Отговори
  • Мнения: 254
Здравейте,

Снощи имах възможността да посетя още един блестящ концерт: Rolling Stones . Отидох просто ей така, както се казва заради спорта, а то се оказа едно от най-добрите шоута, които съм гледала. Бях много щастлива, да видя как 64 годишни могат да се себераздават толкова много на сцената цели 90 мин. Мик Жагър от първата песен внесе толкова много настроение и ритъм в залата, че за такива като мене, дето пропуснаха подгряващата група не беше въобще проблем да загреем само за секунди след първите акорди... Такъв жизнерадостен порив, такава любов към това с което се занимават вече повече от 40 години, наистина завидна кариера и едно уважение към техния талант и настойчивост. Да си идол на толкова поколения си е дар божи. Както и да е една поредна вечер, в която се позамислих: Какво значат парите и колко малко е нужно за да е човек щастливи... Когато изпиташ толкова силен екстаз, бе да си вземал "екстази" и когато даваш последните си пари но знаеш, че си доставяш голямо удоволствие, когато виждаш как шепа хорица имат волята и енергията толкова години да се занимават с нещо, което ги прави известни и обичани... (залата ако не се лъжа снощи е събрала близо 50,000). Купих си възможно най-евтиния билет, но отново се оказах на супер место, което ми позволи да чувам прекрасно и да виждам всичко и разбира се да документирам това поредно културно събитие.... Мик Жагър на всяка песен беше с нова риза/блуза. Много суетен е, но вие сами ще се убедите като видите снимките:))

http://pg.photos.yahoo.com/ph/jkoycheva/my_photos/
(Можете да видите снимки от концертите на Елтон Джон, Ю2 и Роллинг Стоунс. ENJOY!)

Днес прочетох малко клюки и се оказа, че за това си световно турне Роллинг Стоунс са се подготвяли лятото няколко седмици точно в Торонто. Използвали са специално построена за целта сграда а също така и Физкултурния салон на некакво училище:) Явно Торонто си го обичат, а и им излиза евтино.

Накрая само да Ви кажа нещо смешно. Говоря си един ден по телефона с Лаура и тя ми казва и НИЕ ЩЕ ХОДИМЕ СКОРО НА КОНЦЕРТ. Попитах я на кой концерт и тя ми каза нещо което на мене ми прозвуча като Игълс, и аз и викам ей супер. Къде и кога ще имат концерт не съм разбрала.... Оказа се, че не съм разбрала правилно и това което ми е казала тя:
Не било ми ти Игълс, най-ми било Дъ Уиггелс:)) Разлика от луната до земята де...Simple Smile) И така, за тези мами от Торонто дето още не знаят Дъ Уигълс, ще са много скоро и в Торонто:)) Т

Последна редакция: ср, 28 сеп 2005, 08:05 от Jule

# 1
Е ти ме разби. Ама така се прави.  Grinning
Благодаря ти, че споделяш тия прекрасни моменти и с нас. Значи и на U2 си успяла да грабнеш снимки Peace
А за концерта на Ролингчетата гледам този път си била по-назад - не като на Елтън Джон в крачетата Wink Laughing
Те и на някаква платформа ли са ги "разхождали" над публиката - мноооооооого внушаващо изглежда. Flutter

# 2
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Мммм благородно ти завидях да знаеш Crossing Arms
Страхотен купон си е било Party Party Party

А на концерта на U2 каква е тази мома -belly dancing ли е показвала?
Сцената е върховна #Crazy
Супер Peace

# 3
  • Мнения: 2 825
Еееее , и аз ти завидях  Wink
Страхотни снимки и май и купона е бил страхотен Simple Smile

# 4
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Страхотен раzкаz и снимки. Simple Smile Къде ще бъде следващия концерт, на който ще ходиш? Wink

# 5
  • Мнения: 1 854
Радвам се,че си се насладила така на нещо което си искала да видиш!Снимките са много хубави,сякаш си седяла в центьра,защото са добре центрирани newsm10.Велика банда са Роллинг Стоунс и според мен!Неумори,актуални и вечни!Браво,браво....

# 6
  • Мнения: 978
Яки са якиииии старите рок-динозаври!

# 7
  • Мнения: 513
Ех, супер си! Благодаря ти за усещането което споделяш с нас. На мен ''дядо ти'' Миг Джагър ми беше любим навремето.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 254
Здравейте,

Радвам се, че ви е харесало моето малко разказче и снимките. Дано съм Ви донесла малко добро настроение с тях...

Този път дори и с бинокъл не можех да видя обувките на Мик Джагър, бях много на високо и далеко в една супер огромна зала където играят американски футбол:) Но пък директно срещу сцената, както сте забелязали:) Реших, че така и ще виждам и ще чувам най-добре:)  Да Хондич, по едно време ги качиха на тази платформа и едни с въжета ги изтеглиха до средата на залата:)) Наистина беше много внушително, защото където и да си в залата, усещаше още по-силно контакта с Роллинг Стоунс...Simple Smile Друго си е да ги видиш по-отблизко нали?!?Simple Smile)

Тази мадама си я избра сред публиката Боно, той и на предното шоу (общо 4 в торонто, след месец-2, ще са и в Оттава и Монтреал) бил си избрал едно момиче и може би мадамата се е надявала, ако е по-различна ще бъде избрана:)) Секюрито я вдигнаха на ръце (друг начин просто нямаше...) на елипсоидата и изтанцува една песен прегарната с Боно, докато аз правих снимчици:) Тази елипсоида, също стигаше до средата на залата, и Боно и Ко. се разхождаха по нея, пеейки и свирейки... И на Мадона имаше подобни платформи миналата година....

Другия "демидж" (така обичам да наричам концертите) ще е ... БМ (за сега само толкова Ви казвам, вие сами си гадайте...), после повече... Не за друго ама нямам още билети в ръцете си:)



Ех, супер си! Благодаря ти за усещането което споделяш с нас. На мен ''дядо ти'' Миг Джагър ми беше любим навремето.  Mr. Green

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
 coolcool
впечатлена съм!

# 10
  • Мнения: 224
Eee,хубаво изживяване  e да слу6а6 live music,особено на monsters като гореописаните Wink

# 11
  • Мнения: 392
Завиждам ти, голямо зрелище е било. И аз се надявах нещо такова да преживея, а не като на концерта на Deep Purple в Каварна, селска работа... на стадиона на града 20000 зрители, малка сцена, нищо особено.... И само 1 час ни пяха Пърпалите, но за 20 лв толкова. Но за това пък голямо куфеене ми ударихме нашата компания, то беше мятане са глави, тръшкане на тревата, пеене, викане... ако сами не си го направим, няма да чакаме от другите.

# 12
  • Мнения: 90
Аз останах без думи и от разказчето ти и от снимките.Това наистина е страшна тръпка...завиждам ти.А и ти си го разказала много хубаво и самото усещане те завладява с всеки ред.
Ще чакам с нетърпение следващия "репортаж"  Wink

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
иеееее, супер, кеф Party Party Party
няма ли да ходиш на концерт на роби уилямс скоро? Embarassed Embarassed Embarassed
да пуснеш малко снимчици после тук, да оплакна окото и да го видя на полуживо...

# 14
  • Мнения: 7 430
Страхотни снимки, преживяването сигурно е неуписуемо и благодарско, че пуснаш и ние малко да се насладим Hug  Wink

...а някой от Торонто да е ходил на Мадонна
newsm78 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт