Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 125
  • 725
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 620
krem-karamel , хубаво си ги споделила тези неща, за да стане ясно, че независимо дали вярваш или не вярваш може да те засегне едно от тези три неприятни неща . НЕКА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, че като държим енергията си на високо ниво , можем да усетим моментално външното въздействие и да го неутрализираме .

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 19:21 от humanis

# 511
  • Мнения: 112
момичета открих един сайт с много полезни книжки за сваляне  ТУК

# 512
  • Мнения: 3 376
Записвам се да ви напрегръщам всички и специално darena Hug

Липсвате ми момичета,много ми липсвате.
Няма какво да дам,затова не пиша,но и усещам че се отдалечавам напоследък/и забравям/....а тук винаги "се завръщам у дома''.
Темата все още е с онзи положителен заряд,макар че доста от момичетата,с които бяхме в началото ги няма или поне са активни колкото мен Blush

# 513
  • Мнения: 482
Здравейте! Искам да ви питам относно желанията за новолуние в козирог. Писали ли сте нещо по темата. Понеже северния ми възел и черната ми луна са в козирог, мисля, че е подходящо време за изчистване.
Предварително благодаря!

# 514
  • Universe
  • Мнения: 1 556
момичета открих един сайт с много полезни книжки за сваляне  ТУК

Миринда фон Щирлиц, Hug в сайта ,който е дала Христии,  Heart Eyes има книгата на Жан Спилър "Астрология на душата" - тя е точно за северните лунните възли и върху какво трябва да работим - препоръчвам да си я свалите

ooooh! Това трябва да го видите - The Story Of Stuff /История на нещата Shocked

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 16:55 от lenny_pld

# 515
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Вела, благодаря ти.
Христи, „безусловната любов” я имам от няколко години, беше само този откъс и дори не помня откъде точно дойде при мен. Радвам се, че ти е харесала. Благодаря и за сайта. Добавих си го в "библиотеката".
Яница, чудесни подаръци. И аз си купих ново кожено портмоне, доста скъпо, но с идеята, че ще привлича парите. Малко борба имаше, че тук са много скъпи нещата от естествена кожа, но сега много се радвам – всеки път, като го извадя да плащам нещо, се чувствам богата. Наистина си струва – чудесен подарък. А за книжките – още по-добре, за мен те са основни. По мое мнение, можеш спокойно да си четеш Киприяновата молитва, нищо че пише, че трябва само от свещеник да се чете.

# 516
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Яница, чудесни подаръци. И аз си купих ново кожено портмоне, доста скъпо, но с идеята, че ще привлича парите. Малко борба имаше, че тук са много скъпи нещата от естествена кожа, но сега много се радвам – всеки път, като го извадя да плащам нещо, се чувствам богата. Наистина си струва – чудесен подарък. А за книжките – още по-добре, за мен те са основни. По мое мнение, можеш спокойно да си четеш Киприяновата молитва, нищо че пише, че трябва само от свещеник да се чете.


Честито портмоненце и на теб, и аз моето много си го харесвам, даже има 2 прозрачни джобчета(за документи) където съм замислила да си сложа нарисувани 2-те руни на парите, само чакам края на месеца пълнолунието, за да ги направя и заредя с енергия Mr. Green
А Киприяновата молитва ще си я извадя на листче и ще си я нося в мен, дори скоро вкъщи ще я прочета.
 Hug

# 517
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Благодаря за информацията и линковете на всички.

Честити портмоненца - да привличат много парички.

за Киприяновата молитва - ходих преди година да четат тази молитва на мен и мои близки. Чувала съм, че се прави само от свещенник, но пък аз не виждам защо да не се чете и в къщи newsm78

# 518
  • Мнения: 6 713
Момичета, чета ви от известно време. Поздравления, темата носи невероятен заряд.  Simple Smile
Ще ви следя и бих се включила пак, но засега основно ви чета.
 Hug

# 519
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Привет, прекрасни дами   bouquet

Разписвам се само още веднъж да кажа Благодаря, че сте тук  Hug
След тежките дни миналата седмица настъпи внезапно успокоение и поредица от интересни събития за мен... през уикенда ми се случи нещо, което ме наведе на объркани мисли - щях да разкажа, но всички тук явно си взаимодействаме страхотно, защото преди да го направя засегнахте въпросите, които ме вълнуваха и така си отговорих за себе си на много от тях...  Hug
Дочитам Селестинското пророчество и откривам за себе си, че определено имам драма, драмата на взискателния  ooooh! Което обаче ми дава отговор за някои от неразбирателствата с любими хора  Thinking

Чудни, слънчеви дни, изпълнени с любов ви желая   bouquet Hug

# 520
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Чувала съм, че се прави само от свещенник, но пък аз не виждам защо да не се чете и в къщи newsm78

Аз я четях миналата година почти по това време всяка вечер и ми беше от голяма полза. Дори не знаех, че се чете само от свещеник. Вече не се вторачвам толкова много в подробностите, а се доверявам на вътрешния си глас и сърцето. В това отношение съм много благодарна на Лени Hug и Дессс Hug. И на притчата за котката и будистките монаси Laughing Истинска благодат е да се отпуснеш, а не да следиш непрекъснато дали някъде не си сгрешила. Започвам да чета от първата тема, не мога да се наситя на темите  bouquet,  истински съкровища са

# 521
  • Мнения: 112
Котьо Тръмп   аз също като теб съм забелязала ,че винаги когато се опитвам да направя нещо и понякога се замислям прекалено много дали да го направя така, или иначе, кое ще е най- доброто да направя и понякога се оказва че нещата не се получават .Но когато следвам интуицията си и го правя първосигнално без да се замислям много много и взима че се получава така както аз съм искала да стане и да се случи.

 

# 522
  • София
  • Мнения: 369
Бая теми сте изписали вече, беше много интересно да я прочета тази и особено вдъхновяващо да се заровя в първата страница Grinning

 Peace  bouquet

поздрави!

# 523
  • Universe
  • Мнения: 1 556
При учителя Нан дошъл посетител, за да го попита за учението Дзен. Но вместо да слуша, той непрекъснато говорел за собствените си разбирания.
След време Нан поднесъл чай. Налял чашата на госта, но продължил да налива и след напълването й. Накрая гостът не издържал:
- Не виждате ли, че е пълна до горе?! - попитал той. - Не може да поеме повече течност.
- Точно така - отвърнал Нан. - Също като тази чаша и ти си преизпълнен с твоите идеи. Как мога да ти дам учението Дзен, щом не ми предлагаш празна чаша ?!?

# 524
  • Мнения: 1 422

 Hug Hug

Момичета, да ви питам - през миналата есен на новолуние си написах 25-те желания. Сега искам да го направя отново на 15-ти. Какво правя с предишното листче?

Общи условия

Активация на акаунт