Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

:)

Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър хомеопат в Стара Загора?
Предварително благодаря!
Цитирай

София

Случайно попадам на сайта на д-р Марияна Райчева - класически хомеопат.
http://homeopatia.hit.bg/index.html
Имам известни познания по класическа хомеопатия и от прочетеното в сайта мисля, че може да и се довериш . Нямам личен опит от въпросния хомеопат!
Цитирай

Стара Загора

Аз ходя при д-р Ц. Казийска. Много съм доволна. Повечето й пациенти са деца, но лекува и възрасти. Ние ходим цялото семейство. Тя практикува съвремена хомеопатия. Ако те устройва ще ти дам координати
Цитирай

София

Тя практикува съвремена хомеопатия.
Какво значи 'съвременна' хомеопатия?
Цитирай

Стара Загора

Ами при класи4еската лекаря те определя като тип човек които отговаря на определено лекарство. Взимаш си лекарството и то трябва да ти оправи всички болежки. Не съм много сигурна дали съм точна в обясненията си защото никога не съм се лекувала така. Тези които ходят при класичски хомеопати могат да кажат. Моята лекарка ми изписва по 3-4 различни лекарства (както при лич. лекар - едно за хрема, друго за кашлица, температура и т.н.). Та разликата наи-ве4е е в това 4е едните лекари изписват само едно лекарство, а тези като моята пове4ко. Това е.
Цитирай

София

Имаш в предвид Боаронска хомеопатия Smile До сега никой не я беше наричал 'съвременна' Smile
Цитирай

Стара Загора

Laughing явно е така, но в книжките никои не я нарича Боаронска. Просто я разделят на класическа и съвременна.
Цитирай

Ако искаш пиши на лични на sladka hapka или Jade - те са от Стара Загора и ходят при добър хомеопат (всъщност не знам дали е един и същ).
Цитирай

Ако искаш пиши на лични на sladka hapka или Jade - те са от Стара Загора и ходят при добър хомеопат (всъщност не знам дали е един и същ).
един и същ е и е същата д-р Мариана Райчева, за която се споменава по-горе
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.