как отслабнахте след раждане

  • 32 207
  • 224
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 382
От самосебе си!Не съм полагала кой знае какво старание.

# 76
  • София
  • Мнения: 388
Отслабнах с кърмене. След една година кърмене бях с 4 кг по-малко от преди да забременея, при това с достатъчно добро похапване. Лошото е, че след като спрях да кърмя, в началото ми беше трудно да си променя хранителния режим и скоро пак започнах да качвам килца... ooooh! Сега полагам усилия - по-малко ядене + гимнастика, за да си поддържам формата.

# 77
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Детенце ти е САМО на три месеца, не бързай толкова. Hug  Аз 4 кг оставих в болницата, три свалих от недоспиване и стрес, а останалите ми 3 кг свалих с двуседмична плодова диета, когато детето беше на година и нещо.

# 78
  • Мнения: 1 512
Ами с диета - плодове и зеленчуци, и повече движение.Върнах се към стартовите килограми след 5 месеца от раждането.

# 79
  • Мнения: 6 438
С кърмене  Peace
1г 6м след раждането, без диети, нямаше и следа от 25-те излишни килограми.  Laughing

# 80
  • Мнения: 3 016
Аз качих на първата бременност -10 кг,  на втората -11кг.Отслабнах почти веднага, без диети .Натура, може би.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 226
Аз лично свалям с кърмене,остават ми около 5кг. съсредоточени най вече в корема и талията.
Иначе ако не кърмиш много хвалят тази диета,вкл. и майка ми /свали 15кг.досега/
]http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p10847.html[url]
Доколкото знам е нужно да минат 6 месеца за да се възстанови тялото напълно и да престане да задържа течности,до тогава усилията не личат толкова.
Успех.

# 82
  • Мнения: 7 947
Не мисля, че кърменето има общо със свалянето на килограми.
Диета, спорт и ген, това е.
Аз от 45 бях станала около 60, сега съм 48 и не мърдам от 2 години, без абсолютно нищо да правя по въпроса. Но си ми остана леко коремче, нещо, което само аз забелязвам явно/поне така твърдят другите/, но ме дразни понякога, тъй като преди бях плоска като дъска в коремната област.

# 83
  • Мнения: 6 438
Не мисля, че кърменето има общо със свалянето на килограми.
Диета, спорт и ген, това е.
Има, има  Peace Моят ген хич не е "свалящ килограми".Нито съм спортувала, нито диети съм пазила.

# 84
  • Canada
  • Мнения: 649
Оффф кофти тема. Първият път от само себе си (бях качила 18 кг), но разбира се бях по-млада. Сега пак качих 18 кг, и свалих от само себе си 15 кг. От 10-ина дни боря излишните 3 кг с разделно хранене, ама бая зор виждам а дотук резултатът е само - половин кило... ooooh!

# 85
  • Мнения: 1 464
Качих общо 11 кг. Сега съм по-слаба от преди да забременея с 3 кг.Тайната???.....Гледам си детето сама откакто съм родила Crazy

# 86
  • София
  • Мнения: 126
по време на първата си бременност качих 12кг.,които почти свалих след раждането,но качих 15 след като спрях да кърмя.Свалих ги само с глад и инат.Сега с втората ми бременност качих 6 кг.,но са минали само 3 месеца от раждането и ще видя тепърва какво ме чака.Сигурно отново глад Sad

# 87
  • Мнения: 7 947
Качих общо 11 кг. Сега съм по-слаба от преди да забременея с 3 кг.Тайната???.....Гледам си детето сама откакто съм родила Crazy
По твоята логика София щеше да е пълна само със слабички майчета, защото повечето също сами си гледат децата  Laughing
Да, ама не, всичко е в гена и упоритостта.

# 88
  • Мнения: 1 464
Качих общо 11 кг. Сега съм по-слаба от преди да забременея с 3 кг.Тайната???.....Гледам си детето сама откакто съм родила Crazy
По твоята логика София щеше да е пълна само със слабички майчета, защото повечето също сами си гледат децата  Laughing
Да, ама не, всичко е в гена и упоритостта.

Ейййй,как ми липсваше само някой да ми казва точно какво съм искала да кажа(2 месеца не бях посещавала форума).
Не знам по чия логика,ама не само на простосмъртните от провинцията им помага някой.На всичките ми приятелки от велика София също им съдействат роднините!

# 89
  • Мнения: 8 242
С Дюкан..
С бременността качих 25+ кг..
2г. след раждането не бях мръднала и грам.. ама се взех в ръце.. И в момента съм по-слаба от преди да забременея..

Общи условия

Активация на акаунт