Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Много ме боли гърба точно под плешките  Crying or Very sad Имам чувството, че ребрата ми са натъртени  Confused Някой може ли да каже лек за това Question Като легна и започвам да мисля как ще стана,май вече имам нужда от "космодиск"  Rolling Eyes  Започва вече да ми писва,тежи ми,страхувам се и искам вече да си гушкам и нацелувам детенцето,заради което изтърпявам всичко това  Wink
Цитирай

Ради, успокой се мила! Така е то в 9-я месец, вече повече почивка и заседяване, че и залежаване, това само помага.
Леки оставащи дни!
Цитирай

София

Дръж се, малко остана!И една успокояваща новина - точно в началото на 9-ти месец за около седмица и аз полудях от болки в кръста и гърба...Мисля, че главата на бебето си пробиваше път през таза ми.Не можех да седна, да легна или да ходя без  зверска болка в костите Crying or Very sad После една сутрин се събудих и сякаш просто всичко беше изчезнало...от само себе си!!!От тогава - няма проблеми Very Happy Дано и твоите да престанат!
Цитирай

Шумен

Стискай зъби и почиваи повече че този гръб ще ти трябва малко по-късно... поздрави от от малката Радина  Wink
Цитирай

София

Още мъничко, Ради! Така е в девети. Аз заради това търчах като луда насам-натам и гледах да не сядам...Движи се повечко. Още малко ти остава!

Целувки и леко!

П.П. Карай таткото да ти разтрива гръбчето - помага Smile.
Цитирай

Варна до морето

И аз съм на този хал, Radina.
Забелязах, че и термините ни са близко.
Спокойно.
Гледай през по голяма част от времето да си в леглото. На мен единственото нещо, което ми помага са масажите на татко. Той не пропуска. Всяка вечер масажира, за да може на другия ден поне до към обяд да съм добре. Много е задобрял Laughing .
Пробвай и ти. Помоли половинката да опита и сама ще видиш ефекта, а и трябва да свиква. После като се роди бебето и то ще чака за масаж от татко. Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

Цитат на: Павлина
Ради, успокой се мила! Така е то в 9-я месец, вече повече почивка и заседяване, че и залежаване, това само помага.
Леки оставащи дни!

Лежи повече.....  Wink
Цитирай

у дома

Здравей,Radina!
И аз получавам такива болки,то и от преди си ги имам ама сега са по-зле.Както са ти писали вече и другите мами-карай таткото да те разтрива,помага поне малко.Или пък си полягвай,ако можеш де,защото аз и да легна немога да стоя дълго така-не ми е удобно някак си(немога дори и да спя,въртя се като шугава Embarassed )
Но ще потърпим,още малко остана да си гушнем бебоците.Живот и здраве!!!
Като гледам лентичката ти,излиза май,че имаме един и същи термин.22.08 ли ти е?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.