Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, отново имам въпрос. Другата седмица имам час в клиниката на Щерев при д-р Савова. Някой ходил ли е при нея и какви са ви впечатленията от нея.
Цитирай

Още нещо ме човърка: интересувамс е също и от д-р Стаменов. Ако някой е ходил при него ще съм благодарна ако споделите какви са ви впечатленията.
Цитирай

София

Добри специалисти. Разбират си от работата.
Цитирай

София

Аз ходя при д-р Стаменов. Засега съм доволна. Ние сме в началото, де, но доктора определено ми е симпатичен. Говорим си на един език с него Smile
Единственият недостатък е, че само той преглежда и понякога се чака повечко, но то пълно щастие няма Smile
Цитирай

От началото на годината ходя при нея и съм много доволна, може би защото и като човек ми е много симпатична /тъй де, не можеш да избягаш от субективното Very Happy/ Вярвам на собствената си интуиция по отношение на хората, а в случая интуицията ми казва, че съм в сигурни ръце. Затова и се чувствам спокойна. Снаха ми беше нейна пациентка също, правиха икси и резултатът трябва да се появи на бял свят към края на януари. разбирам, че успехът не зависи само от лекарите, но е по - добре, когато се чустваш спокоен при съответния лекар. Така мисля. Flutter Днес ми е втори ден на стимулации, утре съм на преглед при нея, стискайте ми палци! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.