Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Предварително се извинявам на модераторите, ако темата не е за тук - чудих се дали да не я пусна в клюкарника, но ако съм сбъркала така или иначе ще я преместите Smile

Та по същество - аз и бебо сме родени на една дата и съм решила да направя голямо парти за нашия общ рожден ден. Иска ми се да е място не само за деца (като Макдоналдс примерно) а да се сервира и нещо за "големите" - алкохол, салатки, нещо за хапване. За съжаление става въпрос за средата на октомври и не може да е на открито Sad Иска ми се да е по-следобедно, примерно след 6, защото ще имам и гости, които не са с деца (все още). Мислех и евентоално за наемане на клоуни и окраса, ако в заведението няма обособен детски кът. Но все пак моят Мишок става на 1 годинка и най-вероятно няма да е проходил, а неговите гости ще са между 1-3год, няколко дечица, както и 2 каки на по 7год.

Някой има ли идея къде има такова място, че на мен нищо не ми хрумва??? Моля ви, помагайте!
Цитирай
незная доколко ще съм полезна.Сещам се за сладкарница "Атлантик"в "Люлин"5,където има зала за деца,сцена,може да си поръчаш и клоуни,но не съм сигурна дали има нещо друго алкохолно освен бира.Поне има сандвичи и торти на място
Цитирай

Виж тази тема: Заведения и ресторанти подходящи и за малки деца  Smile
Цитирай

София

ами в тази тема са заведения подходящи само за лятото....
Цитирай

София

Embarassed Embarassed Embarassed
Лелеее, как не ми хрумна да надникна в този форум изобщо  Embarassed Embarassed Embarassed
Благодаря   bouquet  bouquet

Бързо ще ги преслушам и дано намеря нещо, че май наистина за лятото е по-лесно Sad
Цитирай

Перник

Детски клуб "Пепеляшка", не съм сигурна къде точно се води - Западен парк или Захарна фабрика.
Цитирай

Sofia

Ние бяхме в събота на рожден ден на Иво на Петинка/активистка на форума Laughing/. И той ставаше на една годинка. Беше в Барбарони-детски парти клуб в жк.Бели брези-беше много хубаво. Имаше си всичко необходимо за страхотно прекарване, а и изглежда може стях да се договори всичко. Ако искаш пиши ми на мен или на нея да ти обясним/тя може да те ориентира и за цените Laughing/
Цитирай

София

аз пък бих ти препоръчала няколко детски клюбчета на закрито с отделни стаи за възрастните където може да се хапва пийва и дори да се пуши: клуб "Мики Маус" клуб "Ментов Носорог"  Смехорани.........
Ако те интересува кажи.........
Цитирай

София

Много хубаво съвпадение на рождените дни! Да изкарате весело и незабравимо! Ние правихме наскоро кръщане и рожден ден и бяхме в ресторант с опит в кетъринга и партитата, бяхме поканили и ди-джей и беше много весело. Ако наемеш клоун да весели децата известно време ще бъде много добре. Но трябва да сте над 26-30 човека за такова парти. Ние не бяхме черпили подобаващо родата за щерката, та сега ги съчетахме.
Цитирай
Ние също търсим хубаво заведение, където да празнуваме 1-вия рожден ден на Ети.  Моля ви да напишете някакви координати - адрес и тел., ако знаете на заведението в Белите брези /Барбарони/, или на някое друго където малките дечица да се почувстват добре забавлявани, а възрастните също да не скучаят.
Надявам се, че ще ми отговорите бързо, защото рожденният ден е в събота на 1.10. 35

Благодаря предварително! Party
Цитирай

Барбарони се намира в ж.к. Бели брези, бл.17 /Нишава и България/ тел. 9581995/ 0888800740. Снощи бяхме там на рожден ден. Беше страхотно.
Цитирай
Благодаря за информацията! Беше изключително бърза. Само скокнахме да си вземем манджата от кухнята и вече зная всичко за Барбарони.
Ще го пробваме и ще пишем отзиви.

Поздрави! Hug
Цитирай
За съжаление се оказа, че в Барбарони всичко за събота и неделя е заето като часове. Явно трябва да се резервира доста по-отрано.

Сигурно ще минем на вариант "гости в къщи". Ще ми е малко нанагорно, но пък децата ще си поиграят хубаво на спокойствие.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.