Смешни и безсмислени думи:)

  • 141 188
  • 536
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 035
На гизме  Laughing - значи на разходка.
мисля, че правилното на думата е гЕзме   Mr. Green

Най-смешната и непонятна дума съм я чувала от мъжа си и тя е "Въгърци", което ще речало някакви дребни буболечки  hahaha

# 16
  • Мнения: 331
Шимби - не знам какво значи, но ми е много смешно. Дали някой може да го разтълкува?

Шимби казваха на дебело дете в училище. Даже има една култова сцена от Васко да Гама от село Рубча...

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 918
Не е ли шомби думата? (аз поне така я знам)  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 88
Цитат
леглохраноден, паркоместо, универмаг и подобни соц-изцепки са ми много смешни.
Laughing   Laughing
 
На мене винаги ми е била смешна думата хоремаг ( съответно превърната в моя край на оремаг- кръчма).
 
А  хоремаг всъщност е някакво съкращение на хотел, ресторант, магазин ( 3 в 1)  Laughing Laughing

# 19
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Теферич - на въздух , на открито , а за седянка - Мезлич
А по темата - джедето , мънзарче , мишкотьонък.

# 20
  • Мнения: 613
СЛАДЪК ШМАТКАРОН - една позната така нарече едната ми дъщеря. Тя е доста височка и доста се шматка насам-натам та много и отива Joy

# 21
  • Мнения: 4 569
Най-смешната и непонятна дума съм я чувала от мъжа си и тя е "Въгърци", което ще речало някакви дребни буболечки  hahaha

въгрици-глисти
"Да немаш въгрици у г*зо"-Да Нямаш глисти в задника? тоест Защо не стоиш на едно място?

Мъжа ти да не е от Врачанско?

# 22
  • Мнения: 194
Да се кутнем /да си легнем/

# 23
  • Мнения: 4 569
чучи тука-седни тука

# 24
  • Мнения: 1 192
Най-смешната и непонятна дума съм я чувала от мъжа си и тя е "Въгърци", което ще речало някакви дребни буболечки  hahaha

въгрици-глисти
"Да немаш въгрици у г*зо"-Да Нямаш глисти в задника? тоест Защо не стоиш на едно място?

Мъжа ти да не е от Врачанско?


Баща ми често го употребява така: "Да нямаш въгърец на г..а"  Той е от Видинско родом...

# 25
  • Мнения: 4 569
Най-смешната и непонятна дума съм я чувала от мъжа си и тя е "Въгърци", което ще речало някакви дребни буболечки  hahaha

въгрици-глисти
"Да немаш въгрици у г*зо"-Да Нямаш глисти в задника? тоест Защо не стоиш на едно място?

Мъжа ти да не е от Врачанско?


Баща ми често го употребява така: "Да нямаш въгърец на г..а"  Той е от Видинско родом...

  bouquet Значи не е врачанско а видинско.
И по тоя повод "пустиняк" е характерна за този регион и означава глупак.

# 26
  • Мнения: 2 473
Също "онождам" Blush

# 27
  • Мнения: 1 192
...и "натопорчил"   Joy

# 28
  • Мнения: 240
особено смешна ми е думата сиропуч-лакомник ,човек който много яде.
и шваклив--палав

# 29
  • Мнения: 1 568
На гизме  Laughing - значи на разходка.
мисля, че правилното на думата е гЕзме   Mr. Green

Най-смешната и непонятна дума съм я чувала от мъжа си и тя е "Въгърци", което ще речало някакви дребни буболечки  hahaha


Сестро,едното ти око не се вижда hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy

вдигни си козирката Joy

Общи условия

Активация на акаунт