как отслабнахте след раждане

  • 32 266
  • 224
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 372
Качих 27кг, 12кг оставих в болницата. До тук съм свалила още 11кг без диети-просто ей така от самосебе си и ми остават още 4кг до това което бях преди да забременея Peace Като ги достигна ще има да сваля още 5кг

# 61
  • София
  • Мнения: 1 529
 При първата бременност наддадох с 10 кг и след месец си върнах теглото,без никакво старание от моя страна. Така беше и 2-рия път със само 7 качени кг. Въпрос на ген. Сега съм 50 кг,толкова бях и на 16 години.

# 62
  • Мнения: 85
Качих близо 20кг, в болницата оставих 7, останалите докато кърмих 9 месеца не мръднаха, след като спрях да кърмя за 2 седмици свалих 11кг без диети и без спорт (дългите разходки не ги броя). Имам още 1-2кг, но не ме вълнуват много. И след двете бременности беше така.

# 63
  • Мнения: 1 749
при раждането свалих 6, останаха ми четири, които се стопиха неусетно, не само че не ограничавах храната, но и гледахда се храня по-редовно от обикновено. Мисля, че при мен освен дългите разходки изигра роля и кърменето

# 64
  • Мнения: 332
качих 25 близо, 10 осавих в болницата, и  постепенно, без диети и без спорт, съм същите килограми както преди да забременея.

# 65
  • Мнения: 14
Забременях 54 кг. Качих 8 кг.  В болницата оставих 5 кг. Но после качих  2 и сега имам да боря  общо 5 кг. От две седмици  започнах по-редовно да спортувам и да се ограничавам в сладките и тестените неща, пък да видим какво ще стане. 

# 66
  • Мнения: 5 435
Благодаря на всички мами за отговорите.

# 67
  • Мнения: 406
Аз бях наддала 13 кг. по време на бременността. 3 месеца по-късно си бях възстанолива килограмите от преди това, но кърмя бебето и освен това основно аз се грижа за него, което си е егати фитнеса.

# 68
  • Мнения: 1 475
качих 35 кг, май съм рекордьор от написаното до тук Embarassed, до момента съм свалила 25кг, като само 5кг оставих в родилното, всичко останало бяха "вафли и шоколади" по мен Mr. Green, за 5 мес, съм свалила 20кг имам още 10 кг до заветните 53, но не държа да сваля всичките, а само 5-6 още Wink Не съм пазила диети и не съм спортувала, явно покрай грижите за детето се топя Wink

# 69
  • Мнения: 69
С глад.Имам още 4/бях 53, сега57/.Като чета как всички свалят без никакви усилия,искрено завиждам.Пред очите ми обаче има и много примери на майки,които не само не отслабват,ами и повече кг.качват...

# 70
  • Мнения: 1 586
Качих много килограми над 22 ,сега тежа много по-малко дори от преди да забременея.Още в родилното оставих 10 кг а останалите 20 свалих с диета,на Дюкан.

# 71
  • Мнения: 524
...Според мен зависи много о т възрастта и организма.

За организма съм съгласна, но за възрастта - не. Може би имаш предвид, ако е второ раждане, а иначе за първо - поне според мен възрастта не е от толкова голямо значение.
Лека бременност и не ги мисли сега килограмите!  Peace
ами при мен и възрастта има значение ..знам как свалях килограми на 20години с хранителен режим и спорт и знам как  (не)става сега.... Laughing

# 72
  • Мнения: 1 153
Аз съм вече -5 килограма от забременяването - и всичко с кърмене, ядене и мързел свалих Mr. Green

# 73
  • Мнения: 51
от самосебеси

# 74
  • Мнения: 798
С кърмене и активен начин на живот (демек грижа за деца, домакинство и т.н.)  Mr. Green
И след двете раждания минаха около 6м. докато върна предишните килограми.
Ям с апетит от всичко, което желая (като имам едно наум кое е полезно, ама и без друго кебапчета не са ми в графа любими)  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт