Какво мъкнат децата ви в къщи?

  • 1 399
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Mnogo ot изброеноto, което ми се мярна в другите постинги, плюс птичи пера. Ама някои пък за наистина красиви, едно лилаво си намери веднъж, много финичко...

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Напоследък синът ми влачи в къщи, или пък непрекъснато ми задръства багажника на количката с кестени.
Кестени, кестени, кестени навсякъде- вкъщи, по пода, в количката, навън. Напоследък само кестени гледам. Laughing
К'ва е тая мания по събиране на кестени- не знам! newsm78
И ние така Simple Smile Събираме кестени и си тъпче джобовете догоре дюкме с кестени...после аз тайно ги хвърлям, като забрави за тях, на следващия ден - пак събира...
И - камъчета. Събира по няколко и ги мъкнем с нас.
А също като й се напълнят джобовете, или й омръзне да ги носи, натъпква моите джобове Confused

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Mnogo ot изброеноto, което ми се мярна в другите постинги, плюс птичи пера. Ама някои пък за наистина красиви, едно лилаво си намери веднъж, много финичко...

ОФФ  Blush
НЕ  Naughty те съветвам въобще да докосваш перо от птица. Носят един куп и то все страшни болести  #Cussing out...моят мъж и до ден днешен си носи последствията от болест, прихванал я от птичи пера  Close

# 18
  • Мнения: 3 861
Моят още нищо не влачи в къщи, може би не е дорасъл още, съкровищата ги зарязваме навън, но си спомням като дете аз какво мъкнех у дома. Животинки всякакви да си гледаме...Кучета, котки, таралежи, гълъби, даже спасявах мърдащите риби, които баща ми мъкнеше от риболов, отглеждах ги във ваната докато не сдадат багажа сами и какво ли още не Joy
Така, че мамо МОФ, радвай се, че засега сте на вълна камъни и пръчки, това май е по лесния вариант за родителите Wink

# 19
  • Мнения: 4 390
О, да.
Носи си всеки ден - кестени, орехи, клечки, треви, листа, камъни, стиропор, парчета от тухли, с които рисува навън по цимента. Crazy
Натъпква си джобовете, количката, ръцете, моите джобове...
След като заспи вечер изхвърлям "ценностите".

# 20
  • Мнения: 3 491
Mnogo ot изброеноto, което ми се мярна в другите постинги, плюс птичи пера. Ама някои пък за наистина красиви, едно лилаво си намери веднъж, много финичко...

ОФФ  Blush
НЕ  Naughty те съветвам въобще да докосваш перо от птица. Носят един куп и то все страшни болести  #Cussing out...моят мъж и до ден днешен си носи последствията от болест, прихванал я от птичи пера  Close
олелее, я кажи малко по-подробно, за всякакви ли птици става въпрос, и изобщо, накъде може да избие.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт