Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора
Времето е много кратко, а ми се иска цените да са прилични. Т.е. трябват ми хора-професионналисти Smile

Благодаря предварително!
Цитирай

Интересува ме за организиране на рожден ден вкъщи...
Цитирай

Мога да препоръчам "Малчуган Великан"
http://www.malchugan-velikan.com/mv/malchugan.html
За мен са най- добрите  Peace
Цитирай

Благодаря! Те обаче са  ми скъпички.

Надявам се, някъде из София да има и аниматори на по-нормала  цена. Все пак нормалното заплащане на хората в България варира между 30 и 50 лв. на ден.

Побутвам темата  с изричното уточнение, че не е реклама!!!

Цитирай

Благодаря! Те обаче са  ми скъпички.

Надявам се, някъде из София да има и аниматори на по-нормала  цена. Все пак нормалното заплащане на хората в България варира между 30 и 50 лв. на ден.
Побутвам темата  с изричното уточнение, че не е реклама!!!

забрави за подобни цени на аниматори от парти клуб - едно е за колко работи човек на ден, съвсем друго е цена на услуга от парти клуб. Ние взимахме аниматор преди две години, тогава малката не ходеше още на градина и ревеше на чужди рожденни дни по парти клубове, вкопчила се здраво в полата ми. И за да не я изтезаваме в парти клуб, направихме партито у дома в позната за нея обстановка и намерихме аниматор - 120 лв. от Ментов носорог за един час, после остана за още час, като за втория доплатихме 20 лв.
За по-ниски цени трябва да тръсиш директно аниматор, не през парти клуб.

Цитирай

И аз ще следя темата, искам да празнуваме рождения ден вкъщи и да поканя аниматор за два часа.
Вчера ме оферираха по 50 лв. на час с рисуване, кариоки..., ако искаш, че ти напиша телефона.
Цитирай

Здравейте Smile
Аз мога да препоръчам аниматор. Миналата седмица дъщеря ми имаше рожден ден и поканих аниматор,който ми го препоръчаха майки от детската градина.  РД го отпразнувахме вкъщи и съм много доволна - първо нарисува децата, после играха на много и забавни игри, имаше и много изненади  + балонено шоу и караоке. За 80мин. удоволствието ми струваше 60лв.. Ето ви и кординати : 0888/25-48-42 и 0883/35-69-19
Сигурна съм че ще останете очаровани!
Цитирай

Здравейте, аз съм Цвети - работя като аниматор от около 4 години, през повечето време в гр. Пловдив... в София съм от 7-8 месеца за този кратък период работих в няколко агенции - уж с големи имена и честно казано съм малко разочарована - никой не мисли за децата, единствено визията на партито е от значение - това какво ще видят родителите - украса, костюми, микрофони... шум да се вдига, а дали очите на дечицата светят няма значение... Поради тази причина реших да се пробвам с моите методи сама, без агенции, които взимат безбожно големи суми, а на аниматорите дават смешни хонорари.
 Партитата, които правя аз не са грандиозни, не са помпозни, не се скъпи... за мен е важно само и единствено да накарам, без значение как, децата да се забавляват... Много ми е мило, когато се срещна с клиенти по улиците или по партита и децата ми се хвърлят на врата, подскачат покрай мен... така разбирам, че си върша добре работата - да не съм забогатяла, но съм щастлива, че имам възможността да радвам дечицата... искрите в очичките им са най-голямото богатство за мен...
 Лично аз не бих ви препоръчала големите агенции, няма да споменавам имена, те са ясни - ако искате хубаво парти се насочете към по-малки агенции с малко персонал, защото аниматорите, работещи за себе си са амбицирани, не работят по сценарии и си вършат работата с желани, влагат много емоции... и така... Smile
 Ако имате някакви въпроси, мога да бъда и още по-подробна и конкретна... но само на ЛС, защото иначе ще наруша правилата във форума Smile
Цитирай

Привет.
Февруари ползвах аниматор за РД на големия ми син. Извиках го за градината. Беше много добре, забавлява ги децата супер, не ги остави да вилнеят сами, а ги ангажираше постоянно. Платих 60лв. за 1ч.  Аниматорът се казва Мишо и е от тази агенция:  http://www.genus-party.com/bg/home.html
Въпросният Мишо ми го препоръча една мама от форума, за което съм много благодарна  bouquet
Цитирай

Моля, ако някой има телефона на аниматора Тоци да го сподели или да ми го прати на лични! Днес бяхме на един рожден ден с отвратителни аниматори и се уверих колко е важно да са добри аниматорите, а не просто някакви симпатични какички да се опитват да въдворят ред сред трийсетина вилнеещи малчугани. 
Цитирай

бутттттттттт
 че ми трябва
 Mr. Green по евтинията съм , но искам качество - типично по Български
Цитирай

Аниматор Радостина
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=4737
Това са си цените и без ваучери, за 2 часа платих 80 лева /50+30 за озвучаването/, доволна съм!
Цитирай

Много пъти съм го казвала вече, а и актьорите си заслужават - за мен най-добрите myevent party team. била съм на много тържества с различни аниматори и за мен те са №1
Цитирай

1-12 от 12 отговора