Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора
Здравейте на всички.Пуснах тази тема,защото искам да се обърна към вас за въпрос.Преди близо 2 год, родих близнаци.Беше нормално раждане без усложнения.Преди около година обаче започнах да забелязвам,че пулсът ми е доста учестен.При спокойно състояние варираше около 100.Започна да става обаче по-лошо.Вече 3 пъти получавах кризи-много ускорен пулс130-140,душене в областта на гърдите,треперене на краката.Ходих на лекар правиха ми кардиограма всичко беше наред.Тази сутрин пак получих криза и утре съм на лекар,но честно казано не знам към какъв специалист да се обърна.Моля ако някой знае да ми пише! Praynig
Цитирай

Нимфа, това ми прилича на паническа атака  Thinking

Преумора, стрес ...

Мисля че трябва да се обърнеш към психиатър.

Успех  Hug
Цитирай

Съпругът ми казва същото.Мисли си,че имам проблем с нервите.Сама отглеждам 2 деца на 1,7год.Той смята,че страдам от преумора и стрес.Аз обаче не мога да изключа други варианти.
Цитирай

Здравей,и аз получавам като теб учестен пулс,например днес като отивам на работа,в трамвая усетих как сърцето ми запо4ва да бие учестено и от притеснение започват да ми треперят ръцете,абе ужас.Пих 2 хапчета мента-глог-валериян и след малко ми мина.Добре 4е ги нося с мен.Аз ходих на лекар,кардиограма-беше лятото-казаха добре съм,но откакто взех да полу4авам такова едно учестено сърцебиене,ходих пак и нищо...Чакам да ми се обадят да ми дадат холтер,но не знам кога.Ти как усещаш 4е имаш висок пулс,мериш с апарата или усещаш 4е сърцето ти бие по бързо?Оф,много е гадно,и на мен ми казаха 4е може да е от стрес
Цитирай

Стресът е вероятната причина,Но правилно си решила да посетиш лекар.
Провери и щитовидната жлеза.
Успех.
Цитирай

за да разберат какво ти е трябва да те "хванат'' на кардиограма точно когато ти е ускорен пулса,аз съм минала през този ужас с мъжа ми ooooh! ставаше му лошо от ускорения пулс и докато отидем до бърза помощ му разминаваше и докторите казваха,че нищо му няма,затова вземай си мерки и дори да е от стрес си трябва кардиолог
Цитирай

Може да е от щитовидната жлеза.
Цитирай

оффф,аз пък не го разбирам това.В днешно време всички болежки са с диагно за СТРЕС.Това не е диагноза!!! NaughtyМоже да е предразположило или отключило дадно заболяване,но не може докторите като не могат да открият какво ти е да отсичат-ДИАГНОЗА-СТРЕС. Outta Joint ooooh!
Цитирай

Ами на кардиолог се ходи и си има лекарство за това. Аз пия вече шести месец - Конкор се нарича. То е за ускорен пулс. Учудвам се, че кардиологът не ти го е предписал.
Цитирай

Много неприятно...
Преди години при мен се получаваше нещо подобно. С ниско кръвно съм и имах доста висок пулс, около 100-120. Буквално в такива моменти ако съм седнала, не можех да стана права...дори съм припадала 1-2пъти.
Пиех много кафе и пушех.
Спрях кафето и цигарите, минах на здравословно хранене и т.н. и нещата се нормализираха.
Не казвам, че това е единственото, но....ако пиеш кафета ги спри. А на лекар е ясно, че ще отидеш пак. )
Цитирай

а колко трябва да бъде нормалният пулс newsm78Питам,защото и аз започнах да се чудя.Аз също съм с много ниско кръвно.Средно е 90-50,но понякога долната граница пада и до 40 Rolling EyesПо време на бременността също съм припадала няколко пъти.Сега също често ми се вие свят от кръвното.Когато си го премеря,отчита че пулса ми е 76-80 удара.Дали е нормален ThinkingНе пия кафе,а и никога не съм пила-много го мразя Sick SickЦигари също не пуша,алкохол не пия.....стремя се да се храня здравословно.
Цитирай

Аз бих отишла на кардиолог, вместо да  се чудя,  какво става  Rolling Eyes
Цитирай

Понеже и аз имам разни такива оплаквания моето мнение е - ехокардиография, изследване на хормоните на щитовидната жлеза и накрая ако се изключат тези неща - психиатър. Но първо - ехокардиография при добър кардиолог! На кардиограма не се хваща всичко.  Peace
Цитирай

Извинявам се,че толкова дълго не ви отговорих,но бях извън града.Днес ходих на личен лекар и утре съм на преглед за щитовидната жлеза,после и на кардиолог. Praynig PraynigДано всичко мине нормално.
Цитирай

1-13 от 13 отговора