Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Plovdiv

Моля помогнете! От седмица бебо има обрив на тестисите.Беше ми сваршил пенатениа крем  и реших да пробвам Бо4ко.Маи на другия ден излезнаха три пъпки близо до слабините и на другия ден и на тестисите.Купих пак пенатен и взеха да се пооправят.По4ти му минаха,но за цял ден беше в свеки и тя решила да го маже със Здраве и ето 4е пак се засили пустия му обрив.Даите съвет ако и вие сте имали такъв проблем,моля ви Praynig
Цитирай

Sofia

Къпи го в розов разтвор на калциев перманганат и няколко дни не му мажи с нищо тестисите,докато пълчиците изчезнат съвсем  Smile
Цитирай

Plovdiv

Благодаря за съвета,ще пробвам още тази ве4ер.Днес ще го водя да  го прегледат,незнам ако изпищат някакво лекарство да го мажа ли или да из4акам.Май се успокоиха малко.
Цитирай

New Zealand

не го мажи поне един ден с нищо и го оставяй за известно време по голо дупе - без памперси и гащи.
Цитирай
И ние имахме по едно време едни много гадни и упорити пъпки и червени петна точно там.
Мазах с какво ли не:Бочко, Здраве, Пенатен, Бюбхен, Чико, Адвантан, Дактакорт, от крема който приготвят в аптеките, Оксикорт и още 1-2 кортикостероидни крема, на които вече забравих имената.
От нищо нямаше ефект.
Накрая една позната ми каза да направя отвара от невен и захтин /или свинска мас/.
Направих, мазах за 1 ден около 5-6 пъти и всичко изчезна.
Ако искаш пробвай, ако не помогне поне няма да навреди!
Успех!
Цитирай

гр.Пловдив

И ние имаме същия проблем вече цял месец.Доктора ни изписа Дипрогента,но не ни помогна.За съжаление не мога да дам съвет,но искам да попитам за тази отвара от невен и зехтин /или свинска мас/,.....някой знае ли как се приготвя?Чувала съм че много помага наистина.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.