Идея за заведение за рожден ден - на бебо и мен

  • 1 249
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 051
Предварително се извинявам на модераторите, ако темата не е за тук - чудих се дали да не я пусна в клюкарника, но ако съм сбъркала така или иначе ще я преместите Simple Smile

Та по същество - аз и бебо сме родени на една дата и съм решила да направя голямо парти за нашия общ рожден ден. Иска ми се да е място не само за деца (като Макдоналдс примерно) а да се сервира и нещо за "големите" - алкохол, салатки, нещо за хапване. За съжаление става въпрос за средата на октомври и не може да е на открито Sad Иска ми се да е по-следобедно, примерно след 6, защото ще имам и гости, които не са с деца (все още). Мислех и евентоално за наемане на клоуни и окраса, ако в заведението няма обособен детски кът. Но все пак моят Мишок става на 1 годинка и най-вероятно няма да е проходил, а неговите гости ще са между 1-3год, няколко дечица, както и 2 каки на по 7год.

Някой има ли идея къде има такова място, че на мен нищо не ми хрумва??? Моля ви, помагайте!

# 1
незная доколко ще съм полезна.Сещам се за сладкарница "Атлантик"в "Люлин"5,където има зала за деца,сцена,може да си поръчаш и клоуни,но не съм сигурна дали има нещо друго алкохолно освен бира.Поне има сандвичи и торти на място

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 3 973

ами в тази тема са заведения подходящи само за лятото....

# 4
  • София
  • Мнения: 3 051
Embarassed Embarassed Embarassed
Лелеее, как не ми хрумна да надникна в този форум изобщо  Embarassed Embarassed Embarassed
Благодаря   bouquet  bouquet

Бързо ще ги преслушам и дано намеря нещо, че май наистина за лятото е по-лесно Sad

# 5
  • Мнения: 287
Детски клуб "Пепеляшка", не съм сигурна къде точно се води - Западен парк или Захарна фабрика.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ние бяхме в събота на рожден ден на Иво на Петинка/активистка на форума Laughing/. И той ставаше на една годинка. Беше в Барбарони-детски парти клуб в жк.Бели брези-беше много хубаво. Имаше си всичко необходимо за страхотно прекарване, а и изглежда може стях да се договори всичко. Ако искаш пиши ми на мен или на нея да ти обясним/тя може да те ориентира и за цените Laughing/

# 7
  • София
  • Мнения: 625
аз пък бих ти препоръчала няколко детски клюбчета на закрито с отделни стаи за възрастните където може да се хапва пийва и дори да се пуши: клуб "Мики Маус" клуб "Ментов Носорог"  Смехорани.........
Ако те интересува кажи.........

# 8
  • София
  • Мнения: 4 412
Много хубаво съвпадение на рождените дни! Да изкарате весело и незабравимо! Ние правихме наскоро кръщане и рожден ден и бяхме в ресторант с опит в кетъринга и партитата, бяхме поканили и ди-джей и беше много весело. Ако наемеш клоун да весели децата известно време ще бъде много добре. Но трябва да сте над 26-30 човека за такова парти. Ние не бяхме черпили подобаващо родата за щерката, та сега ги съчетахме.

# 9
Ние също търсим хубаво заведение, където да празнуваме 1-вия рожден ден на Ети.  Моля ви да напишете някакви координати - адрес и тел., ако знаете на заведението в Белите брези /Барбарони/, или на някое друго където малките дечица да се почувстват добре забавлявани, а възрастните също да не скучаят.
Надявам се, че ще ми отговорите бързо, защото рожденният ден е в събота на 1.10. Joy

Благодаря предварително! Party

# 10
  • Мнения: 417
Барбарони се намира в ж.к. Бели брези, бл.17 /Нишава и България/ тел. 9581995/ 0888800740. Снощи бяхме там на рожден ден. Беше страхотно.

# 11
Благодаря за информацията! Беше изключително бърза. Само скокнахме да си вземем манджата от кухнята и вече зная всичко за Барбарони.
Ще го пробваме и ще пишем отзиви.

Поздрави! Hug

# 12
За съжаление се оказа, че в Барбарони всичко за събота и неделя е заето като часове. Явно трябва да се резервира доста по-отрано.

Сигурно ще минем на вариант "гости в къщи". Ще ми е малко нанагорно, но пък децата ще си поиграят хубаво на спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт