Collin или Vichy?

  • 3 823
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 891
Момичета, решила съм този път да си взема някакъв по-хубав крем.
Кожата ми не е от най-безпроблемните, е не е акне, но от време на време с пъпчици и зачервявания, така че се колебая между
Normaderm на Vichy  и емулсията на Collin. Козметичката горещо ми препоръчва кремчето на Collin.
Но незнам защо, аз все си мисля, че Normaderm ще е по-добре.  Вие какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 2 529

Срам не срам ще си призная, че за първи път чувам за тази марка Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 1 103

Срам не срам ще си призная, че за първи път чувам за тази марка Embarassed

И аз. Къде се разпространява тази марка?

# 3
  • Мнения: 891
Разпространява се само в козметичните салони. По принцип козметиците работят с продукти на Collin. Доста скъпа френска козметика. Ето и сайта:  http://www.gm-collin.com/

# 4
  • Мнения: 433
Аз ползвам от доста време Vichy и съм страшно доволна,нов се пак си зависи от състоянието на кожата.По-конкретно ползвам именно Normaderm и наистина ми помага.Същевременно преди това съм ползвала доста скъпи козметики,но нямаха този ефект,така че цената не е критерий.Успех и сподели впечатление

# 5
  • Мнения: 2 006
Двата продукта като ка4ество нямат много общо - послушаи козмети4ката си Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 645
И аз съм твърдо за ВИШИ,защото съм ползвара серията Нормадерм и съм много доволна от нея,а за тази другата марка не съм чувала.Искам само да ти кажа или по точно дам съвет,че е хубаво като ползваш крема да го комбинираш с измиващ или тонизиращ продукт от съшата серия за да има по-голям ефект.
Поздрави

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
Нормадерм не беше ли серията на Виши за проблемна тийнейджърска кожа? Thinking newsm78

# 8
  • Мнения: 891
Двата продукта като ка4ество нямат много общо - послушаи козмети4ката си Simple Smile

Според теб Collin е по-доброто ли?

# 9
  • Мнения: 4 473
И аз имам проблем с пъпките Close и преди няколко месеца реших, че трябва да се заема сериозно с него.
Първо отидох на дерматолог, но нищо ново не чух.След това на козметик...там ме посъветваха да си взема серията НОРМАДЕРМ  на Виши...така и направих.Резултат в действителност имаше още на втората седмица....само да вмъкна , че това се случва през м. май т. г.....продължиха да ми излизат гадните пъпки, но само около цикъл, което е нормално.
Всичко добре, ноо.....до скоро.....от месец насам проблемът се възобнови, всичко е по старому, пак съм с тези гадове по лицето си  Cry Cry Cry

ИДЕИ, момичета? Tired

# 10
  • Мнения: 433
Много е погрешно схващането на доста хора,че пъпките са проблем само на тинейджърите,тъй катос тава въпрос за хормони и кръв,нищо повече..Аз съм ходила навремето дори на изследвания и във Франция в една дерматологична клиника,тъй акто ми бяха невероятен комплекс и нашите се чудеха как да ми помогнат..В крайна сметка след хиляди мазила и неща за пиене,единственото което ми помогна и вече втора година нямам никакъв проблем,в т.ч. и с белезите от стари пъпки и Имекс,производство  на фирмата Мерц.Можеш да го намериш в по-големите аптеки и е на достъпна цена-около 7.00лв.На доста хора съм го препоръчала и всички са невероятно доволни,така че пробвай и ти!Желая ти късмет в начинанието!

# 11
  • In transit
  • Мнения: 11 765
И аз имам проблем с пъпките Close и преди няколко месеца реших, че трябва да се заема сериозно с него.
Първо отидох на дерматолог, но нищо ново не чух.След това на козметик...там ме посъветваха да си взема серията НОРМАДЕРМ  на Виши...така и направих.Резултат в действителност имаше още на втората седмица....само да вмъкна , че това се случва през м. май т. г.....продължиха да ми излизат гадните пъпки, но само около цикъл, което е нормално.
Всичко добре, ноо.....до скоро.....от месец насам проблемът се възобнови, всичко е по старому, пак съм с тези гадове по лицето си  Cry Cry Cry

ИДЕИ, момичета? Tired

Пробвай с РОК - имат специална серия за проблема кожа http://www.consiglialimentari.it/roc/roc5.htm, вече 7-8 месеца ги ползвам и страшно ми се изчисти лицето. Даже и стари белези от акнето се изчистиха. Тена ми стана супер и много рядко ми се замърсява кожата с черни точки и комедони. Цените са под  или около 20 лева на продукт.

# 12
  • Мнения: 1 107
Разпространява се само в козметичните салони. По принцип козметиците работят с продукти на Collin. Доста скъпа френска козметика. Ето и сайта:  http://www.gm-collin.com/

Много, много добра козметика и доста скъпа. Vichy е твърде масова козметика, но пък ти нямаш кой знае какви проблеми с кожата, защо да не пробваш първо Normaderm  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 317
dimi,в крайна сметка какво си купи,и доволна ли си?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 910
мацки, а колко струва Нормадерм и за какъв грамаж? Аз ползвам обикновена бяла козметика, но пък преди цикъл ми се появява по една от тези твърдите пъпки и седи доста дълго време - обикновено се застъпват по две три на веднъж. Дали става и за този проблем, че вече ми писна от тях  Sad

Общи условия

Активация на акаунт