«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора

ћнени€: 3 479
«дравейте,
от известно време мо€т съпруг ме е заврънкал да му сготв€ нещо с ролца от раци, но аз не знам никакви рецепти. ћол€ ако н€кой може, нека да сподели с мен нещо вкусно приготвено с ролца от раци.
Ѕлагодар€ ви, както и мо€т съпруг  Very Happy . “ой много си пада по вкусното €дене, а аз му готв€ с удоволствие.
÷итирай

UK

ћнени€: 713
 акви са тези ролца от раци, да не са seafood sticks?
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 307
÷итат на: anan
 акви са тези ролца от раци, да не са seafood sticks?

нещо подобно  Very Happy
crab sticks
÷итирай

¬арна до морето

ћнени€: 2 626
≈то и мо€та любима салата:
1. 1 пакетче ролца от раци;
2. 1 буркан кисели краставички;
3. 1 1/2 чаена чаша царевица;
4. 1 бурканче майонеза;
5. 3 - 4 супени лъжици кисело мл€ко;
6. 1/2 лимон или лимонтозу;
7. 1 -2 чаени лъжички сол / на вкус/
8. черен пипер /на вкус/.

–оладините и краставичките се нар€зват на ситно.  ъм т€х се прибав€ царевицата, предварително сварена. ¬сичко се залива с разбитата майонеза и кисело мл€ко. ќвкус€ва се с лимон /ако ползвате лимонтозу го разбий хубаво с малко вода/ и сол по желание.
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 231
јз ги приготв€м по-следни€т начин:
100 гр. ролца от раци
6-7  сварени картофа
 артофите се нар€зват на парчета, а раците на колелца, посол€ват се на вкус и се заливат с майонеза. ѕо желание се слага и лимонов сок.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 620
јз ги нар€звам на кръгчета и ги задушавам в масло и малко чесън, ако се прибав€т и белени скариди и царевица също става много вкусно  Smile
÷итирай

ћнени€: 6 135
ћожеш да ги панираш с паста патафри, като нарежеш релцата на три - четири парченца. —тават вкусни хапки, които се сервират с лимон и върв€т с бира.
÷итирай

UK

ћнени€: 713
–улцата и така се €дат без обработка, мо€т мъж си ги хапва като му се припуши защото отказа цигарите.
ћоже и супичка да се направи:
- 1 пакет се нар€зва на колелца, които са дебели около 3 мм, +1 водна чаша сладка царевица, се задушават за 2 мин в малко масло, + 2 с л  царевично брашно + 3 водни чаши вода. ¬ари се 3-4 мин да се сгъсти. —ервира се в неголеми купички и е вариант на китайска супа от раци.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 655
јз съм ги правила панирани.  акто са цели се топват в разбито €йце, след това в галета и се пържат. —тават доста пикантни
÷итирай

Stara Zagora

ћнени€: 871
јз също съм ги правила панирани , много са вкусни. ўе пробвам вашите рецепти за салати. Very Happy
÷итирай

при ќѕ

ћнени€: 5 500
ј пробвали ли сте ролца на скара Rolling Eyes  Wink  Laughing става велико мезе за студено б€ло вино Wink  Exclamation
÷итирай

ћнени€: 3 479
Ѕлагодар€ ви за отговорите, непременно ще пробвам повечето от идеите. ќт мерак мо€т мъж н€колко пъти купува от ролцата.   ато резултат имам мнооого ролца в хладилка, а сега и мнооого идеи за изпробване Very Happy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора