Хемороиди ли са?

  • 1 460
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Помагайте!!!
Цял ден ми е некомфортно, сега влязох в банята и напипах нещо като продълтовато топче отзад. разгледах го с огледалото, има телесен цвят. Какво е???
Уплаших се да не би да ми излиза червото, моля ви кажете ми че не е това!!

# 1
Разбира се, че не е черво Wink То е като лигавица на цвят, а и не излиза навън така лесно... Simple Smile Най-вероятно е външен хемороид, но все пак това ще каже лекар. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 139
100% е хемороид.Имаш ли някакви болки или сърбеж?Гадна е тая напаст,взимай мерки с време,че иначе ако ти е болезнен ще луднеш Naughty

# 3
  • Мнения: 1 722
Уф, никога не съм имала такова нещо, ами значи сърби ме и ми е некомфортно, ама не ме боли. Свеки ми даде снощи някакъв домашен мехлем от билки, та сега се мажа с него. Дано да е това  Praynig. Иначе нещо ме е срам да ходя на доктор за такова нещо  Embarassed. Пък и не знам при какъв се ходи - предполагам не при гинеколог  Thinking.
Добре де, аз си мислех, че хемороидите са нещо като набъбнали вени, а това хич не е такова!!

# 4
  • Мнения: 109
Миличка и аз имах този проблем на мен ми боцкаше като ходих по голяма нужда Shocked.Майките ми препоръчаха доста кремчета и аз си купих  Mastu S.Мина ми това гадно нещо Hug.Струва четири лева и някакви стотинки.Забравих да ти кажа че на листовката пише,че се дава без лекарско предписание Peace

# 5
  • софия
  • Мнения: 4 984
znaesh li mojesh da otidesh pri tvoia lichen lekar i samo kato mu razkajesh toi shte pridobie predstava i shte ti kaje.Az imah hemoroidi tochno sled kato rodih vtorata si dushterichka i dokato chakahme lekaria da doide vkushti(znachi za niakakvi tam 4-5 chasa prez denia izvednuj mnogo vze da me boli dupeto i da me surbi i kato go pochesha vse poveche....abe kakvo da ti razkazvam,i kato mi kazah i toi kaza che sa hemoroidi i mi predpisa niakakvi sveshtichki,zashtoto osven che ima vunshni vc povecheto sluchai ima i vutreshni i kato ne gi vijdash i samo majesh otvun defakto nishto ne lekuvash,no ne se  pritesniavai da razkajesh na lichnia lekar.Puk i problemut s hemoroidite ne e tolkova strashen,shte izcheznat sled podhodiashtoto lekarstvo.

# 6
  • Мнения: 190
И да ходиш, и да не ходиш на лекар ефектът ще е един и същи. Имаш си хемороиди и това си е. Имай впредвид, че са хроницни и няма пълно излекуване за тях. Когато ти излязат отиваш в аптеката и си копуваш някое от мазилата, които се продават за тях и се мажеш докато изчезнат. Друго спасение няма повярвай ми. Недей да вярваш на рекламите за безболезнено и окончателно премахване на хемороиди, защото не се получава така /е винаги може да има изключения/ напрактика.

# 7
  • Мнения: 3 069
Аз имах проблем с хемороиди , за което ми исписаха лекарството ТРОКСЕВАЗИН. След стрикто мазане , ве4е 8 години нямам проблем с тях!Успех Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 910
Я за начало смени тоалетната хартия с някоя по-фина (тук има даже едни с алое). И не се бърши настървено. Може въобще да не са хемероиди и тогава това ще помогне. Понякога е въпрос на чувствителна кожа. Иначе вярвам, че се миеш след всяко ходене до тоалетната.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт