Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Някой има ли впечатления от наколенките на доктор Ливайн?
Дали вършат работа?

Има ли ги някой,или да знае нещо от близки,които ги ползват?

Мъжа ми има проблем с колената и ако наистина работят бихме искали да вземем.Обаче ме е страх да рискуваме,че аз съм много недоверчива на такива реклами  Confused

Майка ми има космодиск-а и казва,че и помагал,ама аз като имах проблеми с кръста през бременността и го бях сложила-ефект-НУЛЕВ Mad

Та се чудя сега за тези наколенки.... Thinking
Цитирай

Една позната си ги беше купила и казва че не е доволна. Не вършели никаква работа. А за космодиск мога да ти кажа че въобще не помага. Майка си беше купила и го въна. После и баба си взе и сега го държи скрит в един шкаф та да не разбере мама. Мъжът ми си взе обикновенни ластични наколенки за зимата и дамски памучни чорапи от тези дето са до над коленете и е много доволен. даже си ги слага с моите жартиери и се бъзика че на него му стояли по- добре Laughing
Цитирай

Не знам за наколенките, но всички продукти от този сорт, дето ги рекламират мисля че са боклук и не си струват парите. Crossing Arms
Цитирай

Бе и аз така мисля,но пък би трябвало да има някаква доза истина в тези неща.Все пак наколенките са магнитни.Трябва да вършат работа бе мама му стара.....
Цитирай

Баба ми си купи миналото лято - още нямат ефект, ама и не мисля, че занапред ще проработят Mr. Green Ти предцени:)
Цитирай

Майка ми също си ги купи и изобщо не й помогнаха. Освен това бяха доста неудобни- обиваха й.  Ако можете, намерете от някой познат да ги пробвате преди да ги поръчате. Бих ти предложила да ви услужим, но майка ми ги подарила.
Цитирай

Не съм сигурна дали става въпрос за същото - едни лентички дето се вързват на коляното под капачката.
Говори ли са ми за същинския ефект от стягането. АКо е същото - вземи си най-обикновен плосък ластик, гледай да е малко по-широк кант, и си го вържи така че като пристяга да повдига капачката на коляното.

ИМа същите, само че лакет.
Цитирай

...Някой има ли впечатления от наколенките на доктор Ливайн?
Дали вършат работа?...
Блаженни са вярващите.
Цитирай

БУБА, баща ми си направи сам тия наколенки и му помогнаха много. Взе  магнити от старото уплътнение на хладилника, напъха ги в парче плат и си го уви около коленете. Много е доволен, даже и аз понякога като ме заболят ставите си слагам в бинта, с който си стягам ръката малко магнит и помага. Пробвайте и вие Smile
Цитирай

Майка ми има космодиск-а и казва,че и помагал,ама аз като имах проблеми с кръста през бременността и го бях сложила-ефект-НУЛЕВ Mad

Майка ми също си купи космодиск и и помага, аз съм го пробвала също - има ефект ! Wink

А по въпроса, наколенките могат ли да се върнат както космодиска ? Ако -да, вземи и пробвай !
Успех ! Hug
Цитирай

Аз също бях много скептична, но майка ми си взе наколенките и е много доволна от тях. Имаше страхотен отток н а едното коляко, който за два дни премина.... и болката й също отшумя. Тя каза, че трябвало да се използват само докато човек се движи!! Тоест не може да си сложиш наколенката и да седнеш пред телевизора,например, тогава не се получавало newsm78
Цитирай

Заинтригувах се от предложението"направи си сам" наколенки.Обаче вместо да изпишем вежди,да не извадим очи? newsm78Дали може ей така да си слагаме магнити тук-там?

А идеята е осъществима може би,защото скоро ни предстои смяна на вратата на фризера и съответно може да вземем от там магнитното уплътнение.

Мерси за идеята! bouquet
Цитирай

Извинявайте за цинизма, но аз само като видя въпросния доктор и ми се отщява да ползвам каквито и да било негови продукти или услуги Twisted Evil
Цитирай

Майка ми е с тях и е много доволна. Но мисля, че всичко е индивидуално.
Цитирай

Свекърва ми ги ползва - много е доволна! Преди да си ги поръча разпита тук-там и само добри отзиви е получила...
Цитирай

1-14 от 16 отговора