Дамските чанти

  • 178 907
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 797
момичета и аз съм страхотен фен на чантите  Heart Eyes да ви питам има някой чужд сайт от който да пазарувате чанти на прилични цени, аутлети например?

+1
Голямо изобилие на чанти, а и не само, има в yoox.com

# 316
  • Мнения: 1 483
Здравейте скъпи дами,
радвам се, че сме толкова много, които споделяме една и съща страст.
Щом става въпрос за чанти не се ограничавам откъм стил или определени марки. Но ми е много важно какво излъчва една чанта, какво послание носи. Simple Smile Честно казано, това е аксесоарът, на когото държа най-много.

Преди седмица ме изненадаха много неочаквано с много практичен подарък: чанта, разбира се, в която мога да побера не само лекциите, но и нетбуука. Все още не ми се удала възможност да я "разходя", затова споделям щастието си тук.  Grinning (Не харесвам толкова силно изразено брандиране, но въпреки това е страхотен подарък според мен.)
Скрит текст:

момичета и аз съм страхотен фен на чантите  Heart Eyes да ви питам има някой чужд сайт от който да пазарувате чанти на прилични цени, аутлети например?

Мила marquiese, аз бих могла да ти помогна предимно с немски сайтове: fashionette.de  и zalando.de Аз лично съм си пазарувала и от двата и съм много доволна (живея в Германия обаче). Може да погледнеш също така и asos.com

Поздрави,

Charmony

# 317
  • Мнения: 15 524
Здравейте.
Гледам, че от доста време не е писано в тази тема, затова ще я побутна малко. Освен това съм и на тази вълна  момента /а и като цяло  Mr. Green/

Искам да попитам къде в София мога да намеря чанти на Michael Kors или LOUIS VUITTON? Гледам в разни сайтове, но няма как да съм сигурна, че няма да ми продадат някоя добре направена реплика  Rolling Eyes

# 318
  • Мнения: 6 900
Здравейте.
Гледам, че от доста време не е писано в тази тема, затова ще я побутна малко. Освен това съм и на тази вълна  момента /а и като цяло  Mr. Green/

Искам да попитам къде в София мога да намеря чанти на Michael Kors или LOUIS VUITTON? Гледам в разни сайтове, но няма как да съм сигурна, че няма да ми продадат някоя добре направена реплика  Rolling Eyes
Louis Vuitton нямат магазин в България. Всичко е ментета или в най-добрия случай ако намериш втора употреба.

# 319
  • София
  • Мнения: 3 797
Майкъл Корс май видях  в София Ринг мол.

# 320
  • Мнения: 15 524
Здравейте.
Гледам, че от доста време не е писано в тази тема, затова ще я побутна малко. Освен това съм и на тази вълна  момента /а и като цяло  Mr. Green/

Искам да попитам къде в София мога да намеря чанти на Michael Kors или LOUIS VUITTON? Гледам в разни сайтове, но няма как да съм сигурна, че няма да ми продадат някоя добре направена реплика  Rolling Eyes
Louis Vuitton нямат магазин в България. Всичко е ментета или в най-добрия случай ако намериш втора употреба.

Абе и аз така си мислех, но се надявах, че може и да съм пропуснала някоя новина Simple Smile

Майкъл Корс май видях  в София Ринг мол.

Обърна ли внимание дали имат техен магазин или ги продават в нечий друг?

# 321
  • Мнения: 6 900

Абе и аз така си мислех, но се надявах, че може и да съм пропуснала някоя новина Simple Smile
Най-близкият магазин е в Букурещ мисля.

# 322
  • София
  • Мнения: 3 797
В Нотос-а Peace , но няма голямо разнообразие.

# 323
  • Мнения: 15 524

Абе и аз така си мислех, но се надявах, че може и да съм пропуснала някоя новина Simple Smile
Най-близкият магазин е в Букурещ мисля.

Мяркала съм 1-2 пъти мисля техни чанти пуснати с намаление във Fashon days. Имаш ли наблюдения за този сайт - оригинални продукти ли пускат там или има и реплики? Не, че имам против репликите - има много добре направени реплики - просто искам да знам за какво си давам парите  Peace

# 324
  • Мнения: 15 524

Много благодаря - ще се разходя до там тези дни да ги разгледам. Гледам, че доста хора в последно време ги носят - имаш ли представа горе-долу какви цени вървят?

# 325
  • София
  • Мнения: 3 797
Не, не съм ги гледала. Само констатирах, че има /дано не те подвеждам само и да съм объркала марката, но съм почти сигурна, че не съм./

# 326
  • Мнения: 15 524
Не, не съм ги гледала. Само констатирах, че има /дано не те подвеждам само и да съм объркала марката, но съм почти сигурна, че не съм./

Е, и да си ме подвела, една обиколка по магазините никога не е в повече нали  Wink

# 327
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Аз пък да ви попитам за ателие в София, където биха могли добре да ми боядисат чанта.

# 328
  • Мнения: 7 519


Много благодаря - ще се разходя до там тези дни да ги разгледам. Гледам, че доста хора в последно време ги носят - имаш ли представа горе-долу какви цени вървят?
За цени, разгледай официалният сайт!

Последна редакция: сб, 09 май 2015, 20:16 от kikamora

# 329
  • Мнения: 6 900
Мяркала съм 1-2 пъти мисля техни чанти пуснати с намаление във Fashon days. Имаш ли наблюдения за този сайт - оригинални продукти ли пускат там или има и реплики? Не, че имам против репликите - има много добре направени реплики - просто искам да знам за какво си давам парите  Peace
Чантите във Fashion days бяха втора употреба. Дали са оригинални няма как да знаем със сигурност, те твърдят, че са. Предвид цените може и да е така.

Общи условия

Активация на акаунт