомнила съвсем не са англииски Simple Smile

# 2
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Трябваше тук да се похвалиш - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447775.0     Laughing

# 3
  • морето
  • Мнения: 36
dmaria , предстои да кача 3 български филми за Коледа, 2 от които са телевизионни и са рипнати от екрана. Simple Smile
Отговарям ти, че коледните филми съвсем не са само англоезични.  Peace

kloi , вече са ме добавили в темичката там, за което благодаря!  Hug Наистина всичко правя за нас, за хората.

# 4
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аз те добавих и благодаря , че сподели колекцията си   bouquet

Дори си свалих филм от там, който няма сийдъри в други сайтове  Hug

Последна редакция: нд, 29 ное 2009, 17:16 от lenny_pld

# 5
  • морето
  • Мнения: 36
lenny_pld , благодаря ти много за хубавите думи.  bye  Hug Много се радвам, че си намери нещо, което търсиш и че си разгласила за сайтчето.   bouquet Страхотна си!  Peace

Искам да обявя, че утре предстой да се качат следните филми:

ЕЛФ (Еlf 2003)



Коледната песен на Мъпетите (The Muppet Christmas Carol 1992)




По препоръка на dmaria - български коледни филми:

Коледата е възможна! (2001)



Писмо до Дядо Коледа (2006)



Мерси за подкрепата, момичета! "))  Искате ли да кача и "Време за ЧУДЕСА!", само че ще е без субтитри, защото никъде няма.  Sad

# 6
  • Мнения: 924
***Спасител на Плажа Благодаря ти, че сподели. Ще се възползваме с най-голямо удоволствие!!!  newsm74

# 7
  • морето
  • Мнения: 36
Здравейте отново, момичета!  Simple Smile За днес съм ви приготвил 4 филма, които със сигурност не сте гледали, пък и са с БГ превод.  Wink

Ето изненадите:

Деца без Придружител (Unaccompanied Minors 2006)



По-другия петък (Friday After Next 2002)



Дядо Прас - на Тери Пратчет(Terry Pratchett's HOGFATHER 2006)



Завръщането на елена Дръзки (Prancer Returns 2001)



Адресът е известен: www.koleda.bg.tc

# 8
  • София
  • Мнения: 221
lenny_pld , благодаря ти много за хубавите думи.  bye  Hug Много се радвам, че си намери нещо, което търсиш и че си разгласила за сайтчето.   bouquet Страхотна си!  Peace

Искам да обявя, че утре предстой да се качат следните филми:

ЕЛФ (Еlf 2003)



Коледната песен на Мъпетите (The Muppet Christmas Carol 1992)




По препоръка на dmaria - български коледни филми:

Коледата е възможна! (2001)



Писмо до Дядо Коледа (2006)



Мерси за подкрепата, момичета! "))  Искате ли да кача и "Време за ЧУДЕСА!", само че ще е без субтитри, защото никъде няма.  Sad


Simple SmileБлагодаря ти

# 9
  • Мнения: 1 110

Дядо Прас - на Тери Пратчет(Terry Pratchett's HOGFATHER 2006)


Благодаря!
Ще ми е интересно да видя екранизация и на тази книга на Пратчет.

# 10
  • морето
  • Мнения: 36
Благодаря ви и аз, dmaria и Вихронрав!   bouquet  bye

Сериозно съм се заел и издирвам нови и нови филми. Тези филмчета стават за цялото семейство, не само за децата.
И понеже един колега от форум ме бе питал - "Защо не качиш и "Умирай трудно 1", там дествието също се развива на Коледа 25.12 - " .... ами аз не смятам "Умирай трудно" за коледен филм. Имам специален критерий, по който избирам филмите в сайта. Въпросът не е да се спомене мимоходом празникът в филма, ами цялата идея да е подчинена на него. Всичко да се случва и върти около Коледа.
От там на татък дали ще е анимация филмът, дали ще е игрален, дари трилър - не в това е въпросът.

Две нови филмчета, на които ще се зарадвате. И двете са с превод:

Коледна Елха (O' Christmas Tree - 1999)



Пингвините от "Мадагаскар" в Коледна лудория (The Madagascar Penguins in A Christmas Caper - 2005)



www.koleda.bg.tc

Пишете ако имате желание за някой филм.  Peace

# 11
  • Мнения: 12
ейййй спасителите на плажа можели и да са романти4ни Heart Eyes Laughing-тва с най-мили помисли-мнооого благодарско за сайта  bouquet

# 12
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Oф...пак нещо не правя както трябва явно ,но на линка който е даден ми излиза това
Цитат
425 Can't open data connection.

в правоъгълник с опция ОК,но...и след ОК-ея,пак няма филми,сайт и т.н. Blush
За този линк;www.koleda.bg.tc

# 13
  • морето
  • Мнения: 36
Oф...пак нещо не правя както трябва явно ,но на линка който е даден ми излиза това
Цитат
425 Can't open data connection.

в правоъгълник с опция ОК,но...и след ОК-ея,пак няма филми,сайт и т.н. Blush
За този линк;www.koleda.bg.tc

Джеронимо, пробвай директно този адрес:   ftp ://89.25.42.58   . Koпирай го горе в браузъра и виж дали ще те пренасочи към сайта. За всеки случай си изключи и файър-уола.

mama na sisi, благодаря ти!!  Hug   bouquet Ако знаеш какво признание за мен е този твой коментар и как се радвам да чуя това.
Надявам се и вие, момичета, да харесвате романтиката защото не само, че тя  изчезва при мъжете, но и жените я смятат вече за отживелица. Maма на Сиси - харесай си някое филмче, дано ти донесе коледно настроение, защото и без това ни липсва снегът навън.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 089
Златна си Simple Smile)))  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт