Кукър рецепти и програми.

  • 610 136
  • 1 344
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 2 827
http://www.philips.bg/c-m-ho/cooking-accessories/multicooker-and … egory.p-grid-icon
линка към купата ,но незнам дали е подходяща за моя модел ,и сега говорих със сервиз на филипс .Предлагат ми купата за 66лв  ,без дръжки ,ако ми сложат дръжки 9лв ама не разбрах едната или двете дръжки и болтове ..... Joy и те се плащат отделно хич не ги чух колко струват Mr. Green Ще видя кога и ще купувам ooooh! пак е по добре от нов кукър bouquet

# 1 336
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Ей, тези купи не поевтиняха вече бе ooooh!
Златни купи, златни. #Cussing out

# 1 337
  • Мнения: 27 996
Ей, тези купи не поевтиняха вече бе ooooh!
Златни купи, златни. #Cussing out

Ами когато ми се наложи да купя трета купа не издържах....и купих нов кукър!

# 1 338
  • Мнения: 2 827
Ама Мими Инстант пота е под налягане нали?Има ли програми без налягане?Или поетапно готвене?

# 1 339
  • Мнения: 27 996
Ама Мими Инстант пота е под налягане нали?Има ли програми без налягане?Или поетапно готвене?
Има само слоу кук и йогурт Sad И на мен ми липсва Фильото но не мога да ям тефлон вечно! Понеже съм на диета нося храна в работата, днес преди работа сготвих боб, за 25 мин, улеснение си е!

# 1 340
  • Мнения: 2 827
Имам тенджера на тефал под налягане и тя е инокс с двойно дъно и боба за 25мин точно е готов мисля ,че на 2 атмосфери или 2.5 ли са  newsm78 готви .Затова не искам под налягане.

# 1 341
  • Бургас
  • Мнения: 6 130
Благодаря за линка, че нещо не искаше да ми се покаже тази купа  bouquet И аз за 2 г. съсипах купата.Ежедневно готвя там  Grinning

На пара - слагам вода до под решетката.Общо взето м/у 20-40 минути, зависи от зеленчуците.

# 1 342
  • Мнения: 2 827
Намерих това ,ама незнам става ли за моя 4749/77 или не става  ,уж е за кукър 5литра  newsm78  https://www.amazon.fr/dp/B00V38E33I/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_en … iid=IHW8H93NDORZD

# 1 343
  • Мнения: 27 996
Имам тенджера на тефал под налягане и тя е инокс с двойно дъно и боба за 25мин точно е готов мисля ,че на 2 атмосфери или 2.5 ли са  newsm78 готви .Затова не искам под налягане.
И аз много не исках, но няма друга опция за стоманена купа? newsm78 Сега свикнах и съм доволна, оставям го и сам да готви Simple Smile

# 1 344

Общи условия

Активация на акаунт