Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Някакъв затворник е намерил номера ми във Фейсбука и ми праща смс-си и звъни постоянно.Вече си изтрих профила там ама ...... Ако някой знае как мога да му блокирам номера да ми сподели.Благодаря много предварително!!!  :bouquet:
Цитирай

в дъгата

Не можеш освен ако апарата ти го позволява.Моят например може да блокира смс-и от опрделен номер,но не и обаждания.Ако си абонат на Глобул - смени си номера среюу 20 лева.
Цитирай

варна

има някаква програмка.моя син си има обожателка ,която го тормози непрекъснато .не разбра от добра дума  затова сега докато набере и програмата автоматично И затваря .като се прибере ще разпитам
Цитирай

Пловдив

И аз да разбера за програмката  Blush
Цитирай

Advanced Blocker ползвам аз, версия за симбиян телефони.
Питайте гугъл какво е подходящо за вас Smile
Цитирай

Уф,ми питах гугъл ама нищо не излиза за моя тъп телефон - SE W302. Sad
Цитирай

И мен ме интересува, някаква лелка постоянно звъни, уж греши телефона ама как пък не научи правилният номер... от МТEL казаха, че нищо не могат да направят.
Цитирай

във Вила Вилекула

Всички телефони SE имат възможност да ограничават входящите повиквания.  Peace
И аз имах подобен проблем с объркани номера и дълго време бях блокирала всички входящи обаждания, с изключение на 10 най-важни номера за мен и вече нямам проблеми. Лошото е, че SMS-ите няма как да се ограничат.
Цитирай

Всички телефони SE имат възможност да ограничават входящите повиквания.  Peace
И аз имах подобен проблем с объркани номера и дълго време бях блокирала всички входящи обаждания, с изключение на 10 най-важни номера за мен и вече нямам проблеми. Лошото е, че SMS-ите няма как да се ограничат.
Да,аз знам че мога да си блокирам всичките входящи.Но искам само 1 номер да блокирам.Кажи ти как направи така да са ти блокирани входящите ,пък 10 номера да могат да ти звънят? Rolling Eyes
Цитирай

във Вила Вилекула

Моделът ми е старичък - на 4 години поне. Менюто ми е на български и ето как си ограничавам входящите повиквания:
1. влизам в настройки,
2. избирам повиквания,
3. избирам управление,
4. избирам избират. повикв.,
5. слагам отметка в само от списък,
6. долу в дясно на екрана имам редакт. и го избирам, за да си въведа 10-те телефонни номера, които могат да ме търсят. За всички останали давам заето, но виждам кога и кой ми е звънял.  Peace
Дано съм успяла да помогна.  Peace
Цитирай

Варна

Мдам, току що проверих, и моят има тези опции. Ако менюто е на английски:
Settings - Calls - Manage calls - Accept calls - Only from list
Цитирай

Варна

Имах една Моторола, в която можеше да ограничиш всички входящи, които не са в указателя ти.
Сега съм с друг, който я няма тази функция.
Цитирай

варна

BlackList e програмата.трябва да я инсталираш слагаш номера в черния списък и готово.дано съм ти помогнала макар и късно .успех bouquet
Цитирай

София

При самсунгите има хубава опция номер да добавяш в режект лист.
Но май на смс-ите не влияе.
Цитирай

Пловдив

При самсунгите има хубава опция номер да добавяш в режект лист.
Но май на смс-ите не влияе.

Самсунгите могат да блокират и смс-и, но става от настройките за смс.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора