Кърмим се вече 6 месеца!

  • 864
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Ами това е  Laughing! Устискахме дотук, за което благодаря на всички вас  Hug! Виртуално наздраве от мен и малкото лакомниче  Drunk!

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами браво на вас! Давайте нататък!  Wink 

# 2
  • Мнения: 980
Браво и ние (почти)! Айде да го отпразнуваме! Wine Glass smile3546
Майтапче...

# 3
  • Мнения: 7 106
Честито!
Сега към следващата цел - 12 месеца Wink.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Браво, браво Simple Smile

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Браво на вас! Да сте живи и здрави и да почерпите пак след 6 месеца Drunk

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Честито!
Сега към следващата цел - 12 месеца Wink.
хох, ако ми е все така лесно и хищника не се реши да се разведе с любимките си и два пъти по 12 бих направила
 Mr. Green



# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Браво,   bouquet  ще ни служите за пример! Дано да ви стигнем!

# 8
  • Мнения: 2 242
БРАВОС!     bouquet
На нас ни остават две седмици и ние да се похвалим с този резултат. Голям кеф голяма страст Mr. Green Heart Eyes. Ако направим 1 година кърмене банкет ще направя  newsm44

# 9
  • Мнения: 35 960
желая ти

# 10
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Браво на мама и на Митко!  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 502
ЧЕСТИТО!

Хехе, ние минахме 6-те и продължаване, и да отбележим (Бу знае), се кърим само от едната гърда. Голям герой излязох, и аз не вярвам.

Голямо благодаря на всички!

Извинявам се за оффа Embarassed

# 12
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Хехе, ние минахме 6-те и продължаване, и да отбележим (Бу знае), се кърим само от едната гърда.

Мамо Веси, не ти ли станаха различни? Аз като я кърмя няколко дни поред предимно от едната (щото често ме мързи да ги редувам или да се обръщам по време на кърмене, за да давам другата) и осъмвам с една голяма и една малка.  Party После трябва пак няколко дни да карам обратната процедура, за да се изравнят!  Crazy Embarassed Луда работа, глей с кви неща се занимаваме...  Rolling Eyes  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 837
Мамо Веси, не ти ли станаха различни?
Моите бяха станали и то доста видимо  Mr. Green Като се погледнех в огледалото и  hahaha
Аз също кърмя предимно от лявата. Оба4е, откакто кърменията ни намаляха, размерите запо4наха отново да се уравновесяват, та ми олекна. Сега спокойно мога да ходя с потни4ета и тесни блузи навън  Laughing

# 14
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Браво Ани  Grinning Само така  Hug

Общи условия

Активация на акаунт