? за ADLiquid за деца

  • 1 402
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Имам въпрос - синът ми е на една година и пет месеца. Препоръчителната дозировка в листовката е "1 до 5мл 1-3 пъти дневно". Искам да питам мамите, които са ползвали препарата на приблизително същата възраст в каква дозировка са го давали. Взимам го , защото Иво тръгна на ясла и искам да подпомогна изграждането на имунитета му. И още-дали са го давали разреден в те4ност или 4ист. Благодаря предварително. Дано има ефект и да не боледува прекалено 4есто зимата. Още пове4е, 4е сливиците му се оформиха прекалено рано, силно нагънати са и има предпоставки за 4ести възпаления....

# 1
  • София
  • Мнения: 13 200
20 дни по 5 мл един път дневно с храна. 20 дни се почива, после пак 20 дни се дава по 5 мл. и т.н. цялата зима.  Аз го давам вечер, защото Александра закусва в яслата, а вечеря вкъщи. Понякога го разреждам с малко портокалов сок, понякога го давам така. Важно е да се дава докато детето се храни

# 2
  • Мнения: 1 399
Ваче, а как го съчетаваш с Рибомунила.
Мисълта ми е, докато се дава друг имуностимулант от рода на Рибомунил или Бронховаксом, паралелно с него може ли да се дава и ADLiquid

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
20 дни по 5 мл един път дневно с храна. 20 дни се почива, после пак 20 дни се дава по 5 мл.

И аз го давам по тази схема. Не го разтварям в нищо - давам направо от мерителната чашка - на Мартин му харесва.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 200
Ваче, а как го съчетаваш с Рибомунила.
Мисълта ми е, докато се дава друг имуностимулант от рода на Рибомунил или Бронховаксом, паралелно с него може ли да се дава и ADLiquid

Ами Рибомунила си го давам по неговата си схема... всяко по схемата си  Grinning. Няма проблем, че се засичат понякога. Двете са абсолютно различни неща... рибомунила и бронховаксома предизвикват реакция на организма към определени бактерии, а сиропа на АД Медсин подпомага цялостно имунната система. Рибомунила действа на принципа на ваксините, а AD Liquid си е имуностимулант

# 5
  • Мнения: 1 399
Благодаря  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 13 200


Моля, моля... Grinning

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Аз го давам и профилактично, и сега лечебно 2 пъти по 5мл., но ефекта не го виждам. Трета седмица го пие малката и в момента е болна и на антибиотик. Отделно й давам "Цитросепт" и "Грипхил", нооо......няма ефект. Даже сутринта и повърна, а сополите са повече от всякога. На нищо не вярвам вече да му се не види

# 8
  • София
  • Мнения: 2 210
Мерси за отговора! Аз два дни (докато отговорите  Simple Smile) му давам два пъти по около 4мл (непълна 4.л.) преди хранене. Значи сега ще действам по схемата. Мерси и дано има ефект.

# 9
  • София
  • Мнения: 13 200
Аз го давам и профилактично, и сега лечебно 2 пъти по 5мл., но ефекта не го виждам. Трета седмица го пие малката и в момента е болна и на антибиотик. Отделно й давам "Цитросепт" и "Грипхил", нооо......няма ефект. Даже сутринта и повърна, а сополите са повече от всякога. На нищо не вярвам вече да му се не види


Е как искаш да има ефект от 3 седмици... Shocked... Това е ХРАНИТЕЛНА ДОБАВКА, не е лекарство. То ако така имунитета се повишаваше за дни..... Освен това аз лично бих си избрала да давам един продукт, т.е. или давам, Цитросепт, или АД Ликуид... чела съм, че някои комбинации на грейпфрута не са удачни, така че не бих комбинирала Цитросепта с други добавки. А за боледуването - изчакай да си изгради имунитет детето. А какво й е на малката? И моята така беше болна миналата година и нищоне помагаше и накрая се оказа, че има стрептокок в гърлото... изяснете от какво е тази бактериална инфекция. И най-важното - не възприемайте нищо като панацея.... Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 13 200
Мерси за отговора! Аз два дни (докато отговорите  Simple Smile) му давам два пъти по около 4мл (непълна 4.л.) преди хранене. Значи сега ще действам по схемата. Мерси и дано има ефект.


Давай му с мерителната чашка, дето си е към сиропа. Аз не вярвам на чаените лъжички, защото ако дойдеш у нас ще ти покажа поне 3 размера чаени лъжички. А чашката със сиропа е удобна, защото е мека...

# 11
  • София
  • Мнения: 2 210
Мерси за съвета, така и ще направя (за 4ашката). Лошото е , 4е детето сега е болно- откриха му атопи4на пневмония. По принцип трябва ли да прекъсвам даването на сиропа или да си действам по схемата, независимо от здравословното му състояние?

# 12
  • София
  • Мнения: 13 200
Мерси за съвета, така и ще направя (за 4ашката). Лошото е , 4е детето сега е болно- откриха му атопи4на пневмония. По принцип трябва ли да прекъсвам даването на сиропа или да си действам по схемата, независимо от здравословното му състояние?

Да, разбира се, че продължаваш със сиропа!! Аз дори бих увеличила дозата! Правила съм така... Александра се поразболя края на март и тогава ми беше останал малко от сиропа. Няколко дни й давах 2 х 5 мл. Сиропа само може да помогне да пребори болестта. Вътре има колоидно сребро, което е мощен естествен антибиотик  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт