Как преминаха бременностите Ви?

  • 1 280
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
темата е супер-подейства ми успокояващо Simple Smile
Първата бременност изкарах "между другото"-освен че ми растеше коремът и ходих на прегледи,нищо друго не ме вълнуваше.Бях супер оптимистично настроена и се радвах,чакайки с нетърпение Деня.Летях 12часа в края на 7ия месец, по-леко отколкото сега се возя в тролей...
Като стана дума за "сега" SadОт самото начало ме гони луда параноя-всичко ли е наред, ами ако НЕЩО стане...Чета постоянно и си намирам всички възможни симтоми Cry/преди дори нямях идея за повечето евентуални проблеми/.Сега имам контракции,пия магнезий от време на време,но най-гадното е това постоянно безпокойство,което ме измъчва.
ами това е...чакам...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
е, и аз да се разпиша.И двете бременности бяха като по калъп.Няколко сутрини в началните месеци ми се догаждаше, и дотам свършиха всички неразположения.С големият не работех, а с малкият -до последният ден преди да родя.А ражданията - супер различни.Първото беше много дълго, 36 ч. , болки, докато получа разкритие, бях изтръпнала та не знам самото раждане колко продължи.След това 40 дни не можех да седя. Вторият път ме сложиха на системи, за 1.5 ч. болки получих пълно разкритие и родих с три напъна. 30 мин. по-късно сякаш не бях раждала, въпреки че пак имах шевове.Е, това беше. Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт