Детски филми за 2-3 годишно?

  • 27 175
  • 81
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 803
Искам да запиша детски филми за почти двегодишния си племенник, който расте в чужбина и само майка му му говори на български и то не винаги. Ние тук страдаме, че може да не ни разбира, като му говорим на български  Laughing и искаме да поощрим да учи езика. Взехме говорещи на български играчки на Фишър-Прайс, сега искам да добавя подходящи детски филми.

Помогнете със заглавия, подходящи за най-малките (2-3), в които разбира се, да се говори отчетливо и да са им интересни  Grinning

Може предложенията да са линкове към Замунда и Лапаш. Участвам в темата за торенти, но каката ми е голяма и не помня какво е подходящо за 2г (а и тя тогава почти не е гледала нищо, по мое усмотрение), бебето ми е още малко, не се ориентирам оптимално.

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мойта щерка около две годишна започна да гледа приказките на Дисни, заради принцесите ни бяха голяма мания. Но не знам дали момчетата ще се развълнуват от тематиката.
Грижовните мечета са подходящи за тази възраст, имат БГ аудио.
Сериите на Франклин и с Мечо Пух също. Те поне са озвучени добре.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 76
моята дъщеря е на 3г и обича да гледа ТРОТРО,но май го има само във вбокс.

# 3
  • Мнения: 1 207
В момента е на 3г и гледа много филмчета,но мин.год. гледаше само Анабел.Това е коледно филмче за едно теленце.Има го в Замунда,а аз случайно го купих от Технополис.

# 4
  • Мнения: 2 028
на 2 години най-много гледаше Мечо Пух и Бейби Айнщайн, на три си спомням, че откри "Полярен експрес" (тематично за Коледа  Peace) и досега много го обича...

# 5
  • Мнения: 2 005
На 2 годинки е дъщеря ми - гледаше с интерес(вече не й позволявам тв) Франклин и Тротро.
На тази възраст племенникът ми много гледаше Мечо пух и Грижовните мечета.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 182
На две години дъщеря ми пощръкля по Мадагаскар.
Малко по-късно по Рататуй, Пинокио, Пипи...
При нас казусът с племенницата ни е аналогичен; проговори български преди точно 3 месеца (на 4 годинки е), а преди това бъкел не обелваше.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 311
Дъщеря ми на 2 годинки обожава да гледа филмчетата за Шрек! Вече ги знае почти наизуст, вчера имаше рожден ден и даже тортата беше с любимия Шрек Laughing

# 8
  • Мнения: 803
"Франклин", "Ледена епоха", "Мики Маус", "Цар Лъв", "Земята преди време" са едни от най-гледаните филмчета вкъщи. Grinning

# 9
  • Мнения: 165
Синът ми е на 2.3 год. и любимите му филмчета са Покойо, Ну пагади и Трите прасенца, а тези прасенца са жестоки, аз ги гледам с голям интерес. Grinning Направила съм си колекция във в бокс http://www.vbox7.com/play:666c626f http://www.vbox7.com/play:7dff4868 http://www.vbox7.com/play:80bcd3e7

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Моя син е голям почитател на Тротро, индифицира се с него  Laughing
Харесва и  Мечо Пух, Мики Маус клуб. От вбокс-а му пускам - Пантерата Пинко, Смърфовете, Пчеличката Мая, Фреди Мравката, Ну Пагади... анимациите от моето детство са много хубави. Обича и да му пускам само "Сънчо" с песничката и картинките по сезони ( сещаш се - щъркелите пролетно време, падат листата есента, лятото играят на пясъка, зимата Сънчо бяга през снега)

Лейди Фреш, Благодаря за 3-те прасенца!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
На дъщеря ми фаворит й е Мики маус клуб, но ги гледаме във вбокс. Заглежда се и по Мечо Пух, но цялото филмче й идва в повече. Приказките на Дисни за сега не иска.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 561
Моята дъщеря в този период гледаше само Франклин

# 14
  • Мнения: 17 407
Голямата на тази възраст гелдаше самоо Франклин и Пух. МАлката, сега, предпочита Гръм, Аристокотките, Барби Палечка, че даже и Мускетарките гледа. Ама тя сигурно не е критерий, тъй като се води по сестра си.

Общи условия

Активация на акаунт