Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Велико Търново

Здравейте!
Ще помоля всички "мами" да споделят своите първи признаци на бременност!Аз се казвам Диана и съм на 28год.От 4 месеца опитваме да си заченем бебенце и този месец мисля,че може би сме успели,но тестът ми показа отрицателен резултат,а ми се гади и доста често се оригвам.Дали това може да е някакъв признак?Надявам се да помогнете на такива като мен,които чакат с нетърпение да им се случи това щастие-да забременеят.  Smile
Цитирай

София

моите бяха следните:
1. още първите дни след зачеването ми се виеше свят - предимно вечер, а през деня понякога все едно стъпвах в паници
2. болеше ме главата/ челото от топло - топла вода, като се наведа да отворя фурната
3. болеше ме корема , по-скоро ме дърпаше всеедно, че ще ми идва, ама не баш същото
4. не ми се ядеше
5. боляха ме гърдите -ама малко  Sad
все пак изчаках 10 дни преди да си направя теста
хайде -успех и да не забравиш да се похвалиш  Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

Варна

Здравей, и аз съм на 28 год., Наште опити бяха по дълги около 6 месеца...и ето най после...ще си имаме бебе,,,,При мен първият месец нямах , никакви симптоми за бременност, от тези които съм чувала...не ми пречеха цигарите , нито кафето, не ми се гадеше, нямах болки в кръста и корема...единствено това, че ми закъсня със 7 дена ,и теста показа положителен резултат, дори си направих 2-ри тест защото не можех да повярвам (защото все пак аз дълго време нямах овулация)...и 2-рия беше положителен,От 2 -рия месец започнаха да ме дразнят цигарите , които тотално спрях, също кафето, газирани напитки и най вече миризмите.....на рзни подправки...много ме дразнеха.....и все още ме дразнят...Е това
е , но за най сигурно направи още един тест...
Цитирай

Аз нямах абсолютон никакви признаци. Яйчниците ме боляха все едно ще ми идва, гърдите също. Така, че всичко може, и успех  Laughing
Цитирай

На мен от самото начало много ми се гадеше, получих направо непоносимост към алкохол - само при мисълта за чаша вино, което преди това ми беше любимата напитка, ми ставаше лошо. Също така станах много чувствителна и раздразнителна - не знам мъжа ми как ме издържа първите месеци  Shocked  Very Happy  Но и тези признаци, както и всички неща, които ти се случват по-нататък, са твърде индивидуални...
Цитирай

Цитат на: bibi
моите бяха следните:
1. още първите дни след зачеването ми се виеше свят - предимно вечер, а през деня понякога все едно стъпвах в паници
2. болеше ме главата/ челото от топло - топла вода, като се наведа да отворя фурната
3. болеше ме корема , по-скоро ме дърпаше всеедно, че ще ми идва, ама не баш същото
4. не ми се ядеше
5. боляха ме гърдите -ама малко  Sad
все пак изчаках 10 дни преди да си направя теста
хайде -успех и да не забравиш да се похвалиш  Laughing  Laughing  Laughing

Всичко изброено по - горе плюс

* гадене от всякакви миризми, особенно като се събудех... направо можех да си изповръщам червата  Sad
Цитирай

Варна

Мен ме боляха гърдите и зърната ми бяха подути (мъжът ми ми казваше Зрънчо Wink ) Имах и запек (много гадно),не ми се ядеше месо ( а аз без него немога,все едно не съм яла) и имах чувството, че всеки момент ще ми дойде,но от тогава минаха почти 9 месеца  Laughing  

Стискам ти палци   7uu
Цитирай

Sofia

Аз нямах абсолютно никакви признаци, като изключим, че не ми дойде  Very Happy
Цитирай

софия

първото нещо беше, че получих киселини, неми дойде, болеше ме много корем, гърди. Три теста правих и всичките бяха отрицателни. Взех си някакъв под формата на химикал който отчете наличие на бременност.
Цитирай
при мен също нямаше никакви признациросвен товарче започнах да пълнеярвъпреки строгия режим рна който се бях подложила Sad  по-късно дойде и гаденето(3-4месец)
Цитирай

гр. Пловдив

При мен пък още преди да си направя тест, понеже и без това ми беше нередовен цикъла, хич не му мислех. Това, което ме усъмни беше, че без всякаква причина страшно много ми се припи капучино, а на другия ден - мляко с какао. А аз не пия прясно мляко. И си казах "Тук има нещо". От сантименталност още си пазя положителния тест - първата следа на малкото ми човече! Very Happy
Цитирай

Шумен

А аз имах само болезнени гърди, но като отчмитах фаста че времето си променяше - от зима на пролет, не му обърнах голямо внимание докато не ми закъсня 3 дни и вече знаех...
Цитирай

Велико Търново

Благодаря на всички,че се включихте в темата.Надявам се скоро да ви задавам други въпроси,свързани с бременността.Не знам дали съм забременяла,но много от тези първи признаци,които вие споменавате се наблюдават и при мен.Ще изчакам няколко дни още/29.07 е датата на която трябва да ми дойде/ и ще направя още един тест.Стискайте ми палци следващите 4 дни,за да имам повод да почерпя/дори и виртуално/.Успех на всички бъдещи и настоящи "мами"!Ако някой идва към В.Търново-да ми се обади,ще ми бъде приятно!Целувки!
Цитирай

Айтос

Хайде ще стискам палци thumbsup
И аз чаках цяла година да се появи втората ивица на теста. Късмет Laughing
Цитирай

На небето

Здравей и от мен. Най-често срештаните и първи
признаци са:
-силни болки в гърдите
-болки в яйчниците като при менструация
-предърпващи спазми в яйчниците
-неразположение
-нетърпимост към дадени миризми и храни
(понякога и към любими храни)
-убострено убоняние
Но това са едни от най-първите симтоми. Лекарите
казват, че симтомите започват след 2 седмица от
зачатието. А по-принцип теста за бременност
може да е бил отрицателен, защото си забреминяла
твърде скоро. Но иначе дават над 95% гаранция за точност.
И мисля че 6 дена след оплождането може да се установи
бременноста чрез тест.
Но не се притеснявай и аз пробвах 4-5месеца, докато
забременея и накрая като стана не вярвах, че ми се случва.
Обикновенно дават нормален срок за забременяване до
6месеца. Тъка, че и да не си бременна и другия месец
имаш шанс. Успех
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора