игра на съдбата с мадам ЛЕНОРМАН .3

  • 40 832
  • 772
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 82
zimma, ще съм ти много благодарна!

# 61
  • Мнения: 197
Момичета, вижте колко интересна колода Ленорман
http://tarot.my1.ru/index/0-25
Разходете се из сайта и форума, има какво да се види.
Тъй като покрай Коледа се сдобих с принтер , днес си направих няколко нови колоди, между които и тази и съм много доволна... Party

# 62
# 63
  • Мнения: 42
АЛИСИЯ чЕСТИТО,чАКАМ ДА ПОКАЖЕш,чЕ И МЕН МЕ СЪРБИ РЪКАТА ЗА ТАКАКВА МАшИНКА....
лесно ли се правят,с акъв картон си,как делиш на снимки,сигурно с програмата за ''ленорман''. цветен е нали,мастилен или струен..... #Crazyзатрупах те с въпроси

# 64
  • Мнения: 197
Мерси, Меги, да цветен, принтер, скенер , копир, пускам ги на обикновена хартия, добре се получават, остава ми само да ги залепя на картон и готово, имам си нова колода!
Наистина си заслужава, защото можеш да си направиш всяка колода от нета, която ти се харесва, плюс още много неща , разбира се, аз например мразя да чета от екрана, предпочитам на хартиен носител... Пък и за работата ми трябва, така че доволна съм от придобивката! Party
Някъде около Нова година ще имам апарат, а и ще се поосвободя малко, че на празниците като че ли най - много работа имам, ще дооформя картите и ще ги снимам да ги видите...
Меги, страхотен линк! Изключително богата библиотека! Hug
Добре, че знам руски  Laughing
Самия принтер има функции с изглед, може да прави снимки на цяла страница, 10х15,13х18,9х13, а също и "снимки за портфейл", каквото и да значи това  Rolling EyesАз ползвам последната опция, тъй като на една страница ми излизат по 10 - тина карти с естествена големина....
Питай смело! И ако си купиш да знаеш че няма да съжаляваш  Hug

# 65
  • Мнения: 3
  ленорман
тази много ми хареса.

    * В 1карта е личната.  представлява личността на клиента, на техните въпроси и проблеми.  на ляво и дясно ( 2+ 3) да завърши тълкуване. Ако има други лични карт се отнасят пряко към търсещия или хора, свързани с въпроса.
    * В  горния десен ъгъл (4 8 12) представляват бъдеще, така като би се развило ако не се намеси питащия
    * В горните карти ляво (13 9 5) представляват какво да сеправи, ако клиентът избира друг път. Тук специално внимание трябва да се обърне, ако има предупреждения за опасност.
    *  по-долу вляво (14 10 6) са минало и обяснение как консултант стига до тази ситуация. Тук са изброени хора и фактори, които могат да помогнат да се вземе решение.
    *  в долния десен (7 11 15) са влияния, на които клиентът няма никакъв контрол.

13. 9. 5                   4. 8. 12                        32+22+3                               21+8+4
                2. 1. 3                                                           24 + дама  +18
14.10.6                   7.11.15                        16+11+ 5                               31+12+9                           

Това са картите ми по тази подредба  , моля ви за тълкуване

Благодарности на вс. които се включат 

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 19:54 от azadi

# 66
  • Мнения: 42
помошник за ГОЛЯМАТА ПОДРЕДБА .
за жалост на руски.


Интерпретация большого расклада 8X8+4

1. Находим карту Клиента в раскладе и рассматриваем крест, в центре которого оказывается
карта клиента
2. Карты над головой клиента – подарок. ( моё примеч. :я не знаю, почему там в дословном переводе написано что эта линия трактуется, как подарок, я склонна думать, что эта линия указавает на настоящее, либо мысли Клиента).
3. Карты за спиной(т.е. для Мужчины в одну сторону, для Жещины - в другую) – прошлое
4. Карты в направлении взгляда (т.е. для Мужчины в одну сторону, для Женщины – в другую) – будущее
5. Карты под ногами – то, что скрыто или подавлено.Вещи о которых клиент не хочет думать или решать их, они могут показывать бессознательное беспокойство клиента.
6. Если карта клиента ляжет так, что не будет карт над ней, перед- или после-, либо внизу, это значит, что другие категории в настоящее время более важны для чтения.
7. Самая первая карта в раскладе очень важна, она указывает общую тему. Например, если бы первой легла карта Гроб, в этом случае, Гроб, указал бы, что основная тема этого толкования о преобразовании. Т.е. если взглянуть бегло на расклад, становится ясно, что основной темой толкования будут радикальные изменения, и что это больше относится к будущему и к тому, что под ногами у карты Клиента, т.е. о чем он не хочет думать, либо подавил.
8. После интерпретации четырех главных линий: линии прошлого, линии подарка, линии будущего и линии подавления, расклад рассматривается дальше. Ищется карта партнера Клиента, например, если ключевой лежала Дама, теперь ищется карта Мужчины. И точно так же смотрятся карты около него.
9. Иногда другие карты, которые вы хотите проверить, уже находятся в главных линиях интерпретации. Но можно найти их отдельно и от них протянуть новые линии. Это ваше дело, используйте интуицию. Когда вы будете рассматривать расклад, вы почувствуете, что будет лучше. Часто для вторичных линий интерпретации используются диагонали. Например, если интересующая вас карта находится в верхнем правом углу, можно опустить диагональ вниз через весь расклад и прочитать эту линию.
10. Дальше можно посмотреть детей. От карты Ребенка провести диагонали и прочитать их. Если, через диагонали протянутые от карты Ребенка проходит Дерево, то чтобы посмотреть здоровье ребенка, нужно провести диагонали от карты Дерева и посмотреть их.
11. То есть, здесь нет каких-то твердых правил. Таким образом можно посмотреть любую карту из интересующих вас областей вашей жизни. Прочитайте карты вокруг Кольца для просмотра партнерских отношений, вокруг Рыбы (или Медведя) для просмотра финансовых вопросов, вокруг Дома для просмотра домашних вопросов. Вы можете сделать Большой расклад, настолько всесторонним, насколько хотите. Это такой легкий способ прочесть карты, все линии пересекаются друг с другом.
12.Хочу обратить внимание на один момент: интерпретироват различные линии карт нужно в соответствии с выпавшей темой расклада (т.е. первой картой, в данном примере это карта Гроб). В раскладе, где первой картой легла карта Гроб, все рассматриваемые карты вокруг ключевых карт (будут толковаться в связи с ней, т.е в связи с преобразованиями и радикальными переменами. Иногда, когда вы делаете Большой расклад первая карта не устраивает вас, как тема и иногда когда Вы делаете этот расклад, вы ищете конкретную информацию относительно определенной темы, как в данном случае с картой Гроб.

# 67
  • Мнения: 42
azadi да се пробваме в тълкуването на картите  искаш ли.

# 68
  • Мнения: 3
azadi да се пробваме в тълкуването на картите  искаш ли.

разбира с е ...  Много ми е трудно да ги навързвам , но да пробваме

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 19:57 от azadi

# 69
  • Мнения: 3
 24 + дама  +18  - това което е около мен е -сърдечни отношения и верен приятел..

В бъдеще картите са ми неясни - като че нещо лошо /болест в къщи /

това което трябва да направя-  32+22+3  =по вечерно време интуицията ще ми говори за избор,което ще ме принуди за пътувам

факторите които влият от миналото :  16+11+ 5 =  загуба на надеждата която /страх/ от това ,че  могат да се оправят нещата около мен

това което е неизбежно и не мога да контролирам 31+12+9 = Задаване на един слънчев и успешен период , трудностите които съм имала ще минат в посока щастие..


Това е моето тълкуване ... За себе си ми е мн. трудно да ги навържа и това е

# 70
  • Мнения: 42
 ленорман
тази много ми хареса.

    * В 1карта е личната.  представлява личността на клиента, на техните въпроси и проблеми.  на ляво и дясно ( 2+ 3) да завърши тълкуване. Ако има други лични карт се отнасят пряко към търсещия или хора, свързани с въпроса.
    * В  горния десен ъгъл (4 8 12) представляват бъдеще, така като би се развило ако не се намеси питащия
    * В горните карти ляво (13 9 5) представляват какво да сеправи, ако клиентът избира друг път. Тук специално внимание трябва да се обърне, ако има предупреждения за опасност.
    *  по-долу вляво (14 10 6) са минало и обяснение как консултант стига до тази ситуация. Тук са изброени хора и фактори, които могат да помогнат да се вземе решение.
    *  в долния десен (7 11 15) са влияния, на които клиентът няма никакъв контрол.

13. 9. 5                   4. 8. 12                        32+22+3                               21+8+4
                2. 1. 3                                                           24 + дама  +18
14.10.6                   7.11.15                        16+11+ 5                               3+12+9                          

Това са картите ми по тази подредба  , моля ви за тълкуване

Благодарности на вс. които се включат  



сърце,дама,куче- центърът при теб,найа вероятно сстава дума за чувства,които  сърдечни и топли към мил човек за теб.така е  един вид нарисувано твоето ежедневие,идея към любовта.
 за в бъдеще най вероятно става дума за някаква загуба,там е и предопреждението към теб,възможно е да нарушиш спокойствието на домът.
 какво да правиш като съвет от картите,спойкойно разгледай всичко което те вълнува на бистра глава,ще си подложена на едно изпитание на душата,на ценностите които ти притежаваш,трябва сама да направиш оценка и да вземеш решение за действие.най вероятно ще поемеш по нов път,който ти се открива.
 зада стигнеш до моментното положение,ако меже така да кажа,ти си била ''лъгана''дали сама или от друг,но винаги е имало едно неодобрение на развитието или застоя.
 ще кажа че става дума за едно сексуално влечение,там където нямаш власт,над мислите и сънищата.и тук ми се струва ,както отбелязох по-горе зараждане на нещо ново,май имаш в предвид някой близък човек до теб. ще получиш подарък.

# 71
  • Мнения: 3
  ленорман
тази много ми хареса.

    * В 1карта е личната.  представлява личността на клиента, на техните въпроси и проблеми.  на ляво и дясно ( 2+ 3) да завърши тълкуване. Ако има други лични карт се отнасят пряко към търсещия или хора, свързани с въпроса.
    * В  горния десен ъгъл (4 8 12) представляват бъдеще, така като би се развило ако не се намеси питащия
    * В горните карти ляво (13 9 5) представляват какво да сеправи, ако клиентът избира друг път. Тук специално внимание трябва да се обърне, ако има предупреждения за опасност.
    *  по-долу вляво (14 10 6) са минало и обяснение как консултант стига до тази ситуация. Тук са изброени хора и фактори, които могат да помогнат да се вземе решение.
    *  в долния десен (7 11 15) са влияния, на които клиентът няма никакъв контрол.

13. 9. 5                   4. 8. 12                        32+22+3                               21+8+4
                2. 1. 3                                                           24 + дама  +18
14.10.6                   7.11.15                        16+11+ 5                               3+12+9                           

Това са картите ми по тази подредба  , моля ви за тълкуване

Благодарности на вс. които се включат 



сърце,дама,куче- центърът при теб,найа вероятно сстава дума за чувства,които  сърдечни и топли към мил човек за теб.така е  един вид нарисувано твоето ежедневие,идея към любовта.
 за в бъдеще най вероятно става дума за някаква загуба,там е и предопреждението към теб,възможно е да нарушиш спокойствието на домът.
 какво да правиш като съвет от картите,спойкойно разгледай всичко което те вълнува на бистра глава,ще си подложена на едно изпитание на душата,на ценностите които ти притежаваш,трябва сама да направиш оценка и да вземеш решение за действие.най вероятно ще поемеш по нов път,който ти се открива.
 зада стигнеш до моментното положение,ако меже така да кажа,ти си била ''лъгана''дали сама или от друг,но винаги е имало едно неодобрение на развитието или застоя.
 ще кажа че става дума за едно сексуално влечение,там където нямаш власт,над мислите и сънищата.и тук ми се струва ,както отбелязох по-горе зараждане на нещо ново,май имаш в предвид някой близък човек до теб. ще получиш подарък.

Видя ли ,че е коренно различно от твоето тълкуване Sad чак се засрамявам Sad
Благодаря ти

# 72
  • Мнения: 42
Цитат
по вечерно време интуицията ще ми говори за избор,което ще ме принуди за пътувам

ето това много ми хареса. ако можем да го кажем така:нощ,имаш предложение,но трябва да вземеш решение-дали да излезех  или да отидеш на друго место. всъщност изборът е за физическо движение,не посока на мисли.май ще трябва да се разкъсаш на две.
 ако ме разбра де. #Crazy

# 73
  • Мнения: 3
Цитат
по вечерно време интуицията ще ми говори за избор,което ще ме принуди за пътувам

ето това много ми хареса. ако можем да го кажем така:нощ,имаш предложение,но трябва да вземеш решение-дали да излезех  или да отидеш на друго место. всъщност изборът е за физическо движение,не посока на мисли.май ще трябва да се разкъсаш на две.
 ако ме разбра де. #Crazy

Разбира се ,че те разбирам Simple Smile)) извинявам се ,че съм изяла една цифра и "3 " се повтаря - горе в ляво е 3, а долу в дясно е 31+12+9

# 74
  • Мнения: 3
Цитат
по вечерно време интуицията ще ми говори за избор,което ще ме принуди за пътувам

ето това много ми хареса. ако можем да го кажем така:нощ,имаш предложение,но трябва да вземеш решение-дали да излезех  или да отидеш на друго место. всъщност изборът е за физическо движение,не посока на мисли.май ще трябва да се разкъсаш на две.
 ако ме разбра де. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт