«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

ћнени€: 323
Ќ€какъв затворник е намерил номера ми във ‘ейсбука и ми праща смс-си и звъни посто€нно.¬ече си изтрих профила там ама ...... јко н€кой знае как мога да му блокирам номера да ми сподели.Ѕлагодар€ много предварително!!!  :bouquet:
÷итирай

в дъгата

ћнени€: 92
Ќе можеш освен ако апарата ти го позвол€ва.ћо€т например може да блокира смс-и от опрделен номер,но не и обаждани€.јко си абонат на √лобул - смени си номера среюу 20 лева.
÷итирай

варна

ћнени€: 187
има н€каква програмка.мо€ син си има обожателка ,ко€то го тормози непрекъснато .не разбра от добра дума  затова сега докато набере и програмата автоматично » затвар€ .като се прибере ще разпитам
÷итирай

ћнени€: 8 241
» аз да разбера за програмката  Blush
÷итирай

ћнени€: 2 537
Advanced Blocker ползвам аз, версия за симбиян телефони.
Питайте гугъл какво е подходящо за вас Smile
÷итирай

”ф,ми питах гугъл ама нищо не излиза за мо€ тъп телефон - SE W302. Sad
÷итирай

ћнени€: 1 015
» мен ме интересува, н€каква лелка посто€нно звъни, уж греши телефона ама как пък не научи правилни€т номер... от ћ“EL казаха, че нищо не могат да направ€т.
÷итирай

във ¬ила ¬илекула

ћнени€: 1 317
¬сички телефони SE имат възможност да ограничават вход€щите повиквани€.  Peace
» аз имах подобен проблем с объркани номера и дълго време б€х блокирала всички вход€щи обаждани€, с изключение на 10 най-важни номера за мен и вече н€мам проблеми. Ћошото е, че SMS-ите н€ма как да се ограничат.
÷итирай

Всички телефони SE имат възможност да ограничават входящите повиквания.  Peace
И аз имах подобен проблем с объркани номера и дълго време бях блокирала всички входящи обаждания, с изключение на 10 най-важни номера за мен и вече нямам проблеми. Лошото е, че SMS-ите няма как да се ограничат.
Да,аз знам че мога да си блокирам всичките входящи.Но искам само 1 номер да блокирам.Кажи ти как направи така да са ти блокирани входящите ,пък 10 номера да могат да ти звънят? Rolling Eyes
÷итирай

във ¬ила ¬илекула

ћнени€: 1 317
ћоделът ми е старичък - на 4 години поне. ћенюто ми е на български и ето как си ограничавам вход€щите повиквани€:
1. влизам в настройки,
2. избирам повиквани€,
3. избирам управление,
4. избирам избират. повикв.,
5. слагам отметка в само от списък,
6. долу в д€сно на екрана имам редакт. и го избирам, за да си въведа 10-те телефонни номера, които могат да ме търс€т. «а всички останали давам заето, но виждам кога и кой ми е звън€л.  Peace
ƒано съм усп€ла да помогна.  Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5 136
ћдам, току що проверих, и мо€т има тези опции. јко менюто е на английски:
Settings - Calls - Manage calls - Accept calls - Only from list
÷итирай

¬арна

ћнени€: 601
»мах една ћоторола, в ко€то можеше да ограничиш всички вход€щи, които не са в указател€ ти.
—ега съм с друг, който € н€ма тази функци€.
÷итирай

варна

ћнени€: 187
BlackList e програмата.тр€бва да € инсталираш слагаш номера в черни€ списък и готово.дано съм ти помогнала макар и късно .успех bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 532
ѕри самсунгите има хубава опци€ номер да добав€ш в режект лист.
Ќо май на смс-ите не вли€е.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 788
ѕри самсунгите има хубава опци€ номер да добав€ш в режект лист.
Ќо май на смс-ите не вли€е.

—амсунгите могат да блокират и смс-и, но става от настройките за смс.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора