Има ли мами от Шумен???

  • 6 565
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 854
Имам чувството, че всички мами са от София, Варна или Пловдив, поне тези, които са си в България, разбира се. Няма ли някоя друга мама от Шумен да обсъдим лекарите, болниците и т.н ?

# 1
  • Мнения: 2 609
Здравей 55 !!!
Аз съм от Шумен и съм насреща да обсъдим и докторите и каквото още кажеш  Hands Thumbsup .С удоволствие,ще се радвам да си споделя с някоя и друга мама от нашия град Party

# 2
  • Мнения: 242
Има има и аз съм от Шумен. С удоволствие мога да си поговоря с вас.

# 3
  • Мнения: 854
Здравейте! Радвам се, че така бързо откликнахте Simple Smile
Вие сте по-напред с материала от мен, особено Ивелина - ти направо можеш да ни препоръчаш АГ и за после педиатър. Иначе аз си ходя при д-р Великова, в медицински център "Веста", при нея си ходех и преди да забременея и съм много доволна. Обаче тя не е в АГ в болницата, за мое съжаление Sad
Buubinka, ти в болницата ли смяташ да си раждаш или в частна клиника? Май за нашата болница не съм чувала чак толкова лоши неща, а ако съм чувала е било за сестрите, не за докторите. Леко раждане мога да ти пожелая!

# 4
  • Мнения: 1 517
И аз съм от Шумен, там родих, въпреки че в момента живея в Карлово (мъжът ми е военен и разпределен тук). Може и аз да съм ви полезна с някаква информация.

# 5
  • Мнения: 242
В шумен нямаш алтернатива къде да родиш - ражда се в болницата. Има три екипа, които извършват ражданията. Аз не бях с никаква уговорка и останах много доволна от екипа които беше на смяна. Е, то вярно, че имах леко и бързо раждане, но вниманието си беше на ниво. ако има въпроси питайте.

# 6
  • Мнения: 2 609
Цитат на: Mushu

Buubinka, ти в болницата ли смяташ да си раждаш или в частна клиника? Май за нашата болница не съм чувала чак толкова лоши неща, а ако съм чувала е било за сестрите, не за докторите. Леко раждане мога да ти пожелая!

Ами Mushu,както е писала Ивелина наистина в Шумен нямаш друга алтернатива освен болницата(часната клиника не бих могла да си я позволя,макар че от време на време ходя там напрегледи), така че...Надявам се всичко да мине добре.Леко раждане и на теб,м/у другото кога ти е термина?
А за педиатър моя позната ми препоръча д-рМиглена Илиева,доста е доволна от нея.
П.С.Д-рВеликога преди нали работеше и в болницата,вече не е ли там.Аз имам позната,която е раждала при нея.
Поздрави!!!

# 7
  • Мнения: 854
Buubinka, терминът ми е на 28.12 според лентичката отдолу, Великова ми го определи за 30-ти. Аз пък имам чувството, че бебо ще ни изненада приятно и ще дойде по-рано Simple Smile
Значи Великова е в патологичното отделение и не че не може да те изроди и тя, ама това е при усложнения. Да не дава Господ!
Мен ми препоръчаха семейство Николови - той е специалист уши, нос, гърло, а тя е педиатър. Приятели ми ги препоръчаха. Ама за това ще мисля догодина, с това декемврийско бебе  Grinning
Поздрави!

# 8
  • Мнения: 2 609
Цитат на: Mushu

Значи Великова е в патологичното отделение и не че не може да те изроди и тя, ама това е при усложнения. Да не дава Господ!

Така ли,а аз защо си мислех,че е в родилно? Embarassed
Може би имам грашна информация.Даже бях чула,че на повечето мами от тези,на които им води консултациите тя им поема и ражданията Cry
Както и да е,тогава по-добре наистина да не сме при нея!!!
 Stuck Out Tongue  Grinning  Stuck Out Tongue

# 9
  • Мнения: 854
Ами вече не знам, явно само на слухове не може да се вярва Simple Smile Тази седмица май ще ходя на преглед и ако не забравя, ще я питам и за това. Честно казано бих се радвала, ако тя ми акушира, защото съм си свикнала с нея. Преразположи ме още от първия път, което си е много важно за гинеколог и оттогава си ходя при нея с удоволствие(не че съм мазохистка и се кефя на прегледите на "магарето", разбира се).
А ти, Buubinka, кога трябва да родиш?Поне според термина, иначе бебо си знае. А знаеш ли вече какво ще е - момиченце, момченце???Аз нямам търпение да си го видя дребосъчето, от един месец не съм го виждала Sad

# 10
  • Мнения: 2 609
Цитат на: Mushu

А ти, Buubinka, кога трябва да родиш?Поне според термина, иначе бебо си знае. А знаеш ли вече какво ще е - момиченце, момченце???Аз нямам търпение да си го видя дребосъчето, от един месец не съм го виждала Sad

Аз съм за 22.08,но незнам дали ще "устискам" дотогава ,защото моята лекарка иска да ме вкарва по-рано в болница и може да ме срежат Sob Бебчо не се е обърнал още,аз се успокоявам,че има още време,но тя настоява,че това няма да стане Sneaky .За сега удържам положението и не мисля да и се давам така лесно,да видим Party
Инъче за бебчо ми казва,че ще е момче-май(а нашия татко искаше момиченце),ама аз много не и вярвам-по принцип на нея,така че...
М/у другото и аз щях да се местя при Великова,но GP-то не ми даде направление и си останах пак при тази Banghead
Поздрави wavey   Hands Thumbsup

# 11
  • Мнения: 854
Ама как така ще иска да те реже тая лекарка ?!? Ами че то има толкова време, бебето може и в последния момент да се обърне. Да не говорим, че май може да те вкарат в болница и да го обърнат - майка ми така влезе в болница заради сестра ми, която обаче още същия ден реши да се обърне. Ти гледай да не се притесняваш наистина, пък ще ти стискам палци да се уредят нещата по най-добрия начин.
Това за пола на бебетата вече е много забавно, братовчедка ми до последно щеше да има момиченце и накрая... момченце. Ако нашето слънчице не си размята пишуната - ако има такава -няма да вярвам на нищо.
Имаш ли проблеми със спането? Че нали много майки се оплакват, че последните месеци не могат да спят. Много ли ритка? Аз пък още не мога да си го усетя като хората, един-два пъти имах по-особено усещане, ама не знам  Confused Предполагам, че скоро ще почне да мърда по-осезателно, така че...
Утре съм на преглед и ще видим колко сме пораснали! Ако съдя по корема си, доста Simple Smile
Поздрави и късмет!

# 12
  • Мнения: 2 609
ОХ,и за знам,че бебчо може да се обърне и в последния момент,но тя не та не-нямало да се обърне Imp .Аз вече взех да не и обръщам внимание много и да ти кажа така съм по- добре Grinning  Stuck Out Tongue  Grinning
Спането при мен от доста време(може би месец)е проблем.Като легна немога да си намеря място,постоянно се въртя и не ми е удобно,това продължава с часове.Отделно това,че ми е много топло,ама много...Бебчо рита,но през деня,инъче то не ми пречи за спането,ама другото ми е достатъчно.
Е стига съм се оплаквала остана още малко Party и ще се видим с бебчо  babyuu -живот и здраве!!!
Ти не се притеснявай,че не можеш да различиш движенията на бебчо,много скоро и това ще стане и няма да ги бъркаш с нищо друго  Hands Thumbsup  #Onfire
Как мина днес консултацията doctor ?
Поздрави wavey !!!

# 13
  • Мнения: 854
Днес си гледахме бебока! И си го заснехме на видео! Ама много енергично детенце ще си имаме май май - не спря да мърда през цялото време докато го гледахме Simple Smile Маха ли, маха с ръчички и краченца! Аз днес вече съм сигурна, че го усетих, вчера явно също, ама не усетих никакви балончета и т.н., ами направо ритниче Simple Smile Подозирам, че скоро ще ми ритка по цял ден, през 20 минути някъде  Laughing
Иначе пак трябва да си правя изследвания, как обичам да ми вземат кръв само Sad Какво да се прави...
Добре сме си явно, живички, здравички, много се радвам, ех!
Поздрави от нас с бебо (не си размята пишуната, ама то така мърдаше наляво-надясно, че нищо не можеше да се види)  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 609
Дали може някоя ВЕЧЕ мама раждала в Шумен,да ми каже какво искат за бебето(освен памперси и мокри кърпички)в болницата?Вече започвам да си стягам чантата за там.

Общи условия

Активация на акаунт