Отзиви за д-р Антони Ненов от II САГБАЛ Шейнов

  • 16 171
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 190
Здравейте,
Знам, че има много теми за добри или лоши лекари, списъци, мнения, но не мога да изчета всички. Освен това някои от тях са доста старички. Моля, мамите раждали при д-р Ненов да споделят мнение. Съвсем скоро ми предстои планово секцио и мисля да избера този лекар като избор на екип.
Благодаря предварително.

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 12:59 от edi_vet

# 1
  • Мнения: 190
Никой ли няма да ми помогне с малко повече инфо по темата?!

# 2
Аз бях пациентка и раждах при доктор Ненов, много съм доволна от отношението му към мен като пациент. Бих ти препоръчала да родиш при него няма да съжаляваш, отличен доктор е и добър като човек. Грижи се за пациентите не само по време на раждането, но и преди и след това.

# 3
  • Мнения: 190
Благодаря за отговора, но няма ли още майки с отзиви за него?!

# 4
Здравейте, с огромно удоволствие ще споделя мнението си за д-р Ненов.
Ще започна малко от по-далече. Когато бях бременна в осмият месец се оказа,че нямам лекар при когото да родя, бях се спряла на болница(Шейново), но не и на лекар, когато ми препоръчаха д-р Ненов. Първото впечатление за мен винаги е било най-важното, а в случая почувствах сигурност, спокойствие, професионализъм, приятелско настроение. Ходих на няколо прегледа преди да дойде дългоочаквания момент и когато денят дойде, аз знаех, че няма какво да се обърка, не изпитвах страх или паника - просто слушах съветите на д-р Ненов. Всичко вървеше по мед и малсло докато не се оказа, че нещо разкритието не е достатъчно и тоновете на бебо не са както трябва. Това наложи спешната хирургична намеса - раждане със секцио. Всичко мина повече от добре, оказа се че бебо е бил с къса пъпна връв, омотана около вратлето - това е била и причината за лошите тонове и липсата на достатъчно разкритие за раждане по норамлен път. Така на 3.12.2009г д-р Ненов ме дари с моя малък принц. При него бих родила още 5 деца!!!
Бъдещи мами - това е най-добрият избор, който може да направите!!!
Док Благодаря ти!

# 5
  • Мнения: 1
аз съм пациентка на д-р ненов от 7години и съм много доволна от него, не съм раждала, но ми прави лапароскопия и нямах никакъв проблем с него, братовчедка ми роди при него 2деца и е повече от доволна и не искада го смени за никой друг лекар и аз като забременея със сигурност ще родя при него. той е най-добрият

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте,
В момента съм бременна в 32 г.с., благодарение на златните ръце на Д-р Антони Ненов.  С безкористна всеотдайност и човещина се отнася към всяка пациентка. Лъчезарен и отличен професионалист!
Ще поверя и раждането си на този ПЕРФЕКЦИОНИСТ, защото доверието е по-важно от всичко в този момент!

ДОКТОРЕ, желая Ви крепко здраве, лично щастие и професионални успехи!

С уважение,
Станислава Иванова

# 7
  • Мнения: 23
Аз също раждах при д-р Ненов и съм страшно доволна! При следващо раждане отново ще се доверя на него! Той вече има нов мобилен номер за записвания за часове, а стационарните не важат - някой знае ли за какво става въпрос, че ми е любопитно??

# 8
  • Мнения: X
С риск да си навлека гнева на повече от вас ще споделя малко по различното си мнение за него.
Първо искам да подчертая, че нямам опит с него като професионалист в гинекологията. Чувала съм, че е добър.
Сблъсках се с него по повод проблемното ми раждане с риск за моя и живота на бебето и когато вече лежах за възстановяване в Шейново. Само ще спомена, че почти бях умряла в следствие усложнения и последвала тромбоцитопения след секцио (наложило се в 34 седмица след преаклампсия).
Една вечер имах проблем с дишането и се наложи майка ми да извика дежурния лекар. Той беше дежурен. Обясни ми, че съм слаба от кръвозагубата и затова имам проблеми с дишането. След 2 дни се оказа, че имам белодробен оток. Дори не си направи труда да ме преслуша или поне да извика вътрешен лекар за консултация.
За него съм чувала, а и моето мнение е такова е че ако не си му пациент (в частния кабинет където му плащаш доста солено) не си дава много зор и не обръща внимание на пациентите.

# 9
  • Мнения: 23
Прегледите в частния кабинет са на същата цена като прегледите в Шейново. Аз съм негова пациентка повече от две години и раждането ми беше съответно при него - с избор на екип. Раждането мина идеално, идваше да ме вижда всеки ден докато ме изпишат. Имала съм други манипулации при него преди това - всичко е било ОК. Това е моят опит с този доктор, съответно и мнението ми е добро. Единственото, което мен малко ме дразни, че има срашно много пациентки и всеки път трябва да разказвам историятя си наново. Но в крайна сметка важен е резултатът, а досега преценките му са били много точни.

# 10
  • Мнения: 11
 Аз също гласувам с две ръце за др. ненов. Изклучителен профеционалист! раждах преди месец и половина при него и съм повече от доволна.6то се отнася до цените даже смятам,4е са ниски за това, което се получава! да е жив и здрав и да има повече като него.

# 11
  • Мнения: X
Не казах, че е лош специалист. Но д-р Ненов все пак получава заплатата си и оперира и изражда пациентките си от частния си кабинет в общинската болница Шейново. Изразих мнение, че в болницата е внимателен само към персоналните си пациентки, макар че е задължен когато е на дежурство да има еднакво отношение към всичките пациенти на болницата. Поради тази причина не мога да се съглася, че е много човечен.

# 12
  • София
  • Мнения: 114
Може ли да помоля за актуални координати и телефони на доктора на ЛС. Благодаря.  bouquet

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте!Раждах при д-р Ненов с избор на екип и за малко да си умра.Тръгна си още преди да е приключило всичко около раждането.Естествено колегите му не ми обръщаха особено внимание ,защото аз съм негова пациентка"и той не е малък"-както се изразиха.За мое съжаление нещата се усложниха.Той не си направи труда да се върне,защото според него раждането беше минало перфектно.......След часове се появи случайно един д-р,на който дори името не помня,който ме спаси...Няма да навлизам в подробности,но съветвам всички ,които са решили да раждат при Ненов да си помислят много добре!!!Аз не бих направила втори път тази грешка.....И искам да кажа,че напълно подкрепям мнението на Ral_p-Не може да се използва общинската болница и техника за собствено облагодетелстване.На вратата на кабинета в Шейново ясно и точно пише"Плаща се само на касата",но за съжаление живеем в  БГ и това не става.

# 14
  • Мнения: 3 157
Цитат
Единственото, което мен малко ме дразни, че има срашно много пациентки и всеки път трябва да разказвам историятя си наново. Но в крайна сметка важен е резултатът

Ти на това следене на бременността ли му викаш?Егати безотговорния лекар....хал хабер си няма от състоянието ти,а теб това само малко те дразнело.....от това,което прочетох(като изключим гостите) оставам с впечатлението,че прегледите при него по нищо не се различават от ЖК в Шейново-чакаш безкарайно дълго,преглеждат те чат-пат без да си нямат никаква представа как всъщност ти протича бременността....

Общи условия

Активация на акаунт