Какво сирене да си купувам?

  • 230 297
  • 888
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 168
Да имат фирмен магазин, даже мисля, че в София имат няколко. Този от който аз пазарувам е в Младост, на пътеките. А и мандра Вършец откриха преди няколко дни близо до нас, но продуктите им не ми харесаха чак толкова - сирената са доста солени (и двата вида краве), кашкавала също е с по-странен вкус. Киселото мляко ми хареса много.
Ако искате по-точно описание за фирмения магазин на Лесидрен, пишете на лични.

# 481
  • София
  • Мнения: 12 554
Имаш предвид Младост 1А, нали така?

# 482
  • Мнения: 15 017
Магазин на Лесидрен има на Мадрид, близо до парка Заимов.

# 483
  • Мнения: 168
Имаш предвид Младост 1А, нали така?
Да точно там, като излезеш от пътеките, в блока който е зад тях, дългия има фирмен магазин.

# 484
  • София
  • Мнения: 12 554
Имаш предвид Младост 1А, нали така?
Да точно там, като излезеш от пътеките, в блока който е зад тях, дългия има фирмен магазин.

Благодаря. Ще отида да взема една бучка краве сирене, дано е хубаво.

# 485
  • Мнения: 168
Ще ти хареса със сигурност! И овчето и козето са много хубави, ако обичате  Simple Smile

# 486
  • София
  • Мнения: 12 554
Ще ти хареса със сигурност! И овчето и козето са много хубави, ако обичате  Simple Smile

Аз лично не съм любител  Grinning

# 487
  • София
  • Мнения: 1 247
Благодаря късметче разбрах къде е магазина, близо ми е до офиса ще намина и аз да пробвам.
Аз съм фен на месните продукти на Лесидрен - Кооп Доверие, много хубаво месо за шишчета имат, та се надявам и сиренето и кашкавала да ми харесат.

# 488
  • Мнения: 104
Здравейте на всички,

Записвам се да следя темата, защото ми е много интересна и полезна.

Купувала съм най-различни марки, но тази "Кърнаре" не съм пробвала, нямам търпение да го опитам.

А относно въпроса за Тертер - купувала съм го няколко пъти, но определено не ми допада, въпреки че цената му никак не е ниска.

Лека вечер от мен  Hug

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Млечни продукти купувам на мандра "Триград".
Ако няма - сирене смес на "Елит", кашкавал "Рожен", "Домлян", "Борино"...
Сиренето на "Кърнаре" е супер! Жалко, че хлапетата не го харесват - миришело им на животно...Simple Smile))

# 490
  • Мнения: 2 720
Аз вече не знам какво да купувам, тази марка ''Карнаре '' за първи път я чувам

# 491
  • София
  • Мнения: 3 789
Откакто в Красна поляна отвориха магазин на Алдомировци - от другаде сирене, кашкавал и извара не купувам. Особено кашкавала им е много вкусен.
Пробвах и маслото им наскоро - не е лошо, мандраджийско. За готвене става.

# 492
  • Мнения: X
За Пловдив и региона

Млечни-сирене, кашкавал, прясно мляко от тук
https://www.facebook.com/ekobio.ferma/photos

Харесвам също продуктите на "Родопа милк".Миналата година специално ходих из Родопите да им диря фирмата и магазина ....    Laughing

Казаха ми, че на пазара до гребната ходи хладилен камион, продаващ сирене, кашкавал, извара на хисарска фирма, били добри.Опитах само кашкавала, хубав е.Мисля да пробвам и останалите неща.

# 493
  • Мнения: 1 780
Ако някой е от регион Габрово може ли да ми каже откъде да купувам
натурални млечни продукти-сирене, кашкавал, прясно мляко .....някой частник на който се доверявате, защото по магазинната мрежа много не им вярвам.

# 494
  • Мнения: 3 181
Сирене Ел Би, това консумираме, както и всички продукти на ЕЛ Би. В последно време не ги намирам в големите вериги/ Била, Карфур, Кауфланд?, някой да сподели от къде мога да им закупя продуктите в Сф?

Общи условия

Активация на акаунт