Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Шумен

От една седмица мисля да захраня Криси, защото напоследък ни гледа много гладно, когато се храним. Днес й дадох пюре от моркови 2 лъжички, а тя писна за още (но повече ще й дам утре). Следобед, докато си хапвах ябълка, ме гледаше пак много гладно и й дадох едно по-голямо парче да смуче. То бе смукане, бе чудо  smile3504 След като го махнах, си осмука устничките и после се разрева  newsm45Подавам й гърдата - не ще. От няколко седмици понякога вечер не ще да суче, правим й адаптирано мляко. Не е като да нямам, но си мисля, че маймунката е малко мързелива (освен, че е лакома) и не й се напъва, макар че денем си яде доста апетитно. Кърма, слава Богу, имам, но имам и едно смътно усещане, че скоро няма да иска да я яде. newsm09 Не е ли твърде малка за подобни идеи? Ако беше поне на 8, нямаше да ми пука, но на 5?  newsm78
Цитирай

София

А защо даваш адаптирано? newsm78
Цитирай

Шумен

Защото вечер не иска да суче. Хем реве от глад, хем не ще от гърдата. На моменти е - ту суче, ту не иска, но като направим адаптираното, си го изяжда. Не  мога да хвана зависимост, просто е така.
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Ами ти не мислиш ли че може да е кърмаческа стачка?  newsm78
Както го описваш ми напомня точно на моята щерка, и тя се отби точно по същия начин. Ама чак сега разбрах че е било стачка  ooooh!
Прегледай темите за стачките дано ти помогнат  Hug
Цитирай

София

Ами ти не мислиш ли че може да е кърмаческа стачка?  newsm78
Както го описваш ми напомня точно на моята щерка, и тя се отби точно по същия начин. Ама чак сега разбрах че е било стачка  ooooh!
Прегледай темите за стачките дано ти помогнат  Hug

И на мен ми прилича на стачка. Аз продължих да кърмя, дори не се изцеждах за да му давам. Това продължи една, две седмици. Изисква се търпение. Успех.
Цитирай

Стара Загора

Мисля си, че ако продължаваш да и даваш формула от шише вечер кърмата ти може и да намалее.
Не е ли по-добре да изцездаш от тази вечер и да го даваш на следваа примерно. Така поне хем ще си яде кърма, хем ще си стимулираш призводството.
Добра идея са ти дали момичетата да прегледаш темите за стачка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.