Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Zurich, CH

Мамчета, дайте идеи за марки и форми за бебешки / детски столчета.
Важно: Сара е на 6,5 м. и над 9 кг  35
Едно време, май в дира, се вихри такава тема и една чужбинска мама (в акъла ми се върти Biba, но не съм сигурна)
препоръчваше едно дървено столче на някаква известна (реномирана) марка.
Та кажете от какво (не) сте доволни, че в събота ще ходим на пазар.

Сенкю! както казват швейцарците  Smile
Поздрави на всички, че нямам много време да пиша напоследък smile3525  love001
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Ти какво столче търсиш - за хранене или за кола, че нещо не разбрах?

Ако е за хранене - дървено ли го искаш или пластмасово?
Ако имаш някакви предпочитания кажи си ги и тогава да ти препоръчаме, щото има фирми които произвеждат добри дървени столчета, и такива с добри пластмасови.
Имам опит с дървена комбинация (която после става на масичка и столче), пластмасово по модел на Хаук и последно дървено вариращо пак на Хаук
Цитирай
Ми.......Аз за двете пикли ползвах на GRACO столчета.
Нещо от сорта
Пластмасов, сгъваем, наглася се на различни нива, може да се маха таблата за ядене и да се закачат играчки.......ама и парите му бяха хубави Crazy
Цитирай

Ottawa, Canada

Ми.......Аз за двете пикли ползвах на GRACO столчета.
Нещо от сорта
Пластмасов, сгъваем, наглася се на различни нива, може да се маха таблата за ядене и да се закачат играчки.......ама и парите му бяха хубави Crazy

И аз съм "за" тези столчета (пластмасови с нива и промяна на ъгъла) - ние започнахме да го употребяваме на 6 месеца (когато я захраних) и го ползвахме до скоро (2.5 години); накрая го оставях ниско, така че само сядаше вътре. Много са удобни за бебета, докато дървените вероятно няма да са толкова удобни. Сега Изабела си има малко столче на ИКЕА с масичка, на които се храни.
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Това имам в момента

Ползвах такъв с каката

С малкия в началото такъв
Цитирай

Danmark / Ruse

Моето стол4е е подобно на първото. Много са стабилни и хубави тези модели стол4ета. Не знам дали има тази фирма в 6вейцариа, но погледни тук. www.stoke.com, тези са съ6то много популярни и се използват много време. Познавам дете на 7 години, което о6те си ползва стол4ето:)
Цитирай
Не знам дали има тази фирма в 6вейцариа, но погледни тук. www.stoke.com, тези са съ6то много популярни и се използват много време. Познавам дете на 7 години, което о6те си ползва стол4ето:)
Тезо столчета на Stoke са супер. Моята дъщеря го има от 6 месечна и седи с голямо удоволствие на него. Хубаво е и, че може да се слага платно до масата и не се чувства изолирана от нас. Скъпи са, но за нас си заслужаваше. Мисля, че са норвежки. Ползват се до 8 годишна възраст.
Цитирай
p.p. на снимката (доколкото се вижда) е седнала на него Smile
Цитирай

Danmark / Ruse

Абсолютно правилно !
На6ият е ей такъв (ако въоб6те се отвори) http://www.babydan.dk/page115.aspx?recordid115=115
А адреса на stoke съм го написала гре6но. Ето и верният: www.stokke.com Smile
Цитирай

в Tara

столчето на дребната е пластмасов и съм много доволна от него.
ползвам го от 7 месечна възраст и смятам още дълго време да го експлоатирам Mr. Green Mr. Green
удобен е, защото : таблата за хранене се сваля и я мия след всяко хранене, корегира  се на височина, има две позиции- седнала и полуседнала ( за малките бебешори ).
освен това самата мушама, с която е покрито столчето се мие много лесно.
Цитирай
....освен това самата мушама, с която е покрито столчето се мие много лесно.

И като допълнение към това като се махне таблата може да се доближи до масата на големите Flutter Very Happy и да се храни заедно с тях Peace. Абе експлоатацията е май от 6 месеца (от седящото положение) до ..........и аз мога да го ползвам Crazy Laughing
Цитирай

Швейцария, иначе от Пловдив

И нашето столче е на stokke Tripp Trapp. Много съм доволна от него, Георги все още го ползва.
Цитирай

England

Аз пък мъкна като гламава гранд комфорт на Чиполино от България. Ама пусто много съм доволна и тъкмо го бях купила като идвахме насам. Седалката се смъква на долу и на горе, гъта се назад на 3 степени, а таблата се вади и се слага пак на няколко нива. В ощи линии гледай за тези опции, в крайна сметка марката не е толкова важна, а да е функционално.
Цитирай

USA

На нас и столчето за хранене и столчето за кола са ни Graco. Доволна съм и от двете и ти препоръчвам тази марка
Цитирай

Zurich, CH

И нашето столче е на stokke Tripp Trapp. Много съм доволна от него, Георги все още го ползва.

Момичета, много ви благодаря!  Hug
Тук в града имаше три магазина за колички, столчета и т.н. (единият беше на Chicco) и всичките ги затвориха!  Mad Та понеже нямаме голяма база за сравнение, в събота ще ходим извън града, в Toys R Us, че там има всичко накуп. И вместо да се чудим - да знаем какво горе-долу ни трябва.
Миналият ден гледахме един стол на Chicco - пластмасов, с колелца, с табла - суперски, обаче за деца до 9 кила  newsm78
Сега си спомних и марката, която търсех, но не се сещах - Tripp Trapp ми хвалеха. Мислим да вземем направо дървено столче, че Сара си е бомбичка, да не го потроши, милата  35 Love и да може да си го ползва по-дълго време.
Благодаря ви за линковете и снимките, много ценно инфо давате!  Love  love001 newsm51 newsm10

Катенце, честито, мила, Авичка ми каза хубавата новина! Много лека бременност и здраво бебче ви желаем!  smile3501  love001 newsm44 preggo
Гошко сигурно много се радва  Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.