The Vampire Diaries-„Добрият,лошият и неориентираната„ 4 тема

  • 34 807
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е Аларик?

Опции:

  • Мнения: 1 558
Нина Добрев, Пол Уесли,Иън Сомърхалдър, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.



Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да свалите епизодите от тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+vampire+di … =0&incldead=1

Саундтрака към всички серии: тук

Тема 1,Тема 2,Тема 3

# 1
  • Мнения: 18
Записвам се и тук ще си сложа клипчето  Party
http://vbox7.com/play:50cf9852

# 2
  • Мнения: 1
За анкетата , смятам , че по скоро е бил объркан , нали Катрин е контролирала ума му ..

Честита ни нова темичкаа !  Hug

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Вместо запис.
В къщи вече сме две фенки. Тинейджърката е луднала по Иън  Mr. Green
То снимки на телефона, на компа и пр.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 12
Честита темичка ... Трайкова            bouquet
И аз гласувах , че по-скоро е бил объркан в чуствата си ...  Peace

Лек ден на всички    Hug

# 5
  • Мнения: 324
Запис.
Мисля, че е бил объркан ... или може би не ...
Честно - вече позабравих филма  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 1 558
За анкетата-бил е объркан.Дори мисля,че все още е объркан и не е напълно наясно с чувствата си към Елена Rolling Eyes

П.С Катрин,страхотен аватар.Дояде ми се диня,посред зима Laughing

# 7
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 795
Запис Simple Smile

Миналия ден ми беше интересно дали Иън има някакви татуировки /понеже има излъчването на мъж,който БИ имал Wink / и проверих и ето я татуировката му:



Пише hic et nunc, което означава here and now -  'тук и сега', на латински Simple Smile  Heart Eyes

Колкото до анкетата, смятам че е бил искрен - доколкото може да е искрено едно момче в първото си увлечение или любов Wink Наивно, невинно и  вярващо че ще е завинаги Simple Smile Осъзнатата му любов вече според мен е към Елена.

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 11:09 от Sway

# 8
  • Мнения: 4 706
Отговорих с по - скоро НЕ

# 9
  • Мнения: 4 706
Запис Simple Smile

Миналия ден ми беше интересно дали Иън има някакви татуировки /понеже има излъчването на мъж,който БИ имал Wink / и проверих и ето я татуировката му:



Пише hic et nunc, което означава here and now -  'тук и сега', на латински Simple Smile  Heart Eyes
Готино! И аз бих си направила татуировка, но на китайски йероглиф  Simple Smile Mr. Green

# 10
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 795

Готино! И аз бих си направила татуировка, но на китайски йероглиф  Simple Smile Mr. Green

Хихи, моята е такава Simple Smile Имам си три китайски йероглифа, всеки със свое значение и смисъл  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 4 706

Готино! И аз бих си направила татуировка, но на китайски йероглиф  Simple Smile Mr. Green

Хихи, моята е такава Simple Smile Имам си три китайски йероглифа, всеки със свое значение и смисъл  Heart Eyes
Ако искаш пусни снимчици да ги видим  Simple Smile Simple Smile  Mr. Green Mr. Green ама да кажеш и значението им!
Лек ден от мен... отивам да се изучавам  Mr. Green Mr. Green още от сега! Simple Smile  Hug Hug цунки - мунки  hahaha

# 12
  • Мнения: 2 149
Привет момичетата
Според мен е бил искрен в чувствата си,тя любовта на тази възраст е достатъчно объркана LaughingНо определено е бил запленен и завладян  Wink
Хареса ми татуто на Иън,любимото ми мото Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 5 826
Добър ден   bouquet
И вкъщи фенките сме две  Grinning

Vampire-ladies защо си затвориха форума, вече не може да се четат фен-преводите май  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 558
Добър ден   bouquet
И вкъщи фенките сме две  Grinning

Vampire-ladies защо си затвориха форума, вече не може да се четат фен-преводите май  newsm78

Може,но са направили групи и трябва да присъстваш в групата,за да можеш да четеш.Кандидатстваш за съответната група(за Дневниците или за Морганвилските вампири,а може и за двете) и след като те одобрят ще можеш да четеш фен преводите Peace

Общи условия

Активация на акаунт